Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zaleski wzywa rywali na debatę w językach obcych

Utworzony przez Sebastian, 22 maja 2009 r. o 09:02
Mnie też już się nie chce gadać. Napewno Zaleski pójdzie za swoje przekręty siedzieć. A czy go ktoś lubi czy nie to nie ma znaczenia. Nazwisk przed wynikami postępowania prokuratorskiego nie będę podawał. Z tego co wiem część z tych osób, które zgodziły się być tzw. "słupami" chce Zaleskiemu wytoczyć proces o zmuszenie do tego czyny, a także o odszkodowanie za wymuszenie pieniędzy i zwrot z umów przez siebie wykonanych. Na to wszystko mają dowody. Ale widzę, że elo - pewnie jesteś Markiewicz, albo działasz na jego zlecenie Brak słów - zwykła grupa przestępcza i tyle. Będzie miała co robić prokuratura. Szkoda tylko, że tacy ludzie są w Platformie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamil napisał:
Mnie też już się nie chce gadać. Napewno Zaleski pójdzie za swoje przekręty siedzieć. A czy go ktoś lubi czy nie to nie ma znaczenia. Nazwisk przed wynikami postępowania prokuratorskiego nie będę podawał. Z tego co wiem część z tych osób, które zgodziły się być tzw. "słupami" chce Zaleskiemu wytoczyć proces o zmuszenie do tego czyny, a także o odszkodowanie za wymuszenie pieniędzy i zwrot z umów przez siebie wykonanych. Na to wszystko mają dowody. Ale widzę, że elo - pewnie jesteś Markiewicz, albo działasz na jego zlecenie Brak słów - zwykła grupa przestępcza i tyle. Będzie miała co robić prokuratura. Szkoda tylko, że tacy ludzie są w Platformie...
dla ciebie moge nawet byc twoja stara. czekam na to az pojdzie siedziec naprawde:D nazwisk nie podasz bo nie znasz, postepowania prokuratorskiego nie ma a czesc osob ktore chca go oskarzyc to mowisz o sobie podpisujacym sie pod kilkoma nickami na jednym forum:D:D:D:D:D:D wiec pozdro dla twojej wyobrazni:*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie, nie mówię o sobie, ale o wielu studentach i studentkach, które Zaleskiemu za słupy posłużyły. Co ja będę mówił, Zaleski miał więcej tzw. słupów niż oskarżany przez jego ludzi Palikot. Czas, aby prokuratury zajęła się tymi przekrętami i ludzie ujrzeli prawdziwe oblicze Zaleskiego. Kolego czy o nazwiskach mówiono coś na początku postępowania w sprawie kampanii Palikota - nie! Więc dajmy szansę przejrzeć dokumenty i wyciągi z kont prokuraturze- potem powiemy o nazwiskach - masz rację - wszystkich nie znam - bo prof. Zaleski skrycie pilnował tych tajemnic, ale przed prokuraturą tego nie ukryje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamil napisał:
Nie, nie mówię o sobie, ale o wielu studentach i studentkach, które Zaleskiemu za słupy posłużyły. Co ja będę mówił, Zaleski miał więcej tzw. słupów niż oskarżany przez jego ludzi Palikot. Czas, aby prokuratury zajęła się tymi przekrętami i ludzie ujrzeli prawdziwe oblicze Zaleskiego. Kolego czy o nazwiskach mówiono coś na początku postępowania w sprawie kampanii Palikota - nie! Więc dajmy szansę przejrzeć dokumenty i wyciągi z kont prokuraturze- potem powiemy o nazwiskach - masz rację - wszystkich nie znam - bo prof. Zaleski skrycie pilnował tych tajemnic, ale przed prokuraturą tego nie ukryje.
