Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kancelarie adwokackie - które polecacie

Utworzony przez odszkodowania-rawa, 28 maja 2013 r. o 10:16
Witam Jak w temacie jeżeli znacie jakieś dobre kancelarie adwokackie, które polecacie przy prowadzeniu spraw: karnych, cywilnych oraz spraw o odszkodowanie piszcie. Proszę podawać ile mniej więcej biorą za sprawę. Dzięki temu nie będziemy tracić czasu na kiepsko prowadzone kancelarie adwokackie lub firmy dochodzące odszkodowania, które wyciągają 25 % prowizji od ugranych kwot. Chodzi mi tu głównie o odszkodowania za wypadki komunikacyjne oraz przy pracy.     Ja korzystam przy prowadzeniu swojej firmy z tej kancelarii : http://sdo.com.pl/ Nasza współpraca opiera się na stałym rozwiazywaniu aktualnych problemów, wiec mam ich zawsze do dyspozycji, ale nie są u mnie zatrudnieni na etacie. Ogólnie to polecam takie rozwiązanie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trafiłem przez przypadek na te forum, dlatego też z przyjemnością podzielę się swoją opinią na temat adwokat którego polecam. Osobiście polecam Mecenas Agnieszkę Rzepkę z Warszawy http://www.adwokat-rzepka.pl/ W swoim życiu korzystałem z różnych prawników, ale w końcu trafiłem na to czego szukałem - uczciwego i kompetentnego, który rzeczowo, starannie przygotowuje się do każdej sprawy i który nie olewa klienta jak inni adwokaci po wzięciu pieniędzy. Jeśli kiedykolwiek jeszcze, miałbym powierzyć reprezentowanie mnie lub moich bliskich na sali sądowej, to tylko Pani adwokat Agnieszka Rzepka, po prostu chce się wracać i korzystać z profesjonalizmu jaką reprezentuje Pani Mecenas w swojej pracy!    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie tak jak w poście powyżej. Pani mecenas Rzepka obsługuje i reprezentuje moją firmę "Śruby, blachowkręty nierdzewne" i jestem z jej usług bardzo zadowolony. A przy tym to naprawdę bardzo sympatyczna osoba. Szczerze polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam, ja korzystałem z usług kancelarii adwokackiej deptuch z Kalisza, musze przyznać że naprawdę warto. otrzymałem stosowną pomoc prawną, polecam tego adwokata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Kielcach polecam kancelarię adwokacją Bałaga. Prowadzi ją młode małżeństwo adwokatów, pani Agnieszka i pan Łukasz. Nie przeciągają spraw, nie naciągają swoich klientów na pieniądze. Na sali sądowej w akcji widziałem tylko panią Agnieszkę. Konkretna, rzeczowa i skuteczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od siebie mogę polecić bardzo dobrą kancelarię adwokacką z Bydgoszczy Kancelaria Adwokacka – adwokat Kamila Kopczyńska , świadczą również usługi on-line adwokat-kopczynska.pl/porady-on-line . Specjalizują się głównie w sprawach karnych, ale zajmują się także sprawami rozwodowymi, spadkowymi oraz o podział majątku.
Ostatnio edytowany 5 marca 2014 r. o 12:30
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Wszystkich, ostatnio korzystałem z kancelarii odszkodowawczej Guarda z Warszawy. Cechy które Ich wyróżniają: odpowiedzialność szybkość profesjonalizm zaangażowanie wynagrodzenie prowizyjne - korzystne   Polecam !     
