Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mikołajki coraz bliżej: Jakie prezenty warto dać dzieciom?

Utworzony przez Natalia, 24 listopada 2014 o 15:40
Ciekawa propozycja dodatku do prezentu - list lub wideo od Mikołaja specjalnie dla naszego dziecka - poszukajcie strony listymikolaja pl Z tym każdy prezent nabierze czaru :)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jeśli dziecko jest małe to może być to faktycznie sensowny prezent. Jednak jeśli dzieciaki są już spore to jednak bym sobie odpuściła.  Sama mam dwóch synów w wieku 12 oraz 13 lat tak więc raczej mu im prezentu w postaci listu od mikołaja nie sprezentuję ;) Za to jestem zdania,że fajnym pomysłem może być jakaś fajna koszulka. Zamawiałam ostatnio kilka fajnych rzeczy w sklepie Dilano: http://www.dilano.pl/Tshirty-c174.html kupiłam tam dla synów wygodne koszulki.
0
No tak, jak dziecko malutkie i wierzy w Mikołaja, to jak najbardziej taki list. No chyba, że jak u mnie, dziecko ma roczek i jeszcze nawet Mikołajak nie kojarzy. Chociaż jak dzisiaj w TV widział bajeczkę z Mikołajem, to bardzo się cieszył:)) A w prezencie ode mnie dostał chodzik + to, co dostałam wraz z zeszłomiesięcznym Bondiboxem, czyli prezent praktyczny i pożyteczny. Bardzo spodobała mi się opcja tych boxów, teraz zamówiłam wersję gwiazdkową, ciekawa jestem, co przygotują specjalnie dla mojego malucha. Sama już nie mogę się doczekać :)
0
w sumie są juz wyprzedaże więc można poszukac coś ciekawego na mieście
0
Mysle ze dobreym pomyslem bylaby np koszulka albo bluzka z nakims fajnym indywidualnym malowidlem, np bohater bajki, filmu, jakies miejsce ktore lubi... Wiem ze na tylkomalowane.pl takie rzeczy robia i ze sa niezli. Polecam sprawdzic. Pozdrawiam:)
0
Ja swoim prezentowałam misie, teraz młodszemu szykuję matę z http://www.dziennikwschodni.pl/forum/index.php?/topic/42073-pomysl-na-prezent/page-3#entry1056788
0
Dzieci warto zachęcać do czytania książek. Dlatego to właśnie one są najlepszym rezentem wedłóg mnie.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: