Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Zakładnie internetu. O czym należy wiedzieć

Utworzony przez fsd, 3 października 2010 r. o 22:52
co to są zakładnie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zakładnia to chyba żeńska odmiana zakładnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szybki i tani Internet ! - www.nowanet.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www.nowanet.pl napisał:
Szybki i tani Internet ! - www.nowanet.pl
...a jak w puławach, to "pulnet" za 60zł (ten za 40 jest wolniejszy). Polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można też skorzystać z internetu udostępnianego przez sieci komórkowe. I tu pragnę przestrzec,tych, którzy się nad tą opcją zastanawiają. Powiem tak: jak mieszkasz tam, gdzie możliwa jest opcja "na kablu" to bierz - bezkonkurencyjna trwałość połączenia i zapewniona jego szybkość, jeśli jednak uprzecie się na dużej mobilności, to internet komórkowy może się okazać jedyną opcją. Macie do wyboru iPlus od Plusa GSM, potem z Ery jest Blueconnect, następnie internet z PLAY'a oraz ORENGE i jego "Free".... ...Nie bierzcie ORANGE FREE mam i... - stwierdzam kiepski zasięg w Puławach (na granicach miasta), w wielu miejscach zrywa połączenie, a często nie można połączyć się z siecią mimo, że w tym samym miejscu działa telefon komórkowy tego operatora dla rozmów - naprawdę. Podobnie jest z PLAY. Reklamują jako najszybciej rozwijająca się sieć - no właśnie... rozwija się dopiero i zasięg do bani. Najlepsze pokrycie ma iPlus. Ten bym teraz wybrał, gdybym miał wybierać z tych czterech... Wyobraźcie sobie że Orange Free nie działa w Puławach przy stacji kolejowej, zaś koło szpitala już coś tam klekota na łączach... masakra. Wielka mi mobilność... Na stronach oferentów mają mapki zasięgu. Orange ma kiepską mapę, a z niej wynika kiepski zasięg... Plus ma najlepszą, najdokładniejszą i z niej wynika najlepszy zasięg. Polecam: http://www.komputerswiat.pl/testy/internet/bezprzewodowe-lacza-internetowe/2008/11/test-bezprzewodowych-laczy-internetowych.aspx
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
Można też skorzystać z internetu udostępnianego przez sieci komórkowe. I tu pragnę przestrzec,tych, którzy się nad tą opcją zastanawiają. Powiem tak: jak mieszkasz tam, gdzie możliwa jest opcja "na kablu" to bierz - bezkonkurencyjna trwałość połączenia i zapewniona jego szybkość, jeśli jednak uprzecie się na dużej mobilności, to internet komórkowy może się okazać jedyną opcją. Macie do wyboru iPlus od Plusa GSM, potem z Ery jest Blueconnect, następnie internet z PLAY'a oraz ORENGE i jego "Free".... ...Nie bierzcie ORANGE FREE mam i... - stwierdzam kiepski zasięg w Puławach (na granicach miasta), w wielu miejscach zrywa połączenie, a często nie można połączyć się z siecią mimo, że w tym samym miejscu działa telefon komórkowy tego operatora dla rozmów - naprawdę. Podobnie jest z PLAY. Reklamują jako najszybciej rozwijająca się sieć - no właśnie... rozwija się dopiero i zasięg do bani. Najlepsze pokrycie ma iPlus. Ten bym teraz wybrał, gdybym miał wybierać z tych czterech... Wyobraźcie sobie że Orange Free nie działa w Puławach przy stacji kolejowej, zaś koło szpitala już coś tam klekota na łączach... masakra. Wielka mi mobilność... Na stronach oferentów mają mapki zasięgu. Orange ma kiepską mapę, a z niej wynika kiepski zasięg... Plus ma najlepszą, najdokładniejszą i z niej wynika najlepszy zasięg. Polecam: http://www.komputerswiat.pl/testy/internet/bezprzewodowe-lacza-internetowe/2008/11/test-bezprzewodowych-laczy-internetowych.aspx
Ja mam internet z PLAY i potwierdzam jedno: Jak ktoś ma możliwość podłączenia neta po kablu, to również polecam. Natomiast jeżeli chodzi o samego PLAYa, to wcale nie jest najgorzej. Korzystam z usługi na samych obrzeżach Lublina, i z zasiegiem nie mam żadnych problemów, a transfer trzyma w okolicach tego obiecanego 1 Mb. Oczywiście zdarzają sie wyjątki, ale ogólnie jest oki. Nikt chyba nie bierze takiej usługi, chcąc na maxa ssać z internetu. poza tym PLAY już 2 lata temu dawał limit 5GB, co w tamtym czasie, patrząc na inne sieci, było bardzo dużo. cena - nie wiem jak teraz, ja od dwóch lat płace 45 zł. Do tego za przedłużenie umowy dawali jakieś zniżki przez kilka miesięcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www.nowanet.pl napisał:
