Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Modna łazienka - jak urządzić?

Utworzony przez tudor, 31 grudnia 2012 r. o 12:59
Jakie są teraz modne, płytki, umywalki, bidety itd. Mam już trochę wiedzy na temat jakości a teraz interesuje mnie wzornictwo aby za kilka lat moja łazienka nie okazała się już niemodna i znów do remontu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli chcesz aby tak było to napewno nie będzie to tanio bo za nowoczesne i modne wzory trochę sobie liczą ale biorąc pod uwagę częstsze remonty to chyba jednak warto zrobić raz a dobrze. Do łazienki proponuje zrobić jakiś blat o ciekawym kształcie i dwie umywalki nablatowe fajnie to wygląda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Umywalki nablatowe faktycznie wyglądają ciekawie, jeśli cenisz sobie nowoczesne rozwiązania to może zainteresuje cię ta toaleta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno podwieszane miski ustępowe i bidety, meble do łazienek, modne są pisuary, wanny ustawione na środku itd., podświetlenia wanny, prysznica ledami. itd. Najlepiej poszukać na aranżacjach łazienek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam umywalkę nablatową w swojej łazience i rzeczywiście prezentuje się bardzo ładnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo podobają mi się miedziane wanny i umywalki. Jednak przy remoncie łazienki zastosowałam umywalki nablatowe i tradycjonalną prostą wannę emaliowaną.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...