Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kancelarie adwokackie - które polecacie

Utworzony przez odszkodowania-rawa, 28 maja 2013 r. o 10:16
Witam Jak w temacie jeżeli znacie jakieś dobre kancelarie adwokackie, które polecacie przy prowadzeniu spraw: karnych, cywilnych oraz spraw o odszkodowanie piszcie. Proszę podawać ile mniej więcej biorą za sprawę. Dzięki temu nie będziemy tracić czasu na kiepsko prowadzone kancelarie adwokackie lub firmy dochodzące odszkodowania, które wyciągają 25 % prowizji od ugranych kwot. Chodzi mi tu głównie o odszkodowania za wypadki komunikacyjne oraz przy pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam usługi Kancelarii AnLex  http://www.kancelariaanlex.pl/   Prowizja wynosi ok. 18 % brutto. Nie pobierają zaliczek. Wykonują czynności za poszkodowanych, gromadzą dokumenty itp.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mogę polecić adwokata z Wrocławia bo akurat tam miałam sprawę. Jak ktoś jest zainteresowany niech pisze na priv!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W przypadku spraw związanych z prawem gospodarczym, czyli wszystkie zagadnienia dotyczące prowadzenia firmy a do tego windykacja należności, mogę polecić Kancelarię Koksztys. Mają zasięg ogólnopolski, chociaż główna siedziba we Wrocławiu. Ale kontakt na telefon czy mailowo bezproblemowo. Nigdy nie musiałem długo czekać na odpowiedź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Polecam Kancelarię Adwokacką z Płocka Kamila Flatowa. Za profesjonalne porady prawne bieże około 150-200 zł więc wydaje mi się, że nie dużo jak na dyplomowanego Adwokata z doświadczeniem. Koszt prowadzenia poszczególnych spraw jest do uzgodnienia w zależności od sprawy. Polecam!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
By wiedzieć jaka jest dana kancelaria adwokacka warszawa trzeba najpierw poczytać opinie jej dotyczące. Nie można pozwolić sobie, by nasz adwokat warszawa nie był skuteczny i nie wygrał naszej sprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Jak w temacie jeżeli znacie jakieś dobre kancelarie adwokackie, które polecacie przy prowadzeniu spraw: karnych, cywilnych oraz spraw o odszkodowanie piszcie. Proszę podawać ile mniej więcej biorą za sprawę. Dzięki temu nie będziemy tracić czasu na kiepsko prowadzone kancelarie adwokackie lub firmy dochodzące odszkodowania, które wyciągają 25 % prowizji od ugranych kwot. Chodzi mi tu głównie o odszkodowania za wypadki komunikacyjne oraz przy pracy.
  W kancelarii adwokackiej położonej w centrum Warszawy profesjonalne usługi świadczy adwokat Radosław Borowiec. Udzieliłem mu pełnomocnictwa do oborny w sprawie karnej i dzięki jego staranności i rzetelnemu podejściu do zadań obrońcy uzyskałem I instancji wyrok uniewinniający, pomimo że uporzednio adwokaci wstępnie zapoznający się z aktami sprawy niemal przekreślali szansę na uniknięcie odpowiedzialności karnej. Co ważne, Pan Radosław Borowiec uczestniczy w rozprawach karnych bez wyznaczania substytutów i eliminuje niebezpieczeństwo działania na szkodę swojego klienta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli chodzi o prowadzenie spraw karnych, to polecam mec. Katarzynę Słapczyńską (http://adwokatslapczynska.pl/) - nie ma problemów z umówieniem się na spotkanie (można nawet w sobotę), Pani Mecenas działa bardzo szybko i widać spore zaangażowanie w sprawy klientów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy z tych prawników ma wady i zalety. Moim zdaniem trzeba szukać tak długo, aż trafi się na kogoś solidnego i budzącego zaufanie. W razie czego zajrzycie tutaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chodzi o sprawy karne to również polecam Panią adwokat Katarzynę Słapczyńską. Prowadziła moją sprawę, w którą bardzo się zaangażowała i oczywiście wygrała. Ma profesjonalne i indywidualne podejście do prowadzonych spraw, a do tego można się z nią spotkać nawet w weekend (co w moim przypadku było bardzo ważne). 