Szybki i tani Internet ! - www.nowanet.pl
Ja jako były abonent niekoniecznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nieważne napisał:
Ja jako były abonent niekoniecznie
Potwierdzam! To jest normalnie FIRMA-ŻAL! Zedrą z człowieka ile można, każdy grosz, byle by tylko zarobić! Nie liczy się dla nich żadna jakość! Nieważne czy coś działa, źle działa, czy też w ogóle nie działa! Częste problemy ze stabilnościa łącza, nie mówiąc już o samym transferze! Oferta wprowadza w błąd!!! Było w ofercie internet 6Mbit, a w rzeczywistości było to 3 Mbit download + 3 Mbit upload!!! Żeby cokolwiek załatwić trzeba się bardzo namęczyć i uzbroić w ogromną ilość cierpliwości!!! LUDZIE Z DALEKA OD TEJ MIZERNEJ I CHCIWEJ FIRMY!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NOWANET.PL
nieważne napisał:
Ja jako były abonent niekoniecznie
Potwierdzam! To jest normalnie FIRMA-ŻAL! Zedrą z człowieka ile można, każdy grosz, byle by tylko zarobić! Nie liczy się dla nich żadna jakość! Nieważne czy coś działa, źle działa, czy też w ogóle nie działa! Częste problemy ze stabilnościa łącza, nie mówiąc już o samym transferze! Oferta wprowadza w błąd!!! Było w ofercie internet 6Mbit, a w rzeczywistości było to 3 Mbit download + 3 Mbit upload!!! Żeby cokolwiek załatwić trzeba się bardzo namęczyć i uzbroić w ogromną ilość cierpliwości!!! LUDZIE Z DALEKA OD TEJ MIZERNEJ I CHCIWEJ FIRMY!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normalnie żal napisał:
NOWANET.PL Potwierdzam! To jest normalnie FIRMA-ŻAL! Zedrą z człowieka ile można, każdy grosz, byle by tylko zarobić! Nie liczy się dla nich żadna jakość! Nieważne czy coś działa, źle działa, czy też w ogóle nie działa! Częste problemy ze stabilnościa łącza, nie mówiąc już o samym transferze! Oferta wprowadza w błąd!!! Było w ofercie internet 6Mbit, a w rzeczywistości było to 3 Mbit download + 3 Mbit upload!!! Żeby cokolwiek załatwić trzeba się bardzo namęczyć i uzbroić w ogromną ilość cierpliwości!!! LUDZIE Z DALEKA OD TEJ MIZERNEJ I CHCIWEJ FIRMY!!!
To że podpisujesz umowę i sam nie wiesz co podpisujesz świadczy tylko i wyłącznie o tym że jesteś głupi. Poza tym jestem w NOWANET.PL od 8 lat i nigdy nie miałem z nimi problemu a wręcz przeciwnie .. usterka zgłoszona około roku temu usuwana było 4 godziny i do dziś się nie powtórzyła. Dziwi mnie również to co piszesz o download i upload ... to jakaś bzdura jest ... nigdy w NOWANET.PL nie było takiej oferty ... jedyne dzielenie jakie stosowali to podział łącza. Dzielono 6 Mbit i było 3 Mbit na www oraz 3 Mbit na p2p. Dzięki temu odpalałem Torrenta i zasysałem sobie filmy non stop 3 Mbit a www śmigało mi szybko i sprawnie bez zacinek również z prędkością 3 Mbit. Ta oferta była baaardzo dawno i w czasie gdy była dostępna konkurencja oferowała max 2 Mbit więc jak dla mnie był to rarytas. Aktualnie mam 12 Mega symetrycznie z publicznym adresem IP. Ściągam często na maxa łącza dostałem router bezprzewodowy za 1 zl. Wszystko szybko i sprawnie. Wystarczyło zadzwonić na biuro obsługi klienta. Ze swojej strony polecam firmę bo nie lecą w kulki. -> NOWANET.PL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
potwierdzam firma jest tragiczna, zwykli dorobkiewicze. ODRADZAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dość mało pokrywające te opinie. Mi dziś z NOWANET.PL instalowali radiówkę. I jak bym wiedziała że radiówka może tak śmigać to nie siedziała bym w firmie DOTNET 2 lata. Przyjechali zamontowali, bezproblemowo, działa, biuro obsługi bezproblemowe, kontakt sprawny uprzejmy. Działa jak miało działać więc mogę tylko polecić. Znajomy mi ich polecił i sam ma od nich internet więc raczej nie polecał by mi słabej firmy. Może macie niefarta .. Albo jesteście z konkurencji i smarujecie dla zasady hehe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

