Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żuk obiecuje 3 tys. miejsc pracy w Lublinie

Utworzony przez nothing, 9 listopada 2010 o 17:12
Jedyny merytoryczny kandydat, ale z tymi miejscami to chyba przesadził..
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W dwa lata chce zrobic coś, czego przez 4 lata nie zrobił jako wiceprezydent? Żałosne.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A ja bym jeszcze dorzucił kilo bananów. Dla KAZDEGO!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jaki kandydat??? PO juz pokazało co potrafi, dziekuje za takiego prezydenta!!! PO WON od Lublina!!! 3tys miejsc pracy? ok zgodze sie ale za jakie pieniadze? za 1500zł za 10godz pracy? pewnie w jakims hipermarkecie...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
500 miejsc w urzedzie miasta 500 w u wojewódzkim 500 w marszałkowskim 500 w straży miejskiej a pozostali to po znajomosciach w fundacjach i agendach rządowych i sie wszystko zgadza CUDA PeŁo
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Hahahahaha, konia z rzędem temu kto ot tak, zorganizuje 3000 miejsc pracy ! Czy kandydat - podobno ekonomista - umie liczyć, ile kosztuje jedno miejsce pracy? Śmiem twierdzić, że uprawia propagandę nie wyborczą tylko sukcesu rodem z PRL. Nauka nie poszła w las.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Żuka kampanią,to musi kierować - pewnie specjalista od reklamy margaryny.Tanie chwyty dla naiwnych.Panie Żuk-bez rozliczenia się za ubiegły okres nie można próbować czarować ludzi stadionami,miejscami pracy itp.Beż Żuka nie powstanie stadion? Nie powstaną nowe miejsca pracy? Co takiego ma być w tym Żuku,że właśnie ON to sprawi? Za Cukrownię Lublin i udział w ekipie Wasilewskiego - CZERWONA KARTKA !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
pamietacie kampanie w lublinie "wybudujemy aquapark" ??? "wybudujemy lotnisko"??? jeszcze brakowalo wybudujemy "obwodnice"
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No i naprawdę nie wiem na kogo zagłosować ! Tyle wspaniałych programów wyborczych, takie inteligentne wypowiedzi, tyle troski o region i jego mieszkańców. Za prawdy powiadam Wam, jesteśmy wybrańcami.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A kto obiecuje przedłużenie Związkowej do Jagodowej, zaasfaltowanie i zlikwidowanie drogi z kraterami jak z księżyca?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Obecny prezydent z PO obiecywał tysiące miejsc pracy. A teraz nawet boi się wystartować o ponowną kadencję!!! Głupi z natury lublinianin wierzy że nowy prezydent z PO go nie okłamie!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Nikt nie da więcej niż ja mogę obiecać" - Krzysztof Żuk takie powinien mieć hasło
Zaloguj się, aby oddać głos
0
KŁAM DALEJ SUKIN**NU Z PEŁO! KŁAM DALEJ SUKIN**NU Z PEŁO! KŁAM DALEJ SUKIN**NU Z PEŁO! KŁAM DALEJ SUKIN**NU Z PEŁO! KŁAM DALEJ SUKIN**NU Z PEŁO! KŁAM DALEJ SUKIN**NU Z PEŁO!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
NIE GŁOSUJĘ NA ŻUKI I ŻMIJANY!! NIE GŁOSUJĘ NA ŻUKI I ŻMIJANY!! NIE GŁOSUJĘ NA ŻUKI I ŻMIJANY!! NIE GŁOSUJĘ NA ŻUKI I ŻMIJANY!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
