Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zobacz pojedynek kandydatów do PE na języki (wideo)

Utworzony przez the4dk, 2 czerwca 2009 r. o 16:26
dziękuję, że taka debata się odbyła. utwierdzilem się tylko w przekonaniu, ze zagłosuję na Prof. Zaleskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Donald Tusk dzisiaj w programie "Kropka nad i" u Moniki Olejnik powiedział, że jeśli względem osób z PO (np. Janusza Palikota czy Bogdana Klicha) ukazują się negatywne informacje to jeżeli są nieprawdziwe osoby te powinny wytoczyć proces gazecie czy też osobie, która takie informacje publikuje. Ciekawe czy informacje na tym forum względem kandydata PO są prawdzie (w końcu to poważne zarzuty) czy z kolei będziemy mieli do czynienia z wytoczeniem pozwu o zniesławienie przeciwko autorowi tychże informacji przez kandydata PO?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po chwili zastanowienia dochodzę do wniosku że zagłosuję jednak na Marka Borowskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko ZALESKI!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zalewski gdyby miał jaja i ochotę reprezentować poważnie Lubelszczyznę to nigdy by się nie zgodził Tusku, by promować spadochroniarza z Warszawki. Zalewski, wstyd, nie traktujcie nas Lubelaków, jak klijetów Media Markt...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszna jest ta drużyna MD po praniu mózgu i z apetytem na kasę. Oprócz znajomości języków pan Z. nie ma nic do powiedzenia. A wybór pana Z. jak i "Lenki" będzie kompromitacją Lublina i Lublinian. Pewnie część da sobie zrobić wodę z mózgu, a potem będą narzekać. Dzieciom PZPR spod niemieckiej granicy mówimy NIE. Lublin ma lepszych, urodzonych i związanych z tym miastem kandydatów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
loopka napisał:
tylko ZALESKI!!!
Ale tylko Zaleski co? Tylko on sam się strzyże? Tylko jego żona jeździ wyborczą lawetą? Tylko on lubi pieniądze? Nie, nie tylko!!! Lublinianie nie jesteście n tego pana skazani. Są inni. A nawet lepsi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dariusz Jezior był najlepiej przygotowany na debatę i pod względem merytorycznym i językowym. Zna jako anglista język a w dodatku był dyrektorem wydziału wdrażania funduszy UE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rzecznik PełO napisał:
Zalewski gdyby miał jaja i ochotę reprezentować poważnie Lubelszczyznę to nigdy by się nie zgodził Tusku, by promować spadochroniarza z Warszawki. Zalewski, wstyd, nie traktujcie nas Lubelaków, jak klijetów Media Markt...
Widzę, że masz mgliste pojęcie nie tylko o polityce, ale nawet nie wiesz jak nazywa się kandydat, na którego plujesz. Może to i lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
leffe napisał:
Ja nie muszę pytać Zaleskiego bo ja wiem jak było i on wie jak było. Chodzi o to, że opinia publiczna, wyborcy również ma prawo wiedzieć kogo wybiera na swojego reprezentanta. A chyba ważne, żeby był uczciwy? A może CBA również czyta to forum i sami postanowią wszcząć procedurę sprawdzającą? Niestety posłowie PE myślą, że są wyłączeni spod panowania prawa polskiego. Brak szacunku dla prawa osób to prawo stanowiących nic dobrego nie wróży. Ale mam nadzieję, że większość postępuje zgodnie z kanonami służby publicznej bo za taką uważam bycie posłem PE, którego działalność i tak jest wystarczająco wynagradzana.
Nie zgłaszając przestępstwa sam popełniasz przestępstwo. To trzeba udowodnić i dopiero oskarżać. Ja też mogę powiedzieć, że obrobiłeś 4 banki i napadłeś na 7 staruszek. I mówić, że wiem, że to zrobiłeś i opinia publiczna musi się o tym dowiedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sami spadochroniarze w naszym okręgu! Nikogo z Lublina! PSL-Edward Wojtas - urodzony w Wólce Modrzejowej SLD-Jacek Czerniak - ur. w Świdniku SDPL-Marek Borowski - ur. w Warszawie PO-Lena Kolarska-Lubelska - ur. w Warszawie PO-Zbigniew Zaleski - ur. w Rogozińcu PIS-Mirosław Piotrowski - ur. w Zielonej Górze Samoobrona-Wiesław Kuc - ur. w Sokołowie Podlaskim Nie dajcie się oszukać na tych spadochroniarzy! Głosujcie na ludzi z LUBLINA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ma byc angielski? Ale wstyd! Masakra! Znowu sie wiocha pcha na stolki. Po kase.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelak napisał:
Po chwili zastanowienia dochodzę do wniosku że zagłosuję jednak na Marka Borowskiego.