czytaj to co pisze ze zrozumieniem, napisalem ze podszywasz sie pod studentke ktora niby sklada doniesienie:) i powiem ci tyle, jak na razie to slysze tylko ciebie gadajacego ze profesorka dosiegnie sprawiedliwosc za jego przestepstwa, wiec czekam az ktos to opisze wiarygodny, bo jak na razie to jak dla mnie gadasz glupoty:*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te, elo, co ty tak tego profesorka tak bronisz. wszyscy wiedzą, że to buc. starym mojego kumpla kazał kiedyś sare zapłacić, żeby się synek dostał na studia. potem do polityki poszedł pewnie po immunitet. tam sami złodzieje. i on taki sam. a teraz jakaś sprawa z przekrętami. nie zdziwie się jak to prawda będzie. jeszcze mu może te akcje z uczelni wyciągną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo padam na ryj jak jeden typ podpisuje sie 4 nickami i udaje studentke:D koncze ta dyskusje wiec ELO:*:*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Im bliżej wyborów tym ciekawszych rzeczy można się o kandydatach dowiedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sebastian napisał:
Zaleski niech lepiej powie jak zatrudniał synów w swoim biurze poselskim. Wstyd i hańba, że taki poseł ma czelność ubiegać się o reelekcje. A do tego żona jeździ z lawetą wyborczą - dość kompromitacji Lubelszczyzny i dbania tylko o swój portfel. Dosyć defraudacji unijnych pieniędzy na cele prywatne (rodzinne)!
Zatrudnił pewnie ze 40 synów. Albo i więcej. Głupota ludzka i zawiść mnie poraża. Jakby kto inny lawetą jeździł, to byś powiedział, że nawet żona mu nie chce pomóc. Jak masz jakieś dowody, że profesor coś zdefrałdował, to idź do prokuratury, a nie na forach takie głupoty wypisujesz. A może po prostu żal Ci d... ściska, że kandydat, którego popierasz albo całe ugrupowanie, zdobędzie bardzo marny wynik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotrze, nie jest mi żal wyniku żadnej z partii - myślę, że wbrew pozorom wynik będzie bardzo różnił się od przedwyborczych sondaży bo niedocenione ugrupowania bez stworzonego brandu zdobędą o wiele lepszy wynik niż sondażowy dzięki nazwiskom na swoich listach. Po drugie informacje o prof. zaleskim, które przedstawiłem są prawdziwe. Prokuratura również otrzymała te informacje i pewnie niebawem rozpocznie procedurę sprawdzającą i postępowanie przygotowawcze. To nie działa ad hoc. A na forum piszę, aby wyborcy również mogli się z tymi informacjami zapoznać chociaż i tak niebawem będą mogli przeczytać o sprawie z mediów. Liczę, że na końcu i tak wygra interes Polski, a nie partykularne interesy osób, które na wszystko patrzą przez pryzmat własnej kieszeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamil napisał:
Piotrze, nie jest mi żal wyniku żadnej z partii - myślę, że wbrew pozorom wynik będzie bardzo różnił się od przedwyborczych sondaży bo niedocenione ugrupowania bez stworzonego brandu zdobędą o wiele lepszy wynik niż sondażowy dzięki nazwiskom na swoich listach. Po drugie informacje o prof. zaleskim, które przedstawiłem są prawdziwe. Prokuratura również otrzymała te informacje i pewnie niebawem rozpocznie procedurę sprawdzającą i postępowanie przygotowawcze. To nie działa ad hoc. A na forum piszę, aby wyborcy również mogli się z tymi informacjami zapoznać chociaż i tak niebawem będą mogli przeczytać o sprawie z mediów. Liczę, że na końcu i tak wygra interes Polski, a nie partykularne interesy osób, które na wszystko patrzą przez pryzmat własnej kieszeni.
Tak tak, a świstak siedzi i owija w te sreberka... śmiechu warte i żenujące!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamil napisał:
Piotrze, nie jest mi żal wyniku żadnej z partii - myślę, że wbrew pozorom wynik będzie bardzo różnił się od przedwyborczych sondaży bo niedocenione ugrupowania bez stworzonego brandu zdobędą o wiele lepszy wynik niż sondażowy dzięki nazwiskom na swoich listach. Po drugie informacje o prof. zaleskim, które przedstawiłem są prawdziwe. Prokuratura również otrzymała te informacje i pewnie niebawem rozpocznie procedurę sprawdzającą i postępowanie przygotowawcze. To nie działa ad hoc. A na forum piszę, aby wyborcy również mogli się z tymi informacjami zapoznać chociaż i tak niebawem będą mogli przeczytać o sprawie z mediów. Liczę, że na końcu i tak wygra interes Polski, a nie partykularne interesy osób, które na wszystko patrzą przez pryzmat własnej kieszeni.
Tak tak, a świstak siedzi i owija w te sreberka... śmiechu warte i żenujące!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda, żenujące jest to czego dopuścił się prof. Zaleski, ŻENUJĄCE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Zalewski zna bardzo dużo języków, ale przykre jest to, że w żadnym nie ma nic do powiedzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...