Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kancelarie adwokackie - które polecacie

Utworzony przez odszkodowania-rawa, 28 maja 2013 r. o 10:16
Ja mam dobre wspomnienia z czasów, gdy współpracowałem z kancelarią http://www.ad-rem.net.pl/. Także serdecznie polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam!   Ja polecam gorąco Panią Katarzynę. Ten adwokat we Wrocławiu, znacznie mi pomógł. Istnieją problemy róznych gabarytów oraz wymagające wiedzy fachowej w różnych dziedzinach. W tej kancelarii wszystko to Państwo znajdą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja polecam tylko jedną, sprawdzoną. Jest to Volenti sp. z o.o. W sprawach karnych i windykacji niezawodna. Chetniepdoam też numer telefonu: 32 265 00 00. życzyłbym sobie samych takich skutecznych kancelarii.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam we Wrocławiu i polecam usługi pani adwokat Marty Olejnik-Hejne. Poprowadziła moją sprawę rozwodową i wiele jej zawdzięczam. Wynegocjowała alimenty, co było dla mnie niezwykle ważne. Bardzo kompetentna osoba rozumiejąca potrzeby klienta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto się skontaktować w takiej sprawie z Katarzyną Pawłowską. Ona prowadziła rozwód i podział majątku u mnie w rodzinie, a konkretnie mojej siostrze. Wszystko przebiegło bardzo szybko i bez większego bólu. Na stronie kancelaria-pawlowska.pl jest kontakt. Można się umówić mailowo na spotkanie lub telefonicznie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogę z czystym sumieniem odesłać do mec. Michała Krawczyka z Warszawy (905-952-452). W mojej sprawie działał szybko i sprawnie, a same koszty prowadzenia mogłem rozliczyć bardzo elastycznie. Wszystko było tylko kwestią ustaleń tak więc duży plus!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogę z czystym sumieniem odesłać do mec. Michała Krawczyka z Warszawy (905-952-452). W mojej sprawie działał szybko i sprawnie, a same koszty prowadzenia mogłem rozliczyć bardzo elastycznie. Wszystko było tylko kwestią ustaleń tak więc duży plus!
  Mogę z czystym sumieniem odesłać do mec. Michała Krawczyka z Warszawy (905-952-452). W mojej sprawie działał szybko i sprawnie, a same koszty prowadzenia mogłem rozliczyć bardzo elastycznie. Wszystko było tylko kwestią ustaleń tak więc duży plus!   Również powierzyłam mu prowadzenie mojej sprawy i w pełni zgadzam się z opinią o nim. Rzetelny adwokat który potraf się zaangażować w sprawę, a do tego odbiera telefon ( z doświadczenia wiem, że to nie jest reguła  :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam , Mam pytanie 15 lat temu sprzedałem dom po tym czasie właściciele postanowili sprzedać dom ale nie mogą  bo potrzebują mojego podpisu co do odbioru technicznego budynku , czy za taki podpis mogę teraz żadać pieniędzy by oni mogli go sprzedać i czy to jest prawnie legalne bym nie miał zażucane jakiegoś wyłudzenia lub << haraczu<< ?? dziękuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam , Mam pytanie 15 lat temu sprzedałem dom po tym czasie właściciele postanowili sprzedać dom ale nie mogą  bo potrzebują mojego podpisu co do odbioru technicznego budynku , czy za taki podpis mogę teraz żadać pieniędzy by oni mogli go sprzedać i czy to jest prawnie legalne bym nie miał zażucane jakiegoś wyłudzenia lub << haraczu<< ?? dziękuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli sprawy cywilne i karne, to na pewno bardzo dobrym adwokatem jest p. Magdalena Chróścielewska z Łodzi. Kancelaria, którą prowadzi jest bardzo nowoczesna, a sama p. mecenas to specjalistka w wielu zagadnieniach. Pomagała mi m.in. w sprawie związane ze zniesieniem współwłasności. