Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

macie już coś na walentynki?

Utworzony przez bona66, 7 lutego 2013 r. o 14:36
Chciałam podzielić się z wami swoim pomysłem na prezent walentynkowy dla faceta:) NA allegro znalazłam ciekawą i nie co erotyczną książkę-Kamasutrę Ale jest ona wydana inaczej,niż inne Kamasutry.Myślicie,że to dobry pomysł?Ja jestem za! http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=4951880
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widze, że koleżanka zadbała nie tylko o partnera, ale i o siebie:D jak lubicie seks i dobrze się dogadujecie to czemu nie;] ja nie jestem ani romantykiem ani sexmachine;p ale wiem za to, że moja kobieta kocha słodkości więc dostanie coś co jej osłodzi ten dzień. A co jako kobiety polecacie z tej strony? serde? ramkę czekoladową? http://www.slodkieupominki.pl/pl/katalog/czekoladki-na-prezent swoja drogą szkoda, że nie ma czekoladowego odlewu twarzy;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi właśnie dzisiaj przyszło zamówienie z Java Coffee - chłopak będzie zachwycony, ponieważ gustuje w dobrych jakościowo czekoladach, a oni mają najlepsze jakie dotąd jadłam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Walentynki już coraz bliżej! Jakie macie pomysły? U mnie będzie kino i romantyczna kolacja, teraz jestem na etapie poszukiwania jakiejś sukienki dzianinowej, która będzie idealna na taką okazję :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zrobiłam własnoręcznie laurkę. Napewno się będzie cieszył.   _______________________   Warto pójść z duchem czasu i zainwestować w infokiosk warszawa  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zamawiałam poduszkę i breloczek dla M- lubimy rekodzieło i stąd takie prezenty. :) W tamtym roku to ja dostałam poduszkę od niego, a potem ... no cóż on częściej na niej spał niż ja. :) Więc gdy wyczaiłam podobną na art-madam.pl/walentynki/ to się nie zastanawiałam ani chwili. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja podarowałem ukochanej toaletkę , bo tak akurat chciała :) Naprawdę ładna :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...