Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kancelarie adwokackie - które polecacie

Utworzony przez odszkodowania-rawa, 28 maja 2013 r. o 10:16
Jeśli sprawa nie jest trudna, to można spróbować samemu się nią zająć. Na przykład w zakresie windykacji? Są takie portale jak http://samodzielnawindykacja.pl/koszty-postepowania-egzekucyjnego-kto-ponosi/ , gdzie znajdziecie wszelkie podstawowe informacje o procesie windykacyjnym, kosztach, ważnych terminach, zatem na początku można samemu egzekwować zaległe należności i tylko ewentualnie konsultować się z prawnikiem. Tak będzie chyba taniej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój teść korzystał z  usług Kancelarii Karczmarczyk. Pomogli mu w spisaniu regulaminu pracy, pozniej w rejestracji spółki. Zajęli się dokumentacją niezbędną do utowrzenia spółki, wszystko poszło bardzo sprawnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój teść korzystał z  usług Kancelarii Karczmarczyk. Pomogli mu w spisaniu regulaminu pracy, pozniej w rejestracji spółki. Zajęli się dokumentacją niezbędną do utowrzenia spółki, wszystko poszło bardzo sprawnie.
 
Mój teść korzystał z  usług Kancelarii Karczmarczyk. Pomogli mu w spisaniu regulaminu pracy, pozniej w rejestracji spółki. Zajęli się dokumentacją niezbędną do utowrzenia spółki, wszystko poszło bardzo sprawnie.
A jak cenowo ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  A jak cenowo ?   
Finansowo też dobrze na tym wyszliśmy, także nie ma tragedii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie bardzo pomogła Kancelaria Karczmarczyk. Dobrze i szybko (!) sobie poradzili z utworzeniem umowy dot. spółki i rejestracją spółki! Polecam. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jakiś czas temu korzystałam z Kancelarii Karczmarczyk, z tymże u mnie zajmowali się 'tworzeniem' regulaminu pracy. Bardzo sprawnie się z tym uporali, współpraca przebiegła pomyślnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja zasugeruję Michała Krawczyka, który jest rzutkim adwokatem z Warszawy Mokotów. Bardzo przyjemny, ale na sali sądowej WILK!!! Ja jestem zachwycona jego obyciem i doświadczeniem w trakcie rozpraw. No i jest człowiekiem, a nie jakąś tam sieciówką, która żeruje na klientach! Ja zaczęłam od konsultacji, a potem zostałam bo w sumie był atrakcyjny cenowo. Teraz wiem również, że jest faktycznie obyty w tym co robi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno mogę polecić kancelarię z Tczewa, z której sam korzystałem, a więc cejrowski.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adwokat Radosław Borowiec prowadzi profesjonalną i niedrogą obronę w sprawach karnych wymagających solidnego nakładu pracy i podważenia z pozoru trafnych i słusznych wniosków organów ścigania. Rzeczywiście, mecenas Radosław Borowiec wnikliwie analizuje materiał dowodowy, wychwytując i obnażając przed Sądem jego niedostatki i uwydatniając te okoliczności, które nie pozwalają wydać wobec osoby oskarżonego wyroku skazującego. W sprawach o przestępstwa umyślne ten adwokat potrafi skutecnie zakwestionować zamiar popełnienia czynu zabronionego, co owocuje uniewinnieniem klienta. Inteligentny prawnik, wysoko komunikatywność i ponadprzeciętna umiejętność łączenia ze sobą faktów i przewidywania wyniku procesu. Polecam jako uniewinniony przez mecenasa Radosława Borowca. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja także zdobyłem korzystne wrażenia podczas współpracy z adwokatem Radosławem Borowcem - przeprowadził sprawnie i optymalnie postępowanie rozwodowe uniemożliwiając mężowi przypisanie mi winy w rozkładzie pożycia. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Błyskotliwość i energiczność w jednej osobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Wrocławia mogę polecić SGK Kancelairie specjalizują się w odszkodowaniach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mogę polecić bardzo dobrą kancelarię adwokacką specjalizującą sie w prawie karnym. panowie prowdzący tą kancelarię mają bardzo duże doświadczenie i sa świetnie przygotowanie merytorycznie. więc nic tylko polecić.  ******prawaskazanego.