Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jaki doradca kredytowy - Lublin

Utworzony przez Wojto, 1 sierpnia 2016 r. o 14:39
Cześć! Szukam sprawdzonego i skutecznego doradcę kredytowego z Lublina. Planuję wziąć kredyt hipoteczny na zakup mieszkania i potrzebuję pomocy z wyborem odpowiedniej osoby! Będę wdzięczny za komentarze! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam zdk-lublin.pl, korzystałem z ich pomocy własnie przy zakupie mieszkania.
Ostatnio edytowany 31 sierpnia 2016 r. o 16:00
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podpowiem w Lublinie biuro na Bursaki, dobre doradztwo finansowe, zawsze jak u nich jestem z jakąś sprawą to widać indywidualne podejście zamiast podrzucania w kółko tych samych rozwiązań. Dokładna rozpiska rzeczy którymi się zajmują jest na kredyt-lubelskie.pl. Najbardziej polecam ich w temacie kredytów firmowych, leasingu i ubezpieczeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nam pomogła Pani Edyta Szcerba z HF Broker tel 505235568 i będę ją polecać gdzie się da. Byliśmy u innego doradcy, złozył wnioski do 4 banków, w każdym podobno odmowa. Sprzedaliśmy już nasze mieszkanie i gdyby nie Pani Edyta wylądowalibyśmy sama nie wiem gdzie !!!! :/ Pani Edyta złożyła wnioski w PEKAO SA (wcześniejszy doradca też) i po ok 2 tyg mieliśmy decyzję pozytywną. Nie mogę opisać wdzięczności!!!! Wkońcu mogłam spać spokojnie, kupiliśmy większe mieszkanie, nie straciliśmy zadatku. Poprostu najlepszy doradca !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli chcesz wiedzieć, co się dzieje na bieżąco z rynkiem kredytowym to polecam poczytać ***s://piotrgrudniewski.pl/#aktualnosci i ewentualnie porozmawiać bezpłatnie ze specjalistą, bo naprawdę sensowny i rozumie, co się teraz dzieje ze zdolnością kredytową klientów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak radzicie sobie w sytuacji, gdy bank odmawia wam przyznania niewielkiego kredytu przez zbyt krótko trwającą umowę, brak historii kredytowej lub coś podobnego? Z pożyczaniem od rodziny bywa różnie. Czy pozostają więc tylko oferty typu  ***s://***zadluzenia.com/pozyczki-na-raty/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konsultanci Kredytowi Albert Finanse Wolisz telefonicznie zapoznać się z ofertą kredytową i złożyć wniosek przez telefon? Wejdź na stronę: ***s://albertkredyty.pl/konsultanci-kredytowi/ Wybierz Konsultanta i zamów rozmowę z wybranym konsultantem kredytowym, Konsultant oddzwoni do Ciebie. To nic nie kosztuje Po czym możesz złożyć wniosek telefonicznie u niego. Dostępni są Konsultanci:  Kredyty i Pożyczki Gotówkowe Bankowe i ,Pozabankowe  Pożyczka samochodowa , Leasing, Wynajem Kredyty: Hipoteczny, Mieszkaniowy, Konsolidacyjny, Refinansowy Kredyty dla Firm.  Upadłość Konsumencka . Oraz Informacje na temat pożyczek prywatnych, czyli od innych osób. Lista konsultantów jest na bieżąco aktualizowana. Rozmowa z konsultantem jest bezpłatna i niezobowiązująca ***s://albertkredyty.pl/konsultanci-kredytowi/ Lub wpisz w Google: Konsultanci Kredytowi Albert
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...