Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co w wyprawce dla psa?

Utworzony przez venar7145, 4 maja 2016 r. o 14:54
Hej, orientujecie się czy warto kupować na start legowisko dla psa? Będzie to najpewniej kilkumiesięczny szczeniak Beagle. Szykuję mu wyprawkę i zastanawiam się czy uwzględniać w tym jakieś legowisko czy wystarczy, że samemu coś przygotuję. Ten poradnik mi trochę namieszał http://dc-design.pl/poradnik/jak-wybrac-legowisko-dla-psabo wcześniej w ogóle nie rozważałem takiego zakupu. Jakie macie doświadczenia ze spaniem Waszych psiaków? Najlepiej Beagle'ów :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szczerze mówiąc to żaden z moich psów nigdy nie spał na legowisku...myślę, że jak skombinujesz jakiś kocyk i miejsce w którym będzie czuł się bezpiecznie będzie wystarczające. Do tego polecam Ci poczytać o nauce siedzenia w klatce. Nie jest to żadna tortura a bardzo dobry sposób na uniknięcie niebezpieczeństw jakie wiążą się z tym że szczeniak nie rozumie jeszcze pewnych podstaw. Mój border nie ogarniał np że nie można lizać kontaktów... xD nie mogłam więc go zostawiać tak o samego w mieszkaniu. Musiałam kupić klatkę. TEraz jest to dla niego mega bezpieczne miejsce które kocha i idzie tam spać z własnej woli kiedy chce (bo jest zawsze otwarta).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...