Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jaki kształt lustra wybrać?

Utworzony przez Gość, 10 lipca 2013 r. o 13:52
Jakie lustro waszym zdaniem będzie najlepiej wyglądało w łazience. Okrągłe czy może jednak kwadratowe? Nie wiem na co się zdecydować i jak dobrać oświetlenie do okrągłego lub kwadratowego, Jak będzie praktycznie?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakiej wielkosci ma byc lustro?   Osobiscie wybralabym chyba okragle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zależy na jakie kształty decydujemy się w pozostałych elementach wyposażenia. Teraz ceramika łazienkowa również jest dostępna w różnych kształtach. Jeżeli są to linie miękkie zaokrąglone, to powinno być tu lepsze lustro okrągłe. W przypadku linii i kształtów prostych, myślę, że bardziej będzie pasowało lustro kwadratowe. W kwestii oświetlania dobrze sprawdzają się halogeny, bo dają dobre zbliżone do naturalnego światło.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi się wydaje, że mimo wszystko dominują lustra kwadratowe i prostokątne wklejane są w płytki. Tak jak kojarzę to duża większość płytek jest w prostokątnym kształcie i to razem współgra. Ja osobiście lubię jak wszystko jest w podobnej stylistyce trzeba uważać aby nie wyszło kiczowato.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej moim zdaniem wyglądają te prostokątne. Np. takie Owo lustro jest podświetlane co jeszcze bardziej przemawia za tym lustrem :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chodzi o lustro, to tutaj rozmawiamy o gustach indywidualnych. W moim guście leży lustro o niecodziennym kształcie, które sprawia, że przeciętna łazienka  traci zwykły charakter, a nabiera cech ponadprzeciętnych. Takim przykładem stanowi może być: http://www.kreocen.pl/produkt/Antado-Lustro-lazienkowe-EG-3-L-116Bd-18_568_15801.html. Czy nie jest piękne? ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...