Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jaka motywacja i jakie ćwiczenia?

Utworzony przez Gaga1995, 14 sierpnia 2013 r. o 21:11
Witam :) W związku z tym, że od jakiegoś czasu stwierdziłam, iż moja waga jest o kilkanaści kilogramów za duża postanowiłam wziąć się za siebie. Od tygodnia przeszłam na dietę, która zawiera mniej węglowodanów i tłuszczy. Jednak mój problem polega na tym, że nie potrafię znaleźć w sobie tyle zaparcia, aby codziennie ćwiczyć. Co prawda korzystam z ćwiczeń: http://vitalia.pl/fitness.html Są one znakomite i co najważniejsze wykonujemy ćwiczenia po ich wcześniejszym pokazaniu. Ćwiczę co kilka dni. Jak się zmotywować, aby wykonywać to codziennie? Jakie powody Was mobilizują do pracy nad sobą? Co byście mi poradzili? Liczę na odpowiedzi i pomoc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na początek to zeby od razu się nie zniechęcać. Najlepszym sposobem jest oczywiście mniej jeść. W podstawach żywienia człowieka istnieje piramida żywieniowa. Gdzie najlepszym sposobem jest unikania słodyczy. Nie które osoby nie mogą z takiej przyjemności zrezygnować. 6 dni diety odchudzającej która pomaga rzeczywiście schudnąć ale nie którzy 7 dnia po prostu zajadają się słodyczami i tak o to sposobem straconych jest poprzednich 6 dni diety. Nie mam chyba najlepszego porównania niż to.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat z tym się zgodzę, że należy ograniczyć węglowodany i tłuszcze we własnej diecie. Ale sama dieta to nie wszystko, należy też ćwiczyć. Jednak u mnie właśnie brakuje do tego motywacji. A Ty ćwiczysz? Co Cię do tego skłania? Co mógł byś mi poradzić, abym się szybko nie zniechęcała? Będę wdzięczna za odpowiedź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po każdym dniu wizyta na wadze :D Zawsze motywuje mnie jak coś robie i jest już coraz mniej to staram się bardziej, bynajmniej tak to u mnie działa. Trzeba chcieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oooo :) a taki pomysł mnie szczerze zaskoczył i zdziwił :P Myślę, że to na prawdę wielka motywacja, jak się widzi spadające kilogramy. Czas zacząć inwestować w wagę i spróbować takiego sposobu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem Wam, że moja koleżanka miała na przykład bardzo dużą motywację, a za Chiny Ludowe nie mogła schudnąć.. No i co zrobić w takiej sytuacji, kiedy człowiek chce, stara się, stosuje diety, a po prostu nie może? Biedaczka wybrała się do lekarza i okazało się że w jelitach nagromadziły się jej kamienie kałowe. Myślicie pewnie jak usunąć złogi.. Obecnie bardzo popularna jest hydrokolonoterapia, polegająca na płukaniu jelita grubego. Za granicą nie stosują jej tylko gwiazdy, ale także mnóstwo zwykłych ludzi dbających o swoje zdrowie. U nas w Polsce wciąż nie jest to aż tak rozpowszechniona praktyka, ale powoli się przyjmuje. Chyba rzeczywiście zdajemy sobie sprawę z tego, że takie profilaktyczne działania zapobiegają powstawaniu wielu chorób :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ćwiczenia to jedno, ale najważniejsze jest podejście. Bo jeśli o ćwiczeniach myślisz jako obowiązku, robisz to z przymusu to długo nie pociągniesz. Na bogatyumysl.pl znalazłam swego czasu kilka kilka artykułów o motywacji do ćwiczeń i w ogóle odchudzaniu. Na początku musisz sobie wyrobić zdrowe nawyki żywieniowe, to Ci się przyda w diecie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje mi się, że świetnym sposobem na dodatkową motywację do ćwiczeń i ogólnie do zdrowego odżywiania się jest aplikacja Hellozdrowie. Instaluje się ją na telefonie albo tablecie i ma się tam dostęp do wielu różnych wyzwań, dzięki którym sami dla siebie stajemy się motywacją, bo wiadomo, że każdy chciałby realizować postanowienia, szczególnie te aktualne i świeżo co ustalone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motivation is momentary. Individuals Those who rely on upon inspiration reliably begin with an enormous detonation and fizzle when something gets hard. When the inspiration Becomes scarce , they stop. Individuals who perform The things get restrained.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...