Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jaki prezent na rocznicę ślubu?

Utworzony przez Milusia33, 27 sierpnia 2013 r. o 22:37
Naszym rodzicom z okazji rocznicy ślubu razem z rodzeństwem postanowiliśy podarować pobyt w hotelu ze spa. Zrobiliśmy research w internecie i wybraliśmy Hotel Lubicz w Ustce, bo miał świetne opinie. Sprawdziło się bo rodzice wrócili z weekendu bardzo zadowoleni i wypoczęci. Mówili, że spa jest rewelacyjne, a hotel bardzo elegancki i czysty. Fajnie, że trafiliśy z prezentem :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie każdego stać na spa dla rodziców. Ja kupiłam odlew gipsowy w firmie Ramy Czasu i moi rodzice są zadowoleni. Tata ma zdolności plastyczne więc zrobił z tego piękny kwiat i teraz stoi to u rodziców na kominku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsze prezenty zawsze znajduję na stronie 4gift. Dlaczego? Przede wszystkim mają tam spory wybór dla każego: dla młodszych i starszych, dla kobiet i mężczyzn, dla dziewczynek i chłopaków. Można we wszystkim wybierać. Tylko zarezerwuj sobie sporo czasu, aby to wszystko przejrzeć :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ładne szklanki czy filiżanki porcelanowe idealne na prezent  znajdziesz w duka, ja wręcz uwielbiam ten sklep ***s://dukapolska.com/szklo/szklanki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezent z Ram Czasu jak dla mnie jest świetny. Ja dałam swoim rodzicom na rocznicę ślubu i zaraz ojciec fajny posążek z tego ulepił. Zrobił dla mamy różę. Bardzo im się podoba!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to głównie zależy od preferencji danej osoby, ale fajny przykład to choćby - ***s://prezentmarzen.com/poznaj-nurkowanie/ głównie radzę dobierać takie prezenty, które będą spełniały wasze oczekiwania. nie dawajcie byle czego - starajcie się robić dużą róznicę i pozytywnie za***yć drugą osobę ;-) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Załatw im piękny film, dobre wino i popatrz na stronę Ramy Czasu. znajdziesz tam coś dla nich!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sesja na prezent, Łódź  bon podarunkowy/voucher/karta podarunkowa/ zaproszenie na sesję – czeka na ciebie!!! ***multiarte.pl  voucher na profesjonalną sesję zdjęciową to wspaniała pamiątka dla twoich bliskich! oryginalny prezent na każdą okazję: na walentynki, na dzień kobiet, na dzień mężczyzny, prezent mikołajkowy, prezent pod choinkę. podarowana sesja zdjęciowa może odbyć się w studio fotograficznym, w plenerze, wnętrzu hotelu itp. sesja zdjęciowa dodatkowo z metamorfozą lub stylistą to wyjątkowy sposób na udany prezent. zapewniam profesjonalny makijaż i fryzurę. do wyboru: sesja portfolio, sesja portretowa, sesja ciążowa, sesja we dwoje, sesja rodzinna, sesja artystyczna, sesja pin-up. voucher jest ważny 6 miesięcy. realizacja w dogodnym terminie. posiadam różne tła, rekwizyty. klient wybiera satysfakcjonujące go ujęcia, które następnie poddawane są retuszowi. voucher jest ważny 6 miesięcy.  sesja na prezent ***multiarte.pl/sesje-na-prezent/ fotograf, katarzyna jarońska fotograf Łódź śródmieście, 604190272, ul. narutowicza 47/34
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja właśnie jestem w trakcie szukania prezentu dla rodzicow i chyba znalazłam :) prawdopodobnie wykupie im dwudniowy rejs, znalazłam bardzo fajne oferty ***s://***stenaline.pl/wycieczki/rejsy-jednodniowe . co wy na to ;d ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rejs to genialny pomysł, chociaż pewnie podoba mi się tak bardzo bo sama też na niego wpadłam, tyle tylko, że ja dłuższy rejs po Wyspach Kanaryjskich z Itaki      itaka.pl/rejsy-statkiem/pomysl-na-prezent/      wykupiłam i to jest świetna sprawa, wydaje się, że niby wypoczynek taki na statku mogłby być nużący ale tam jest tak aktywnie to rozplanowane, że nie sposób się nudzić i na statku i na lądzie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja swojaj żonie sprezentowałem coś takiego ***ramyczasu.pl/glowna/37-zestaw-do-odlewow.html. nie jest to może mieszkanie w hiszpanii jak to tutaj ktoś pisał, ale coś żeby wiedziała, że do końca życia jej nie opuszczę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękinie napisane Michał. Niech Wam sie wiedzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też teraz jestem na etapie zakupu prezentu dla męża, bo to juz 15 lat razem. piętnaście bardzo udanych lat. mnie się podoba taki zestaw ***ramyczasu.pl/16-zestawy-dla-doroslych . idealnie nas odzwierciedla!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszym wydaje się po prostu fotoksiążka. Raz, że coś takigo na Empik Foto kosztuje kilka dyszek, dosłownie. Bardziej - kosztem jest praca, bo jednak wszystko trzeba ustawić, zegrać ze sobą, żeby dobrze wyglądało. A przy takich okazjach, tego typu prezenty się naprawdę genialnie sprawdzają i dają to coś. Bo jednak widać wspomnienia, widać też pracę włożoną przez drugą osobę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moi rodzice mają swoje lata ale nie brakuje im gdzies takiej młodzieńczej iskry. Ode mnie dostali 2 wejściówki do aerotunelu w Wilkopolsce, od sostry weekednd w Spa. Cieszyli się z obu prezentów. Zazdroszczę czasem rodzicom że są aktywni, ja mam 26 lat i czasem mi się nie chce.. Wolałabym posiedzieć pod kocem z kubkiem ciepłej herbaty 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moi rodzice też lubią czasem zaszaleć, dlatego zawsze przy okrągłych rodznicach skłądamy się z rodzeństwem na jakieś bardziej szalone prezenty. Zazwyczaj są to włąśnie wejścia do różnych albo wycieczki. Teraz zbliża się ich 35 i planujemy wykupic im wycieczkę do Rzymu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo wymownym prezentem jest taki oto zestawik do wykonania ***ramyczasu.pl/16-zestawy-dla-doroslych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całkiem fajne dzieła sztuki można kupić w Ramach Czasu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Empik Foto macie takie fotoksiążki - pewnie  kojarzycie. W małym albumie można skleić ogromną liczbę fotek i to już daje wizualnie to coś. Prezent wymaga sporo pracy, zebrabia odpowiedniej liczby fotek, ale jest konkretny i na bank wam się sprawdzi. Sztuką jest zawsze takie dopasowanie wszystkiego, żeby komuś zrobić, przyjemność, a fotoksiążki należą do takich mocno emocjonalnych prezentów. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej, możesz dokupić fajny wartościowy zestaw dobrych kaw i herbat, sama jak szukam prezentu zawsze zaglądam na ***cupandyou.pl, możesz tam znaleźć gotowe zestawy dedykowane dla danej osoby lub nawet zamówić coś wyjątkowego na daną okazję. ja częstro korzystam z ich oferty, fajne, widać że dobrej jakości i oryginalne - zawsze wzbudzają powszechne zainteresowanie gości i obdarowywanych... :) pozdrawiam,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...