griffeys

wholesale shoes

griffeys

High shoes

nike air griffey max

Women's Shoes

griffeys

Running shoes

air max 2009

Cheap shoes

air max 2011

Anta shoes

air max 2012

Basketball shoes

air max 90

High shoes

kobe shoes

Low shoes

nike basketball shoes

Designer shoes
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
griffeys wholesale shoes griffeys High shoes nike air griffey max Women's Shoes griffeys Running shoes air max 2009 Cheap shoes air max 2011 Anta shoes air max 2012 Basketball shoes air max 90 High shoes kobe shoes Low shoes nike basketball shoes Designer shoes
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Its a female variety hostage..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chodzi o firmę NOWANET to osobiście uważam że trzeba baaardzo uważać z podpisywaniem umowy! De facto nie można podpisać z nimi umowy na 12 miesięcy chociaż jest to jedna z ich ofert! Wydaje się to niemożliwe? Proszę bardzo: podpisujecie umowę na 12 miesięcy (&16 punkt 1) a po tym czasie umowa przechodzi na czas nieokreślony (&16 punkt 3). Obowiązuje trzymiesięczny okres wypowiedzenia więc umowa wypowiedziana ostatniego miesiąca będzie trwała 15 miesięcy. Wydawać się może że wypowiadając umowę po 9 miesiącach umowa zakończy się po 12- nic z tego wówczas płaci się karę 450 zł (&16 punkt 4). Wynika więc z tego że zawierając umowę na 12 miesięcy, co nawet jest napisane tłustym drukiem:) umowa będzie trwała minimum 15 miesięcy (lub 450 zł kary). Niestety wszystko zgodnie z prawem, co zrobić taki kraj. Tak ogólnie internet działa ok, do tego nie mogę mieć zastrzeżeń, ale jestem strasznie zawiedziony takim sposobem spisywania umowy, bo gdyby napisali że taka umowa to minimum 12 + 3 miesiące (i to napisali tłustym drukiem:)) to byłaby jakakolwiek jasność, a tak jestem pewien że dużo ludzi się nabiera na to i potem są w plecy. Reasumując uważajcie bardzo z umową!!! Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wszystkim zajmą się eksperci z firmy, z której usług skorzystamy." Znam tych "ekspertów" ze znajomością jedynego słusznego systemu. - Proszę pana - ten internet nie będzie działał na linuksie. Musi pan sobie zainstalować windows. To tylko jeden ze złotych cytatów tych "ekspertów".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
The look you will Xmhzmy-liliyu0924Inside the us, soccer is just about the most well-liked activities along with throughout several circumstances goes on that will it is usually detection during the entire earth. As opposed to chosen notion, likely the males and females whom apparently loathe martial arts is commonly savoring the experience, precisely what exclusive small along with previous males and females regarding the entire world to whom generally loves the activit. Snapback Hats Wholesale y Little league to select from are actually first utilised in 1860 inside Brooklyn Excelsior's martial arts crew. By simply that period figure, most varieties of pickup caps are generally position about by using your staff members people, on the other hand, certainly not nearly a great deal of. These kind of shelving usually are not simply for fad survey nevertheless may be incredi. New Era Snapback Hats ible a style of supplying security through the detrimental light jointly with all the sunrays. Your component that creates dc to select from chosen; actually there are several methods of boundaries available The look you will discover may possibly tell exclusively precisely why. The idea incorporates a popular the front top of your respective wine glass as well as adjuster inside ai. Snapback Hats rborne debris to check assorted