CZY TO TEN SAM CO BYŁ ZA LIKWIDACJĄ CUKROWNI OBIECUJE STWORZYĆ 3 TYS MIEJSC PRACY? CZY TO TEN SAM CO BYŁ ZA LIKWIDACJĄ CUKROWNI OBIECUJE STWORZYĆ 3 TYS MIEJSC PRACY? CZY TO TEN SAM CO BYŁ ZA LIKWIDACJĄ CUKROWNI OBIECUJE STWORZYĆ 3 TYS MIEJSC PRACY? CZY TO TEN SAM CO BYŁ ZA LIKWIDACJĄ CUKROWNI OBIECUJE STWORZYĆ 3 TYS MIEJSC PRACY? CZY TO TEN SAM CO BYŁ ZA LIKWIDACJĄ CUKROWNI OBIECUJE STWORZYĆ 3 TYS MIEJSC PRACY? CZY TO TEN SAM CO BYŁ ZA LIKWIDACJĄ CUKROWNI OBIECUJE STWORZYĆ 3 TYS MIEJSC PRACY? CZY TO TEN SAM CO BYŁ ZA LIKWIDACJĄ CUKROWNI OBIECUJE STWORZYĆ 3 TYS MIEJSC PRACY? CZY TO TEN SAM CO BYŁ ZA LIKWIDACJĄ CUKROWNI OBIECUJE STWORZYĆ 3 TYS MIEJSC PRACY?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ALE JAJA CI „EUROPEJSCY” „WYKSZTAŁCENI” „Z DUŻYCH MIAST” „MENADŻEROWIE NIE POLITYCY” NIE POTRAFIĄ ZADBAĆ O NORMALNĄ DROGĘ DO STOLICY!!! A CO TU MÓWIĆ O TWORZENIU MIEJSC PRACY… ALE JAJA CI „EUROPEJSCY” „WYKSZTAŁCENI” „Z DUŻYCH MIAST” „MENADŻEROWIE NIE POLITYCY” NIE POTRAFIĄ ZADBAĆ O NORMALNĄ DROGĘ DO STOLICY!!! A CO TU MÓWIĆ O TWORZENIU MIEJSC PRACY… ALE JAJA CI „EUROPEJSCY” „MENADŻEROWIE NIE POLITYCY” „WYKSZTAŁCENI” „Z DUŻYCH MIAST” NIE POTRAFIĄ ZADBAĆ O NORMALNĄ DROGĘ DO STOLICY!!! A CO TU MÓWIĆ O TWORZENIU MIEJSC PRACY…
Zaloguj się, aby oddać głos
0
BEZPARTYJNY MENADŻER Z PEŁO. JA PIER..OLE - SZCZYT ABSURDU BEZPARTYJNY MENADŻER Z PEŁO. JA PIER..OLE - SZCZYT ABSURDU BEZPARTYJNY MENADŻER Z PEŁO. JA PIER..OLE - SZCZYT ABSURDU BEZPARTYJNY MENADŻER Z PEŁO. JA PIER..OLE - SZCZYT ABSURDU BEZPARTYJNY MENADŻER Z PEŁO. JA PIER..OLE - SZCZYT ABSURDU BEZPARTYJNY MENADŻER Z PEŁO. JA PIER..OLE - SZCZYT ABSURDU
Zaloguj się, aby oddać głos
0
PO-rażka!PO-rażka!PO-rażka!PO-rażka!PO-rażka!PO-rażka!PO-rażka!PO-rażka! PO-rażka!PO-rażka!PO-rażka!PO-rażka!PO-rażka!PO-rażka!PO-rażka!PO-rażka! PO-rażka!PO-rażka!PO-rażka!PO-rażka!PO-rażka!PO-rażka!PO-rażka!PO-rażka! PO-rażka!PO-rażka!PO-rażka!PO-rażka!PO-rażka!PO-rażka!PO-rażka!PO-rażka!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
LIKWIDACJA CUKROWNI LUBLIN -CZY TYM ZASŁYNĄŁ TEN A- PO-LITYCZNY MENADŻER? czy to on? Czy to ten sam? LIKWIDACJA CUKROWNI LUBLIN -CZY TYM ZASŁYNĄŁ TEN A- PO-LITYCZNY MENADŻER? czy to on? Czy to ten sam? LIKWIDACJA CUKROWNI LUBLIN -CZY TYM ZASŁYNĄŁ TEN A PO-LITYCZNY MENADŻER? czy to on? Czy to ten sam? LIKWIDACJA CUKROWNI LUBLIN -CZY TYM ZASŁYNĄŁ TEN A PO-LITYCZNY MENADŻER? czy to on? Czy to ten sam? LIKWIDACJA CUKROWNI LUBLIN -CZY TYM ZASŁYNĄŁ TEN A PO-LITYCZNY MENADŻER? czy to on? Czy to ten sam? LIKWIDACJA CUKROWNI LUBLIN -CZY TYM ZASŁYNĄŁ TEN A PO-LITYCZNY MENADŻER? czy to on? Czy to ten sam? LIKWIDACJA CUKROWNI LUBLIN -CZY TYM ZASŁYNĄŁ TEN A PO-LITYCZNY MENADŻER? czy to on? Czy to ten sam? LIKWIDACJA CUKROWNI LUBLIN -CZY TYM ZASŁYNĄŁ TEN A PO-LITYCZNY MENADŻER? czy to on? Czy to ten sam?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zapominał dodać, że będziemy mieli drugą Irlandę ) Czas wybrać kobietę, wiedzie kogo
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: