Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zarobki posłów w Sejmie RP i europosłów w parlamencie UE

Utworzony przez Gość, 26 sierpnia 2011 r. o 06:20
" Bycie posłem to misja, a nie sposób na dorobienie. Jeśli ktoś motywuje się chęcią zysku to robi błąd, bo na wolnym rynku może zarobić więcej – mówi Małgorzata Sadurska, posłanka PiS " He he he. BZDURA !!! Większość eks-posłów to nieudacznicy, nie potrafiący zarobić poza parlamentem nawet 20 - 30 % tego, co brali jako posłowie. Tylko jednostki mają lepiej poza parlamentem. A o ich nieudacznictwie świadczy fakt, że w Sejmie sa czasem od kilkunastu, a nawet od 20 lat ... na garnuszku państwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CIĄGNIE ŚWINIE DO KORYTA OT TACY SPOŁECZNICY!!!!! ZMNIEJSZMY ILOŚĆ PARLAMENTARNYCH PASOŻYTÓW KTÓRZY OPRÓCZ ZWIĘKSZANIA DZIURY BUDŻETOWEJ NIC NIE ROBIĄ!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takie artykuły tylko człowieka .... i ciągle im mało a dziura budżetowa rośnie, a człowiek tyra może za 1.000 9.000 miesięcznie razy 400 osób piękna suma.!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kur*a co to za marka MERDES? do szkoły!!!!!!!!!!!!! uczyć się pisać i czytać to co się napisało!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sierakowska obecnym parlamentarzystą? Panie Panas chyba pana pop....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Bycie posłem to misja, a nie sposób na dorobienie. Jeśli ktoś motywuje się chęcią zysku to robi błąd, bo na wolnym rynku może zarobić więcej – mówi Małgorzata Sadurska, posłanka PiS." - masakra, widać już od kilku lat jaka to misja po "pracy" posłów, większa dziura budżetowa, bezrobocie i coraz więcej ludzi korzystających z pomocy społecznej, nie mówiąc już o tym co dzieje się w służbie zdrowia. Kto wierzy w tą bzdurną wypowiedź to gratulacje dla poczucia humoru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, tak, oczywiście, rynek tylko czeka na takich specjalistów jak pani Sadurska z propozycją zarobków od 20 tys. złotych wzwyż. Bycie posłem, to jak widać żadna tam misja, ale głownie hipokryzaja ... Należy mieć nadzieję, że niektórzy z nich będą mieli wkrótce okazję zweryfikować się rynkowo ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...słyszałem ,że w Lublinie zabrakło Mucho-zolu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WSZYSTKICH KANDYDATÓW NA POSŁÓW POWINIEN ZBADAĆ PSYCHIATRA I TO KILKUKROTNIE, WTEDY NIE BĘDZIEMY SIĘ WSTYDZIĆ JAK OBECNIE ZA POSŁANKĘ: MUCHĘ, KRUK, GĄSIOR-MAREK, CZY POSŁA PALIKOTA, OPRÓCZ BADAŃ PSYCHIATRYCZNYCH KAŻDA OBIETNICA POWINNA BYĆ ZAPISYWANA, TE NIE SPEŁNIONE POWINNO SIĘ WYGRAWEROWAĆ NA CZOLE KŁAMCY!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ogólnie i tak są to psie pieniądze.. Bo cóż można zdziałać za 12 tys brutto miesięcznie? Bieda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za takie pieniądze to rzeczywiście nie warto iść "w posły".Ponieważ jest takie przysłowie "masz za co płacisz" ,to oddaję honor "wybrańcom ludu" i już zmieniam opinię na ich temat.Nie rozumiewm tylko prostego ludu Bożego,ale to już inna bajka...........!!!W socjaliźmie lud Boży zarabiał ponoć 20 dol.miesięcznie;-)))))))))))Teraz ponad tysiąc i narzeka......:-)))))))))))))))))Co to znaczy statystyka i zrobienie gawiedzi wody z mózgu.........:-)))))))))))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Kabaciński, Pan pozwoli, że opowiem Panu kawał o tymitunie - Ty mi tu nie pier ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TE SADURSKA Z PO...PARTII PiS, MISJA CHYBA W PRZESTRZENIALBO W CZADZIE,CHA,CHA!!JESTEŚCIE BANDĄ NIEROBÓW,KRĘTACZY I OLEWACZY!!460 DARMOZJADÓW!!I 100 ĆWOKÓW!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma co narzekać!Najważniejsze,że prosty lud Boży jest szczęśliwy,bo nie ma "znienawidzonego socjalizmu i biedy".Jest "światły kapitalizm",ogólny dobrobyt i czekanie chyba na "gorsze czasy" ,bo te lepsze wybrane w głosowaniach przez gawiedź własnie nastały..........!!!Szczęść Boże niewierzącym ,a wierzącym daj odrobinę rozumu!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DEWOT napisał:
TE SADURSKA Z PO...PARTII PiS, MISJA CHYBA W PRZESTRZENIALBO W CZADZIE,CHA,CHA!!JESTEŚCIE BANDĄ NIEROBÓW,KRĘTACZY I OLEWACZY!!460 DARMOZJADÓW!!I 100 ĆWOKÓW!!
Cóżmamy takich polityków na jakich zasłużyliśmy albo innaczej klasa polityczna jest odzwierciedleniem społeczeństwa i nie ma znaczenia czy głosujesz czy nie jeśli jesteś olewaczem darmozjadem i ćwokiem to będziesz ich widział wszędzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIECH ŻYJĄ NAM POLSCY POSŁOWIE,CO DOBRZE MAJĄ UŁOŻONE W GŁOWIE,NIECH ROZTACZAJĄ WIZJĘ KRAJU,A GAWIEDŹ TŁUKĄ PO ..........wiadomej części ciała!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Folwarku Zwierzęcym Napoleon (knur rozpłodowy) tłumaczy zwierzętom, że co prawda wszystki jabłka zjadły świnie i dla reszty już nic nie ma, ale to dla dobra zwierząt, ponieważ jabłka tak na prawdę nie smakują świniom. Świnie zjadły jabłka żeby być w dobrej kondycji, ponieważ misją świń jest dobre rządzenie folwarkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tylko że zwykły obywatel nie może zostać posłem !!! ja chcioałbym zostać ale nikt mnie nie chciał wciągnąc na listę - żadna partia !!!! TAK WIĘC KORYTA TYLKO DLA WYBRANYCH !!!! Całe społeczeństwo głosuje, żeby 460 osobom w kraju żyło się lepiej !!! SKANDAL !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyborca napisał:
no tylko że zwykły obywatel nie może zostać posłem !!! ja chcioałbym zostać ale nikt mnie nie chciał wciągnąc na listę - żadna partia !!!! TAK WIĘC KORYTA TYLKO DLA WYBRANYCH !!!! Całe społeczeństwo głosuje, żeby 460 osobom w kraju żyło się lepiej !!! SKANDAL !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie parlamentarzystom najniższa średnią krajową ,a zobaczymy cz będa chętni do sejmu . Wątpi Więc po co to gadanie chęci zrobienia czegoś dla Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...