Ja nawet nie musze się zastanawiać. Jerzy Gryz! Lista 6, miejsce 6.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Viki napisał:
Nie zgłaszając przestępstwa sam popełniasz przestępstwo. To trzeba udowodnić i dopiero oskarżać. Ja też mogę powiedzieć, że obrobiłeś 4 banki i napadłeś na 7 staruszek. I mówić, że wiem, że to zrobiłeś i opinia publiczna musi się o tym dowiedzieć.
Jeśli to co piszę jest nieprawdą Zaleski powinien wytoczyć mi proces o zniesławienie, zgodnie ze słowami D.Tuska. Jeśli tego nie robi świadczy to o tym, że moje informacje są prawdziwe, a on zdaje sobie sprawę, że wytaczając mi proces podciąłby sobie żyły, więc proszę bez kpienia z moich informacji bo są one prawdziwe i przedstawione przynajmniej z kilkoma wiarygodnymi szczegółami - nie są to insynuacje. Umowy faktyczne ze studentami opiewały na kwoty max ok 200 euro/miesięcznie, a fikcyjne na kilka tysięcy, nawet 7000 euro - co jawnie pokazuje o co chodzi. Te umowy są do sprawdzenia w PE, jak również w innych instytucjach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ATUTY nieRZĄDU tuska i pEŁo 1. inteligentni studenci z LUBLINA swoje kieszonkowe wpłacający po 10 tys. zł. na kampanię PełO 2. bogaci renciści z LUBLINA wpłacający po 10 tys. zł. na kampanię PełO 3.dziennikarze TVN czyli PrOpagandziści też wpłacają po 10 tys. zł. na kampanię PełO A KTO ZNA INNE ATUTY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rudy co pod różnymi nickami piszesz o "słupach" Zaleskiego! lepiej uważaj bo CBA sprawdza w ratuszu latke . a co bedzie jak sie dobierze go twoich drobnych interesików z ratusikiem. oj lepiej do żwirowni do żwirowni tam twoje miejsce a nie interpretacja prawa skoro wyrzucili cię ze studiow prawniczych i to na tym żałosnym kulu. jak tam, cenią cie dalej w sączu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety proszę państwa fakty przemówią same!!! To, że przelewy wychodziły z Luksemburga nie utrudni śledczym sprawdzenia faktów. Komuś się wydaje, że jest wyłączony spod polskiej jurysdykcji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
leffe napisał:
Jeśli to co piszę jest nieprawdą Zaleski powinien wytoczyć mi proces o zniesławienie, zgodnie ze słowami D.Tuska. Jeśli tego nie robi świadczy to o tym, że moje informacje są prawdziwe, a on zdaje sobie sprawę, że wytaczając mi proces podciąłby sobie żyły, więc proszę bez kpienia z moich informacji bo są one prawdziwe i przedstawione przynajmniej z kilkoma wiarygodnymi szczegółami - nie są to insynuacje. Umowy faktyczne ze studentami opiewały na kwoty max ok 200 euro/miesięcznie, a fikcyjne na kilka tysięcy, nawet 7000 euro - co jawnie pokazuje o co chodzi. Te umowy są do sprawdzenia w PE, jak również w innych instytucjach.
