Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zdzisław Podkański zrezygnował z kandydowania na prezydenta RP

Utworzony przez ~Marcin~, 4 maja 2010 r. o 15:28
Heh śmieszny koleś pewnie nie zebrał wymaganej liczby podpisów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
on chyba jest nienormalny zebrał ok 4000podpisów i teraz ściemnia ze rezygnuje bo nie chce rozbicia prawicy co za pajac won won won o my takich wybraliśmy na Posłów Europarlamentu Marszałek Marek Jurek = PREZYDENT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czapki z głów! W czasach, gdy jesteśmy zagrożeni dyktaturą ze strony PO taka postawa wymaga silnego charakteru,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale pajac!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobra decyzja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki on narodowo-chrześcijański. Czyta namiętnie gazetę wyborczą".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podziwiam i dziękuje!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziadku - daj spokój. Już wyglądem rozśmieszasz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obóz chrześcijańsko-ludowo-narodowy. Nóz się w kieszeni otwiera na dźwięk samej nazwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łolaboga!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no one napisał:
Czapki z głów! W czasach, gdy jesteśmy zagrożeni dyktaturą ze strony PO taka postawa wymaga silnego charakteru,
A czy wielebny teraz nie ma jakiejś mszy ? No to jazda na spotkanie z legionami a nie tyłek na forum zawracać !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Marcin~ napisał:
Heh śmieszny koleś pewnie nie zebrał wymaganej liczby podpisów
Podobno zebrał tylko 176 podpisów i to go załamało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to ładnie brzmi "nie chciał osłabiać..." a przecież mógł sie przyznać że nie było chętnych do popierania przypadku kwalifikującego się do skansenu jako lokalny koloryt. Może by pomyślał o emeryturze wszak już ustawił następców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO DOBRA DECYZJA GRATULUJE POSTAWY I CZEKAM NA KOLEJNEGO KANDYDATA PRAWEJ STRONY SCENY POLITYCZNEJ KTÓRY TEZ PODEJMIE MĘSKĄ DECYZJĘ ABY NIE DAC SZANSY PLATFORMIE OBYWATELSKIEJ DZIĘKUJĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż - brak możliwości zebrania wymaganej liczby podpisów, świetnie działa na poprawę działania mózgu. Nie śmiem nawet sądzić, że tutaj także.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pisz że nie zebrgl głosów ja sam z jednej malej gminy zebrałem 1689 i z tego co wiem to nie obawa przed zebraniem wymagalnej ilosci glosow skłoniła do podjęcia decyzji ale juz na początku kampani poprosil o wystawienie jednego prawicowego kandydata aby nie zozbijać głosów i nie dac szansy na jednowladzę PO. Slowa dotrzymal i ciekawe kto nastepny postąpi podobnie tj. odpowiedzialnie za ojczyznę POLSKĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lukaski napisał:
on chyba jest nienormalny zebrał ok 4000podpisów i teraz ściemnia ze rezygnuje bo nie chce rozbicia prawicy co za pajac won won won o my takich wybraliśmy na Posłów Europarlamentu Marszałek Marek Jurek = PREZYDENT WARSZAWKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TEFI napisał:
Nie pisz że nie zebrgl głosów ja sam z jednej malej gminy zebrałem 1689 i z tego co wiem to nie obawa przed zebraniem wymagalnej ilosci glosow skłoniła do podjęcia decyzji ale juz na początku kampani poprosil o wystawienie jednego prawicowego kandydata aby nie zozbijać głosów i nie dac szansy na jednowladzę PO. Slowa dotrzymal i ciekawe kto nastepny postąpi podobnie tj. odpowiedzialnie za ojczyznę POLSKĘ
A po co ma tak samo postępować? Kolego teraz mamy demokrację, może jeszcze ułomną ale mamy i nikt nikomu nie może nakazać, zakazać itd. A ten pan to się już raz na kolesiów obraził bo go nie chcieli w tej "chłopskiej niby partii" do skoczył do jakiego Piasta. A ponadto jest na tyle bezczelny że się nazwał (sam) "królem chłopów polskich" czy jakoś tak podobnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TEFI napisał:
Nie pisz że nie zebrgl głosów ja sam z jednej malej gminy zebrałem 1689 i z tego co wiem to nie obawa przed zebraniem wymagalnej ilosci glosow skłoniła do podjęcia decyzji ale juz na początku kampani poprosil o wystawienie jednego prawicowego kandydata aby nie zozbijać głosów i nie dac szansy na jednowladzę PO. Slowa dotrzymal i ciekawe kto nastepny postąpi podobnie tj. odpowiedzialnie za ojczyznę POLSKĘ
Mógbyś mieć trochę wstydu i nie pisać takich pierdół.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DZIAŁAŁEM W STRONNICTWIE PIAST, MIAŁEM KONTAKT ZE ZDZISŁAWEM P. I JEGO SYNEM PRZEZ 8 LATM, TO BYŁ MÓJ NAJWIĘKSZY BŁĄD W ŻYCIU. TO LUDZIE KLĘSKI, CIĄGNĄ WSZYSTKICH W DÓŁ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...