Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Porady dobrego dietetyka w Lublinie

Utworzony przez Grażynka, 6 maja 2013 r. o 12:49
Teraz będąc w Lublinie można skorzystać z konsultacji dietetycznych, które oferuje dietetyk na drugim końcu Polski np. w Szczecinie - centrumdietetyki.com. Wystarczy mieć połączenie z internetem. Takie konsultacje w zasadzie polegają głównie na rozmowie a do tego w zupełności wystarczy komputer i internet. Dużo łatwiej jest teraz odnaleźć dobrego dietetyka bez wychodzenia z domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomocne rady dla szukających dietetyka w Lublinie. właściwie to śmiało można je odnieść do każdego większego miasta ***s://lepszytrener.pl/blog-trenera/dobry-dietetyk-lublin-jak-go-wybrac-skuteczne-odchudzanie-w-lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja znajoma z siłowni poleciła mi Foodwise i szczerze mówiąc uważam, że nowa dieta ułożona specjalnie dla mnie działa fantastycznie - masz jedną, telefoniczną konsultację miesięcznie z dietetykiem klinicznym, swoje wyniki badań regularnie ładujesz na profil na stronie internetowej. Od niedawna też regularnie czytam artykuły, które publikują, bo są naprawdę super -  ***s://***foodwise.pl/zdrowa-rozrywka  Długo miałem problemy z tłuszczykiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie traćcie czasu... Polecam nowy gabinet dietetyki klinicznej ComplEAT w samym centrum Lublina przy placu litewskim! Leczenie dietą, cierpliwość, cudowne miejsce, cudowna osoba! Stały kontakt mailowy, jadłospis smaczny, zawsze dostaję podpowiedzi do jadłospisu co mogę sobie wymienić i przede wszystkim mam efekty nie tylko sylwetkowe, ale zdrowotne! Pani Agnieszka zajmuje się dietetyką medyczną i analizuje badania i pod to układa dietę, wiec dzięki temu jestem zdrowsza :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Agato dziękuję Pani za polecenie gabinetu! Byłam tam z pani polecenia i dlatego, że blisko pracuję i nie żałuję. Niesamowicie ciepła osoba... budzi zaufanie...szybko dostałam dietę. Zobaczymy co dalej. Polecam i jeszcze raz dziękuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja z kolei nie polecam naturouse. Rozregulował mi się metabolizm, chociaż na początku efekty były całkiem wymierne. zachęciła mnie cena konsultacji, ale minus taki, że musiałam kupować ich firmowe suplementy, a gdy przestałam, waga wróciła. czułam się jak opuchnięty balon i nawet jak pilnowałam posiłkow to nic nie pomagalo i waga nie spadała. dopiero po wykonaniu badan u nowego dietetyka wyszlo, że mam niedobory, że mam problemy z tarczycą (chyba niedoczynnosc pierwotna czy jakos tak) i pod to teraz mam dietę która działa!! śmieszne jest to, że lekarz nie widział problemu i moze nie wyglądałam jeszcze tragicznie ale lekka nadwaga już była... przez co mój problem zostal zbagatelizowany u niejednego endokrynologa.  Nie wiem jak jest teraz w naturouse ale czuje sie bezpiecznie u lekarza dietetyki klinicznej Agnieszki cioś i moje podejscie do do odchudzania jest zupelnie inne niz bylo to za pierwszym razem. Agnieszka na prawdę przejęła się moim stanem, brakiem efektu i tym zdobyła moje zaufanie. czlowiek uczy się na błędach.  z pozdrowieniami dla wszystkich :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie jestem z Lubina, a z Kielc ale mam świertną panią dietetyk, która prowadzi konsultacje online. Rewelacyjna sprawa, prosty kontakt, a w dodatku wreszcie ktoś mi pomógł z dietą przy niedoczynności tarczycy. Byłam u wielu lekarzy, dietetyków ale dopiero pani Beata mi pomogła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korzystałam ostatnio ze szkolenia z Panią Agatą z EduDiet na temat rozszerzania diety niemowląt w bawialni dla dzieci w Lublinie. Powiem szczerze że przy moim pierwszym dziecku popełniłam wiele błędów i teraz mam problemy z wybiórczością pokarmową u synka. Także jeśli chodzi o żywienie niemowląt to polecam ***agataprzytula.pl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie mam czasu na chodzenie po dietetykach i korzystam z porad online na stronie ***agataprzytula.pl Polecam każdemu kto chce schudnąć, przytyć, albo po prostu się zdrowo odżywiać. Na dodatek ceny są ok, nie ma głodówki, dietetyk z pierwszego zdarzenia. Do pani Agaty trafiłam przypadkiem i nie żałuję!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sama pomoc dietetyka to dla mnie za mało, bo co z tego, że nawet dostanę konkretne wytyczne, jak nie mam czasu na to by według nich gotować, przygotowywać posiłki. Dla mnie najlepszym rozwiazaniem okazało sie zamawianie posiłków w firmie Tylko Zdrowe - ***s://tylko-zdrowe.pl/ dzięki czemu bez straty czasu w kuchni mam codziennie świeże, smaczne i dobrze zbliansowane posiłki na cały dzień. Dla mnie to nie tylko wygoda, ale tak naprawdę jedyna szansa na to by jeść zdrowo, regularnie i pysznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...