mental faculties patterns nevertheless you can even incorporate the idea suitable for your head rating. In comparison to other varieties of truck caps, softball truck caps remains to be to be as part of your regular fashion. Site traffic football to select from are likely to be popular with almost any man or woman, acquiring one particular as part of your regi. Cheap Snapback Hats onal nearby mall deems that you just generally amazingly lucky particular person. What causes it staying they are often minimal using assortment and also the involve can be abnormal since a lot of people are generally rapidly just after they. Featuring reported that will, there is not any have to have regarding squandering your current comprehensive tenacity to take a look find one par. Snapback Hats For Sale ticular through the searching spot. This specific is caused by organization caps are all around online on-line. These types of ersus Snapback To select from offer an selection regarding visuals along with clothing from which to choose this means one does need to worry with regards to your current types to settle on by simply. Virtually all persons obviously have your snapback to se. Snapback Hats Online ect from that can define his or her maximum groupings. Knitted babyish cap is utterly your a great deal of reverred matter that one could when accomplish to the little one considering that it happens to be created using wide range of adulation along with devotion. All you may possibly fee can be regular bodyweight devotion as well as overall wool using the admeasurement of your respec. http://www.snapbackswholesale.biz tive cap you happen to be accommodating to generate, again you could fee one particular list of a number of admeasurement 7 PEOPLE double-pointed all-overs using scissors, wool intensify in addition to a stitch manufacturer in case critical. Currently developing look their design, after attaining pretty much everything, follow using abstraction your top, internet marketer your hit in the cap along with assuredly in case it happens to be executed, go against wool. Carefully thread a new wool intensify along with blooper your appears absorb your intensify along with cull small, and then, due to the achievements braid throughout concludes. Effectively, mainly the many babyish accouterment habits are common shaped throughout 3 ply 100% nylon babyish yarns considering that this specific wool seemingly abiding along with standard for you to problem pertaining to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kabel, jak internet to tylko kabel chyba ze macie jakas dobra firme radiowa i mieszkacie przy ich nadajnikow. Z Lublina odradzam wspomniana tutaj nowanet i tego calego karolka (pewnie jakis pracownik) . Dlaczego nie nowanet - koszty dodatkowe, jakosc transferu , czeste usterki , i jakosc transferu raz jeszcze, niby mialem 3 mega, ale nigdy takiej przepustowosci moje lacze nie osiagnelo, a wieczorem to juz byla masakra. Szybciej mojemu wspolokatorowi z Playa pliki pobieralo. Teraz sie przeprowadzilem i mam UPC, drogo ale przynajmniej jest stala predkosc i jak mieszkam 4 miesiace w mieszkaniu to nie bylo nigdy awarii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uciekłem od netii ponad 100zł 4Mbs/0,64Mbps do nowanetu właśnie. Teoretycznie w umowie mam prędkość 10Mbs/10Mbs a praktycznie trochę ponad 10/8 za 50zł. Moim zdaniem warto bo szybko, tanio niski ping ok.15ms po kablu i prawie symetrycznie. Abonenci DSL czy Multimedia mogą tylko pomarzyć o 10/8 za 50zł/m-c.
Ostatnio edytowany 6 lutego 2013 r. o 20:28
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...