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja polecam adwokata z Gdynia Adama Krakowskiego. reprezentował mnie przed sądem w sprwie karnej i dzięki dużemu zaangażowaniu udało się zakończyć sprawę pomyslnie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W pomorskim polecam kancelarię adwokacką Cejrowski. Jest w Tczewie na Słowackiego.Pracują tam sami znakomici adwokaci z wielkim doświadczeniem i bardzo przykładający się do interesów klientów. Moja sprawa została załatwiona z ich pomocą bardzo szybko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wypadki w rolnictwie ! o odszkodowanie za wypadki podczas pracy w rolnictwie należy ubiegać się zawsze , jeśli do wypadku nie doszło z twojej winy . odszkodowanie wypłacane jest z obowiązkowego ubezpieczenia oc rolników , często są to bardzo wysokie kwoty. miałeś wypadek podczas pracy w rolnictwie ? pracowałeś odpłatnie lub w ramach pomocy sąsiedzzkiej ? doznałeś obrażeń ciała?  ulegŁo zniszczeniu twoje mienie ( nieruchomoŚci , plony ) ? walcz o należne ci odszkodowanie i zadośćuczynienie 1 okres przedawnienia sprawy to 3 lub 20 lat od wypadku ! zadzwoń do nas po więcej informacji.tel. do doradcy 798201032 , 573280897 szanowny panie niskie prowizje to nie znaczy najwyśzy poziom obsługi , pod drodze są koszty , które nik nie chce ponosić , szczególnie poszkodowany ( opłaty sądowe , biegły ) nie każda sprawa jest równa następnej sprawie , czasami kancelaria dopłaca , choć nie jest fundacją a walczymy o jak najwyśze odszkodowanie dla klienta .  oferta firm jest tak bogata , że najlepszą rekomendację stanowią moi klienci których obsłużyłem i taka listą służę  z poważaniem  andrzej frontczak tel. 798201032  ***odszkodowanie-ingenio.pl.tl 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wypadki w rolnictwie ! o odszkodowanie za wypadki podczas pracy w rolnictwie należy ubiegać się zawsze , jeśli do wypadku nie doszło z twojej winy . odszkodowanie wypłacane jest z obowiązkowego ubezpieczenia oc rolników , często są to bardzo wysokie kwoty. miałeś wypadek podczas pracy w rolnictwie ? pracowałeś odpłatnie lub w ramach pomocy sąsiedzzkiej ? doznałeś obrażeń ciała?  ulegŁo zniszczeniu twoje mienie ( nieruchomoŚci , plony ) ? walcz o należne ci odszkodowanie i zadośćuczynienie 1 okres przedawnienia sprawy to 3 lub 20 lat od wypadku ! zadzwoń do nas po więcej informacji.tel. do doradcy 798201032 , 573280897 szanowny panie niskie prowizje to nie znaczy najwyśzy poziom obsługi , pod drodze są koszty , które nik nie chce ponosić , szczególnie poszkodowany ( opłaty sądowe , biegły ) nie każda sprawa jest równa następnej sprawie , czasami kancelaria dopłaca , choć nie jest fundacją a walczymy o jak najwyśze odszkodowanie dla klienta .  oferta firm jest tak bogata , że najlepszą rekomendację stanowią moi klienci których obsłużyłem i taka listą służę  z poważaniem  andrzej frontczak tel. 798201032  ***odszkodowanie-ingenio.pl.tl 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  • kancelaria adwokacka ingenio to walka o jak najwyższe odszkodowanie ;
  • radcy prawni i adwokaci , kancelaria adwokacka , pomoc prawna w uzyskaniu satysfakcjonującego odszko bezpŁatne cała polska  kto doznał uszczerbku na zdrowiu ? poniósł straty materialne . pomoc prawna adwokata , bezpłatna analiza  ***odszkodowanie-ingenio.pl.tl tel. 798201032 , 573280897 skype; andrzej.frontczak2
średnio 20-22% w zależności od stopnia trudności sprawy , dojazd doradcy do klienta , pełna obsługa , monitoring i informacja na każdym etapie sprawy .na rynku odszkodowań od samego początku , setki zadwolonych klientów .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem po wypadku, po raz pierwszy musiałam ubiegać się o odszkodowanie. czytałam dużo różnych opinii i ostatecznie skorzystałam z usług ***s://votum-sa.pl/ . firma działa bardzo skutecznie i przejrzyście , głownie dzięki kompetentnym prawnikom. jestem bardzo zadowolona, ponieważ udało się osiągnąć wszystko co zaplanowałam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
według mnie bardzo dobra kancelaria adwokacka w lublinie to adwokaci piotrowscy. adwokat magdalena-jencz piotrowska oraz adwokat karol piotrowski to naprawdę kompetentne osoby w swoich fachu. osobiście polecam! ***adwokacipiotrowscy.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chodzi o odszkodowanie, to polecam p. Adama z EuCO. Jest śwetny. Jego adres email to a.kita@euco.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...