Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dzbanek filtrujący wodę.

Utworzony przez Gość, 7 maja 2013 r. o 14:46
Teraz dużo się tego widzi, np. jako gratisy do agd itp. i się zastanawiam czy duże znaczenie ma taka oczyszczana woda, jak to wychodzi finansowo, eksploatacja tych filtrów i czy taką wodę po oczyszczeniu można pić bez wcześniejszego przegotowania zamiast mineralnej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamienia w czajniku nie ma i herbata w szklance wygląda i smakuje wyśmienicie. Jak dla mnie to duża oszczędność, dlatego, że dużo piliśmy wody niegazowanej butelkowanej. Jedyny minus to duży jednorazowy koszt przy zakupie dzbanka, ale odkąd mamy dzbanek brita nie kupuję już zgrzewek wody mineralnej, bo woda z dzbanka nadaje się do bezpośredniego spożycia i smakuje jak te butelkowe. I choć trzeba zmieniać filtry, to i tak taniej to wychodzi w moim przypadku niż woda butelkowana, bo taki filtr przerabia od 100 do 150l wody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja ze swojej strony mogę polecić filtry wody zelmer bo mają tanie wkłady i równie wydajne jak inni    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Albo coś od Eldoma, np model DF100 , gdzie w ezstawie masz od razu dwa wkłady :)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak inne ale ja mam dzbanek filtrujący electrolux ze wskaźnikiem zużycia filtra i pokazuje ile jeszcze pozostało do kolejnej wymiany. To bardzo wygodna opcja a tak jak patrzę to cenowo wszystko wychodzi podobnie. W sklepie rzadko kupujemy wodę butelkowaną od kiedy mamy dzbanek i da się zaoszczędzić na tym na pewno.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak inne ale ja mam dzbanek filtrujący electrolux ze wskaźnikiem zużycia filtra i pokazuje ile jeszcze pozostało do kolejnej wymiany. To bardzo wygodna opcja a tak jak patrzę to cenowo wszystko wychodzi podobnie. W sklepie rzadko kupujemy wodę butelkowaną od kiedy mamy dzbanek i da się zaoszczędzić na tym na pewno.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
większość ma teraz te wskaźniki, albo elektroniczne albo mechanicze :) mi też się ten Eldom spodobał co ktoś pisał wyżej, bo za 39zl jest pojemny dzbanek i do tego dwa filtry - http://allegro.pl/dzbanek-filtrujacy-eldom-df100-2-wklady-kurier-24h-i3557548156.html   oczywiście wskaźnik ma :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co sądzicie o Dafi? moja żona ostatnio kupiła i zastanawiam się czy bez sensu kasy nie wydała :P jak go oglądnąłem to wygląda na solidny, ale czy te filtry sa skuteczne? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam Ci filtr kuchenny FT-Line 3 - droższy, ale dokładniejszy i wymiana wkładów raz na rok!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...