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do adwokata Radosława Borowca, to prowadzi także sprawy o wykroczenia w Sądzie Rejonowy w Otwocku i Pruszkowie. Mój znajomy zlecił mu jedną sprawę i miał dobre wrażenia ze współpracy. Facet ma zdrowy stosunek do klienta: nie obiecuje gruszek na wierzbie, nie wprowadza w błąd. A przy tym podobno jego usługi są niedrogie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z czystym sumieniem mogę polecić Ci Kancelarię Adwokacką Beaty Skiby - http://kabs.pl/  Pomogła mi i mojej rodzinie więc jestem jej bardzo wdzięczna za wszystko :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja kilka razy korzystałem z usług konsorcjum Kiwała i Wspólnicy z Wrocławia i szczerze mogę powiedzieć, że uratowali mi życie. To jest kancelaria Wrocław jedna z lepszych na Dolnym Śląsku. Traktują ludzi jak ludzi a nie klientów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mogę polecić Kancelarię Adwokacką Katarzyny Kamieniowskiej z Wrocławia - bardzo dobrze poprowadziła sprawę, która wydawała się już nie do wygrania... Naprawdę polecam!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do adwokata Radosława Borowca, to prowadzi także sprawy o wykroczenia w Sądzie Rejonowy w Otwocku i Pruszkowie. Mój znajomy zlecił mu jedną sprawę i miał dobre wrażenia ze współpracy. Facet ma zdrowy stosunek do klienta: nie obiecuje gruszek na wierzbie, nie wprowadza w błąd. A przy tym podobno jego usługi są niedrogie
Pan Radosław Borowiec wzbudził moje zaufanie jako pełnomocnik w sprawie o pozbawienie mojego męża władzy rodzicielskiej nad pięcioletnią córką. Przejął sprawę na moje żądanie po porzednim pełnomocniku, który delikatnie mówiąc czekał z założonymi rękami na wynik sporu. Ostatecznie postawiłam na swoim i mąż stracił władzę nad dzieckiem. Duża w tym zasługa adwokata Radosława Borowca, który nie boi się zadawać przed Sądem konkretnych i krępujących pytań, zgłaszać wniosków dowodowych pomimo wyraźnego niezadowolenia sądu. Młody adwokat, ale ma ikrę!  Grażyna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja polecam kancelarię prawniczą Błach - według mnie całkiem dobra oferta jeśli chodzi o Warszawę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sprawach karnych polecam adw. Katarzynę Słapczyńską. Profesjoanlnie podchodzi do każdej sprawy klienta, a przede wszystkim działa szybko. - zarówno jeśli chodzi o uzyskanie porady, jak i prowadzenie sprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja z kolei bardzo polecam kancelarię z Gdyni mieszczącą się na ul. Starowiejskiej 25/6. Uzyskałem odszkodowanie powypadkowe bez jakichkolwiek opłat wstępnych. Jestem pewna że fachową i kompleksową pomoc otrzyma Pan w sprawach karnych i cywilnych. Pan Piotr Roczkowski reprezentujący tą kancelarie to zdecydowanie najlepszy prawnik Gdynia z jakim współpracowałam a było ich kilku.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Jak w temacie jeżeli znacie jakieś dobre kancelarie adwokackie, które polecacie przy prowadzeniu spraw: karnych, cywilnych oraz spraw o odszkodowanie piszcie. Proszę podawać ile mniej więcej biorą za sprawę. Dzięki temu nie będziemy tracić czasu na kiepsko prowadzone kancelarie adwokackie lub firmy dochodzące odszkodowania, które wyciągają 25 % prowizji od ugranych kwot. Chodzi mi tu głównie o odszkodowania za wypadki komunikacyjne oraz przy pracy.
Na mnie korzystne wrażenie wywarł mecenas Radosław Borowiec. Zleciłam mu sprawę z nakazu zapłaty jako pozwana nie miałam zamiaru wpłacić powodowi pokaźnej kwoty pieniędzy.  Adwokat Radosław Borowiec reprezentował mnie w sądzie, nie było łatwo, przeciwnik procesowy potrafił nieźle namącić, powództwo udało się oddalić w całości. Teraz będę przy pomocy tego samego adwokata egzekwowała koszty procesu w egzekucji. A tak w ogóle, to Pan Radosław wzbudza zaufanie i cieszę się, że właśnie na niego trafiłam.   Marta Goliszewska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według mnie adwokat Zielona Góra jest godny polecenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...