Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kancelarie adwokackie - które polecacie

Utworzony przez odszkodowania-rawa, 28 maja 2013 r. o 10:16
Polecam w stu procentach pan adwokat Karol Piotrowski [justify] Kancelaria Adwokacka [/justify] [justify] Adwokat Magdalena Jencz-Piotrowska [/justify] [justify] Adwokat Karol Piotrowski [/justify] [justify] ul. M.C. Skłodowskiej 18/6 [/justify] rozwiązał moją sprawę bardzo szybko sprawnie kontakt z nim był praktycznie non stop mailowe bardzo sympatyczny człowiek polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z powyższym ! Polecam wszystkim. Zgłosiłem się do nich, by pomogli mi odzyskać moje pieniądze z polisy. Udało się i bardzo się cieszę, że na nich trafiłem. ceny niewygórowane, bardzo dobra jakość świadczonych usług. Jednym słowem - polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam Panią Adwokat Magdalenę Jencz-Piotrowską z Kancelarii Adwokackiej Pana Karola Piotrowskiego.  Skorzystałem z usług Pani Adwokat i jestem usatysfakcjonowany, rzetelna, szybka i konkretna praca nad dokumentem, który został zlecony. Polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie najlpsze jest EuCO. Mają agentów w całej Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skuteczna jest p. Babiak, zwłaszcza przy sprawach karnych warto się skontaktować. Mogę podać tel do kancelarii - 790 813 399. Jasne warunki, szybko zajęła się tematem w moim przypadku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy sprawach karnych ja bym polecał p. Anne Babiak. W sumie to dzięki niej nie siedzę dzisiaj w więzieniu, tylko udało się dostać wyrok w zawieszeniu. Fakt, trochę nabroiłem, ale gdybym poszedł siedzieć to podejrzewam, że zdegenerował bym się tylko a tak mam rzeczywiście szansę na poprawę, i zmianę swojego życia. Czasami człowiek potrzebuje takiego punktu zwrotnego, który wywróci wszystko do góry nogami żeby dokonać ważnych zmian. Pani adwokat dała mi taką możliwość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiś czas temu miałem przyjemności współpracować z kancelaria Adamczyk z Wrocławia i ich mogę polecić. Chodziło o sprawę związaną z zachowkiem, myślałem, że czeka mnie proces sądowy, ale udało nam się rozwiązać to polubownie, także jestem bardzo zadowolony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam adwokata z gdyni ***adwokatkrakowski.pl/, pomógł mi podczas rozprawy sądowej i jestem bardzo zadowolona z współpracy. wcześniej korzystałam z usug innego adwoakat, ale na czas rozwodu zdecydowałam się na zmianę, bo wiadomo, że nie każdy prawnik specjalizuje się we wszystkich gałęziach prawa. dzięki temu porównaniu teraz wiem, że kazdy prawnik pracuje w inny sposób, inaczej podchodzi do klienta, jego sprawy, inaczej się rozlicza. ja jestem zadowolona więc polecam :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja osobiście polecam kancelarię: ***piotrbanczyk.pl :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli chodzi o odszkodowania to na Górnej jest CRU, tam pracuje pan Robert Murdza, z tego co mi wiadomo to jest szefem wszystkich szefów tam i gość jest mega rzeczowy, wszystko jest od poczatku do końca jasne, a nawet jak nie jest to facet ma cierpliwość anioła i tłumaczy jak krowie na rowie, tak jak mojej babci starowince 3 razy tłumaczył dlaczego musi sobie zrobić prześwietlenie i komu to pomoże i czemu to przęswietlenie musimy dołączyć do akt sprawy. Także z czystym sumieniem mogę polecić :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam p. Magdalenę Jencz-Piotrowską, sprawdzona pomoc prawna. Jestem bardzo zadowolony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mogę polecić kancelarię lexnord. pomagali mi właśnie w sprawie dotyczącej odszkodowania. spotkałam się tam z ogromnym zrozumieniem i poszanowaniem mojego dość skomplikowanego problemu. konkludując - dzięki pomocy tejże kancelarii (******lexnord.com/) wygrałam swoją "batalię".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mogę polecić kancelarię lexnord. pomagali mi właśnie w sprawie dotyczącej odszkodowania. spotkałam się tam z ogromnym zrozumieniem i poszanowaniem mojego dość skomplikowanego problemu. konkludując - dzięki pomocy tejże kancelarii (***lexnord.com) wygrałam swoją "batalię".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogę zarekomendować p. Adwokat Justynę Jarentowską, prowadzi swoją kancelarię w Tomaszowie Lubelskim. Ma różne specjalizacje, więc może pomóc przy rozwiązywaniu różnych problemów związanych z prawem cywilnym czy spadkowym czy rodzinnym. Kompetentna osoba, na pewno z dużą wiedzą i doświadczeniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[justify] ja jestem z okolic lublina. zarówno ja jak i wielu znajomych korzystało z kancelarii ***latoch.pl . konkretna i rzeczowa pomoc w konkurencyjnej cenie. poza tym można liczyć na delikatność i pełną dyskrecję. polecam [/justify]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ze swojej strony mogę polecić adwokatkarpowiczmyszkow.pl. To dobra, zaufana kancelaria adwokacka, która naprawdę przykłada się do powierzonych jej spraw. Mieści się w Myszkowie i łatwo trafić tam z Częstochowy oraz z całej Małopolski i Śląska. Polecam 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja ostatnio korzystałam z kancelarii adwokackiej z gliwic ******adwokatms.pl/ , przyznaję że bardzo mi pomogła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobre alimenty wywalczyła dla mnie adwokat M. Szczęśniak z Lubina, ją mogę polecić. Oczywiście mój ex chciał się wykpić jakimiś drobniakami i ten jego pożal się Boże prawnik o taką jałmużnę wnioskował, ale nie dopięli swego. Każdy kto ma dzieci ten wie ile kosztuje utrzymanie maluchów i że jakimiś 500 zł alimentów to można sobie co najwyżej chusteczki opłacić żeby mieć w co płakać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam dobre wspomnienia z obsługi w kancelarii pani Szczęśniak. Rozwód przebiegł bez miliona spraw udało się załatwić wszystkie formalności związane z majątkiem i jego podziałem dość szybko – fakt, że akurat mój eks nie stawał okoniem ale wiem że nawet jak para jest w miarę dogadana to i tak potrafi to wszystko trwać i trwać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba najbardziej kompetentną kancelarią z jaką miałem okazje pracować jest gptogatus.pl. Mega profesjonalizm, duży zespół , wieloletnie doświadczenie i ogromna wiedza - to wszystko przekonało mnie do tego, by zacząć z nimi dłuższą współpracę. Jak do tej pory nie mam żadnych zastrzeżeń. Bardzo mi pomogli, jest im bardzo wdzięczny. Niewątpliwie ci Państwo wiedzą co robią i jak to robić. Polecam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...