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Łodzi najlepszym prawnikiem jest Mecenas Magdalena Chróścielewska. Świetnie sprawdziała się w mojej sprawie o rozwód. Poza tym wywalczyła dla mnie alimenty od byłego męża. Sprawa była skomplikowana, bo oczywiście trudno było udowodnić winę mojemu mężowie. Maskował się dobrze, ale w końcu poległ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam, że p. Magdalena Chróścielewska jest bardzo dobrym i skutecznym adwokatem. Miałam przyjemność skorzystać z jej usług przy problemie ze spadkiem, jaki narodził się pomiędzy mną i moimi siostrami po śmierci rodziców, którzy zapisali nam swoją rodzinną kamienicę. Niestety nie mogłyśmy się polubownie porozumieć - ja byłam za decyzją rodziców, moje siostry nie, więc z pomocą p. mecenas temat został rozstrzygnięty w sądzie, który utrzymał testament w mocy.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja z kolei udałam się do Kancelarii Prawnej Magdaleny Chróścielewskiej po tym, jak mąż utrudniał mi kontakty z dzieckiem po rozwodzie (niestety sąd przyznał jemu prawo opieki, adwokat którego wtedy wynajęłam zawiódł moje oczekiwania w kwestii zaangażowania w sprawę na korzyść klienta). I była to słuszna decyzja. Pani mecenas zna się bardzo dobrze na prawie rodzinnym, czego efektem są teraz moje, nareszcie regularne, spotkania z córeczką. Ale zapewne na tym nie poprzestanę... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sprawach rozowdowych skuteczny jest mec. Paweł Budrewicz z Warszawy http://www.rozwod-warszawa.pl więc chyba polegała bym na tylu dobrych opiniach, tym bardziej, żę wiekszośc spraw kończy się na korzyśc jego klienta. Dodatkowo dokładnie tłumaczy wszelkie zawiłości, problemy czy błędy i stara się wspierać każdego, kto mu zaufał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś już wcześniej wspomniał o p. Magdalenie Chróścielewskiej, więc ja też chciałabym dorzucić kilka słów. Wiedząc, że jej kancelaria cieszy się wielką renomą w Łodzi udałam się tam z moim problemem - mój mąż chciał mnie pozbawić władzy rodzicielskiej nad synkami. Miałam chwilowy problem z pracą - zostałam zwolniona i trochę brakowało nam na życie, a mój eks chciał to wykorzystać. Tylko dzięki pomocy p. mecenas, jej świetnej znajomości prawa rodzinnego i temu, że znalazłam w miarę szybko kolejne zatrudnienie udało mi nie dopuścić do takiego obrotu sprawy.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witaj w klubie tych, co walczą o prawa nad dziećmi ze swoimi eks...Ja co prawda mam formalnie już to za sobą również dzięki pomocy p. Magdaleny Chróścielewskiej, ale teraz walczę o podwyższenie alimentów razem z p. mecenas. Wszystko wskazuje na to, że i tym razem jej praca i doświadczenie w prawie rodzinnym przyniosą najlepsze dla mnie rozwiązanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odszkodowanie po wypadku najlepiej odzyskać z Polskim Centrum Odszkodowań. A najlepsze jest to, że analiza sprawy jest bezpłatna, nie ważne czy podejmiesz współpracę czy nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wymieniłyście nazwisko p. Magdaleny Chróścielewskiej, więc ja również chciałbym zabrać głos, bo również jej i prawnikom, którzy z nią pracują zawdzięczam to, że mój synek jest ze mną, a nie z mężem, który chciał mi go zabrać. Bardzo sympatyczne i doświadczone grono adwokatów. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko ładnie pięknie, ale adwokaci są dośc drodzy a Ja potrzebuję częstych porad prawnych ale takich dość drobnych i nie jestem pewny czy mnie stać na takiego profesjonalnego prawnika..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przestrzegam przed kancelaria kiwała i wspólnicy, mialem tam poradę prawna u jakiegoś pseudo prawnika, naprawdę nie polecam za takie głupoty musiałem zapłacić 200 zł, gość powiedział mi takie głupoty, że jak byłem później u innego adwokata, to za głowę się złapał że ktoś takie rady mógł komuś polecać. Sprawdziłem tego adwokata jak się podaje łukasz kiwała, nie ma go na żadnych listach adwokackich ani radcowskich typowy oszust, jak najdalej ludzie przestrzegam!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...