Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Impreza firmowa

Utworzony przez patryk88, 22 lutego 2018 r. o 20:30
Hejka :) szef zlecił mi zorganizowanie imprezy firmowej. Nigdy tego nie robiłem i nie wiem jakie atrakcje sprawdziłyby się na takiej imprezie. Czy możecie się podzielić z doświadczenia co najlepiej się sprawdza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jako atrakcję, możesz zamówić pokaz sztuczek piłkarskich prowadzony przez dawida krzyżowskiego :) dawid robi skomplikowane sztuczki, które zawsze przyciągają uwagę. może poprowadzić także konkursy. dobiera muzykę i rekwizyty w zależności od okazji. ma za sobą wiele takich imprez, więc na twojej też z pewnością się sprawdzi. wszystko znajdziesz na tej stronce  ***kojakfree.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapytaj w lokalu, w którym organizujesz impreze, jeśli specjalizuja w imprezach tego typu, na pewno moga polecic sprawdzone ekipy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cudowna miejscówka w bieszczadach, raczej spełni oczekiwania każdego, zobaczcie - ***s://***zielonapolana.com.pl/oferta_dla_firm.php  tam macie dosłownie wszystko, łącznie z basenem, plażą, genialnym chłopskim jadłem. tam absolutnie nie ma się czego czepiać, wszystko jest dopieszczone. ale to sami musicie ocenić, czy to wasze klimaty. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zielona Polana jest faktycznie cudowna - zaliczyliśmy to miejsce dwukrotnie. Zapewnili nam ogrom atrakcji i po prostu było warto się tam wybrać. Największe plusy? Basen, plaża nad Sanem, kajaki, chłopskie jadło, pieczenie prosiaka i kulig. Coś wyjątkowego ;-) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz sezon więc można zorganizować też gry zespołowe jeśli uczestnicy lubią tego typu aktywności. Żeby nie było problemów to możesz też obszar gry ogrodzić piłkochwytami z fulo.pl i przynajmniej nie będzie szkód
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak śledzi się serwis ***s :// agencjapower . pl / incentive / to można się szybko przekonać o tym dużym zróżnicowaniu jeśli chodzi o promowane wyjazdy. Można brać pod uwagę między innymi na różne kraje, do których organizowane są takie wyjazdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...