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mogę polecić Wam kancelarie Burzala która działa na rynku usług prawniczych świadcząc kompleksową pomoc prawną zarówno osobom fizycznym jak i osobom prawnym. Nasz wyspecjalizowany zespół prawników w pełni identyfikuje się z potrzebami i oczekiwaniami Klientów. Nasza Kancelaria działa według europejskich standardów obsługi,  w oparciu o dużą elastyczność pracy oraz dynamikę zespołu obsługującego dostosowuje działania do indywidualnych potrzeb każdego Klienta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hm, jest bogaty wybór tych Kancelarii i każda sprawa jest inna Ja mogę wypowiedzieć się na temat Krakowa - tutaj można sie udać do  Kancelarii Adwokackiej Andrzej Luty (kancelarialuty.pl )  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się składa, że sam walczyłem o odszkodowanie jakiś czas temu i gdyby nie kancelaria www.kancelaria-zurek.pl to stałbym na straconej pozycji. Bo jak tu wygrać z wielkim zakładem pracy? Na szczęście, dzięki doświadczeniu prawników udało się uzyskać wymierne zadośćuczynienie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesli jesteś z Warszawy, to mogę polecić http://www.favore.pl/372620_dobry-niedrogi-adwokat-prawnik-warszawa-mokotow-rozwod-spadki-i-inne-mazowieckie.html  bardzo fajny i niedrogi, pomógł mi podczas rozwodu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koksztys z Wrocławia (ale działają w całej Polsce) - mają ofertę specjalnie dla małych firm. W ramach miesięcznego abonamentu za 99 zł można mieć pełną obsługę prawną swojej firmy. W pakiecie ochrony prawnej i windykacyjnej m.in. nielimitowane porady telefoniczne i mailowe, sporządzanie umów i opinii, windykacja należności, sprawdzanie kontrahentów, certyfikat oraz pieczęć prewencyjna poświadczająca, ze dana firma jest pod opieką kancelarii, itp. Aaa i 30 dni darmowego testowania :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli poszukujecie dobrych kancelarii adwokackich to polecam portal http://www.wybierzprawnika.com - największa w Polsce baza prawników wraz z opiniami klientów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja ze swojej strony polecam "BSkancelaria" - pracuje tam świetny adwokat - Marek Bednarczyk. Kancelaria znajduje się w Warszawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W wyżej wymienionej kancelarii pracuje również Pani Katarzyna Słapczyńska. Bardzo miło ją wspominam. Jest bardzo sympatyczna, ambitna. Razem wygrałyśmy sprawę. Dzięki niej mój syn nie miał żadnych problemów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Jak w temacie jeżeli znacie jakieś dobre kancelarie adwokackie, które polecacie przy prowadzeniu spraw: karnych, cywilnych oraz spraw o odszkodowanie piszcie. Proszę podawać ile mniej więcej biorą za sprawę. Dzięki temu nie będziemy tracić czasu na kiepsko prowadzone kancelarie adwokackie lub firmy dochodzące odszkodowania, które wyciągają 25 % prowizji od ugranych kwot. Chodzi mi tu głównie o odszkodowania za wypadki komunikacyjne oraz przy pracy.
Znam adwokata z Warszawy który prowadził mi sprawę o odszkodowanie za wypadek komunikacyjny. Najpierw doprowadził do skazania osobę odpowiedzialną za wypadek a następnie udało mu się dość szybko załatwić mi odszkodowanie z jego OC w sądzie. Super kontakt i co najważniejsze zaproponował mi atrakcyjne warunki rozliczenia. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany prawnik nazywa się Michał Krawczyk i ma stronę www.kancelariakp.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja ze swojej strony mogę polecić prawnika z usług którego korzystam w Lublinie. Jest to kacelaria z Płocka ale dwa razy korzystałem w Lublinie i raz w Białymstoku. Link do strony : prawnik Płock
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chodzi o prawo karne, to mogę polecić adw Katarzynę Słapczyńską z Warszawy. Największymi atutami jest duża wiedza i energiczność, więc szybko widać postępy, nawet w trudnej sprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie naajpomocniejsza okazała się Volenti Kancelarie Prawne i Finansowe Sp.zo.o, w sprawie karnej pomogli, uff, co za ulg... ale też pomogli w poszukiwaniu majątku mojego dłużnika, który długo się ukrywał przede mną ze swoim majątkiem! Rzetelni i kompetentni - polecam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ja znam kancelarię, a konkretnie jest to kancelaria radcy prawnego lublin, która bardzo mi pomogła i tak naprawdę okazało się, że nie tylko wykonują swoją prace ale to jeszcze po prostu dobrzy ludzie ;-)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...