Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ile kosztuje ślub i wesele w Lublinie (ceny, adresy, porady)

Utworzony przez Goguś, 30 września 2010 r. o 19:13
Cóż za obfite informacje !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www..com POLECAM!!!!
Ostatnio edytowany 30 września 2010 r. o 22:26
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kAROLINA napisał:
www..com POLECAM!!!!
znam dziewczyne z tego zespolu;p mieszkala ze mna w internacie;p Kasia ma na imie;p
Ostatnio edytowany 30 września 2010 r. o 22:27
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zespollayer.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam zespół muzyczny EKATON http://ekaton.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie i okolicach kosztuje to stanowczo za duzo ! Co z tego że buduja sie kolejne domy weselne skoro albo chca zarobic tyle samo albo jeszcze wiecej. Doja nas jak chca I jak tu sie pobrac skoro nasz ukochany kosciół tez musi zarobic. Skad mlodzi ludzie maja na to brac pieniadze. A zeby oszczedzic to po weselu zaczniemy sprzedawac puste butelki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tych butelkach zrobisz niesamowity biznes.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W LUBLINIE JEST NOWY SKLEP Z ARTYKUŁAMI SLUBNYMI I WESELNYMI. www.decomerc.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obsługa imprez rodzinnych wodzirej, didżej, kelner, zespoły muzyczne, vide operator, katering, wypożyczalnie naczyń, stołów krzeseł, ław, chłodni, namiotów, dekoracja pomieszczeń, sal, kościołów - Strona z ogłoszeniami www.uslugidrobne.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam zainteresować sie tym zespołem: www.boogieband.com.pl , naprawde warto!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głupota, głupota z tymi weselami. jezeli rok lub dwa po weselu planujemy rozwód to po co wywalac gotówkę na huczne weselisko. obecnie w/g sondazy 7 par na 10 sie rozwodzi, wiec koszty trzeba ograniczac do minimum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Wszystkich:) Wesele to wielkie wydarzenie, za którym stoją niemałe wydatki. Organizując na własną rękę zawsze zaliczy się "wpadkę", niepotrzebnie wyda się pieniądze... Dlatego proponuję skorzystanie z konsultanta ślubnego, który działa na Waszą korzyść, posiada zniżki u podwykonawców i jest profesjonalnie przygotowanym wedding plannerem. Dzięki temu będziecie czuć się komfortowo i bezpiecznie, a stresować jedynie sprawami pozaziemskimi:) a wypracowane zniżki mogą pokryć Nasze wynagrodzenie. Zachęcam do wypełnienia formularza: http://www.slubnapracownia.pl/?l=5&q=node/163&placeid=7#kwestionariusz i umówienia się na niezobowiązujące spotkanie. Iwona Mikos Ślubna Pracownia Lublin www.slubnapracownia.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja mogę polecić dom weselny SONATINA, organizowałam tam swoje wesele i byłam bardzo zadowolona z tego jak mnie obsłużono, jak wszystko zorganizowano, do tej pory mam jeszcze pozytywne echo po tej imprezie, a od wielu gości usłyszałam, że było to jedno z najlepszych wesel na których byli www.sonatina.pl gdyby ktoś chciał zobaczyć salę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój kumpel planuje ślub w czercu przyszłego roku, na początku zaczęło się od ok 12 tys zł za ślub, wesele + te wszystkie potrzebne rzeczy. Teraz z miesiąca na miesiąc ta kwota rośnie, ostatnio słyszałem cos o 20 tyś zł.... nie stac mniena taką imprezę, a nawe jak by było to szkoda troche tej kasy na jedną tylko impreze do tego jeszcze trzeba doliczyć koszty ewentualnego rozwodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cojarobietu, skąd taki pesymizm z tym rozwodem ; ) jakby tak każdy podchodził do tematu to chyba nikt by nie chciał wydawać pieniędzy na wesele, koszty nie są małe, ale wiem, że to się zwraca z pieniędzy od gości ; ) a co do COcoCHanel, też byłam w Sonatinie i też mam podobne wrażenia, chyba jedna z najleszych sal w lubelskim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
my wydaliśmy na wszystko 50 tyś, dużo ale dużo było też gości ( ok 180 ) , a i tak prawie wszystko mieliśmy po "znajomości" . Nie wiem ile by się uzbierało jakbyśmy płacili "normalnie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
|jestem w takim wieku w którym sporo kumpli zaczyna nosić się z zamiarem ślubu, w tamtym roku jeden kumpel za ślub +wesele zapłacił 35 tyś zł... jak usłyszałem to padłem a jaja nie urywało, w tym roku u kumpla mam być świadkiem i jak słyszę że na razie mają koszty wyliczone na około 20+ tyś zł to też mi szczena opada... ja chyba zostanę przy ślubie cywilnym... o ile poznam odpowiednią kobięte a taka się jeszcze nie znalzła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewczyny, jeśli któraś z Was planuje ślub w woj. lubelskim, to polecam facebook.com/tanislublubelskie Można skorzystać z promocji i zorganizować wesele trochę taniej. Ja skorzystałam, więc polecam innym:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ślub powinien być najknajdroższy im więcej kasy tym lepsza impreza;... poza tym lubimy się pokazać więc wydajemy na ślub ddużo więcej niż możemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ceny w dużej mierze zależą od nas samych, bo z salami weselnymi często można negocjować i dogadywać się, jak dobrze będzie rozmawiać z nimi, to wierzcie mi, im też zależy, aby sprzedać dobrze dany termin i dopasują się przynajmniej do częsci naszych wymagań, dzięi czemu będziemy mogli minimalizować koszty. Taka sala jak Sonatina indywidualnie traktuje osoby, które zainteresowane są ich ofertą, a wiem to, ponieważ byłam świadkiem u mojej przyjaciółki, która właśnie tam robiła swoje przyjęcie, więc praktycznie wszystko załatwiałam z nią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...