Proszę Pana, po pierwsze myślę że Pan Zaleski nie czyta tego forum ponieważ zwyczajnie nie ma czasu z powodu takiego iż kampania wyborcza to bardzo wyczerpujące i czasochłonne zajęcie. Więc wątpię iż wytoczy Panu proces o zniesławienie ponieważ po prostu nie wie co Pan tu wyprawia. Co do samych oskarżeń, jeśli by Pan rzeczywiście miał takowe informacje i złożył je do prokuratury to byłoby to nagłośnione na łamach gazet a nie tu na forum gdzie każdy może oskarżać każdego o najgorsze przewinienia i chociaż to smutne, jest to wpisane w każdą kampanię wyborczą iż różnym kandydatom zarzuca się różne czyny popierając to wymyślnymi argumentami. Przykładem może być p. Zwiefka który został oskarżony przez rozgłośnie toruńską i nota bene wygrał sprawę, lecz trzeba zauważyć iż było to na eterze a nie jak tutaj w bezpiecznym zaciszu forum internetowego. Pana działania przypominają mi działania SB za czasów Solidarności gdy rozsiewając plotki o przestępczej działalności opozycjonistów, wspierali je dowodami sformułowanymi w identyczny sposób jak Pana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Proszę Pana, po pierwsze myślę że Pan Zaleski nie czyta tego forum ponieważ zwyczajnie nie ma czasu z powodu takiego iż kampania wyborcza to bardzo wyczerpujące i czasochłonne zajęcie. Więc wątpię iż wytoczy Panu proces o zniesławienie ponieważ po prostu nie wie co Pan tu wyprawia. Co do samych oskarżeń, jeśli by Pan rzeczywiście miał takowe informacje i złożył je do prokuratury to byłoby to nagłośnione na łamach gazet a nie tu na forum gdzie każdy może oskarżać każdego o najgorsze przewinienia i chociaż to smutne, jest to wpisane w każdą kampanię wyborczą iż różnym kandydatom zarzuca się różne czyny popierając to wymyślnymi argumentami. Przykładem może być p. Zwiefka który został oskarżony przez rozgłośnie toruńską i nota bene wygrał sprawę, lecz trzeba zauważyć iż było to na eterze a nie jak tutaj w bezpiecznym zaciszu forum internetowego. Pana działania przypominają mi działania SB za czasów Solidarności gdy rozsiewając plotki o przestępczej działalności opozycjonistów, wspierali je dowodami sformułowanymi w identyczny sposób jak Pana.
Dziękuję Panu bo po raz pierwszy ktoś w sposób kulturalny wystąpił w obronie Pana Zaleskiego. Rozumiem to i Pana, który tak postępuje - szanuję ludzi, którzy potrafią wystąpić w obronie osób, w które wierzą. Też kiedyś w stosunku do Pana Zaleskiego tak bym postąpił. Jednakże poznanie bliższe, jak i mając do czynienia z faktami przeze mnie opisanymi nie mogę już tego czynić, a wręcz imperatyw wewnętrzny każe mi chronić interes publiczny, wizerunek osoby publicznej, Polski na arenie międzynarodowej. Od autorytetu, którym jawi się być prof. Zaleski wymaga się więcej. Ponadto co do tego, że Pan Zaleski nie wie co ja piszę na tym forum - zapewniam Pana, że dobrze wie. Osoby z jego sztabu, zwolennicy, jak i przeciwnicy przekazują mu dokładnie takie informacje. Poza tym życzę wszystkim dobrych wyborów! Dla Polski! Dla Europy! Dla Nas!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha. Ale cwoki. Jaki wstyd! I oni maja reprezentowac Polske w Europie? Ci analfabeci dukajacy? Kto tylko mial jakis talent i zdolnosci to dawno chyba wyjechal z Polski. Zostaly same nieuki i ciemnota, jak widac. To juz nie ma w Polsce ludzi madrych znajacych angielski, tylko na takich TUMANOW trzeba glosowac? Wstyd. Nic dziwnego ze tak z Polski leja w Unii skoro takich burakow tam posylacie. Oni beda brac te pensje i beda siedziec jak na tureckim kazaniu a tym PE. Bo to o te pensje chodzi anie o zadne sprawy kraju polskiego. Polacy pieprza swoj kraj i kazdy tylko mysli o sobie. Kraj kretynow i egoistycznych tumanow. Pusty smiech zeby wogole dopuscic takich dupkow do reprezentowania kraju w Europie. Tepy, zapyzialy zacofany kraj szpanerow i glupkow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...