Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bezpłatna policealna szkoła dla dorosłych COSINUS

Utworzony przez cosinus, 21 sierpnia 2017 r. o 21:37
Zakończyłeś naukę w szkole średniej? A może chcesz podnieść swoje kwalifikacje zawodowe? Szukasz miejsca dla siebie? Zapraszamy Cię do nas. Szkoły Cosinus oferują szeroki wachlarz możliwości. Naszym słuchaczom zapewniamy BEZPŁATNĄ naukę przez cały okres kształcenia. Zajęcia praktyczne już na pierwszym semestrze. Darmowe materiały dydaktyczne i naukowe. Nowe kwalifikacje dające elastyczność na rynku pracy. Możliwość rozwijania swoich zainteresowań. Sprawdź na stronie cosinus.pl Nie zwlekaj i zapisz się już dziś. Rezerwacja miejsca na stronie rekrutacja.cosinus.pl Dowiedz się więcej odwiedzając nasz sekretariat. Zapraszamy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja swoje kwalifikacje zawodowe zdobywałam chodząc do policealnej szkoły dla dorosłych w Żorach: bezplatneszkoly.pl/zory/ i jestem bardzo zadowolona. Byłam na kierunku technik administaracji, bardzo dobre przygotowanie do egzaminu, świetni nauczyciele, miła atmosfera i zajęcia w weekendy, więc same plusy ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...