Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Od frontu czy od góry?

Utworzony przez Gość, 20 września 2013 r. o 09:33
Wszystkie wąskie pralki ładowane są od góry, ale znalazłem kilka modeli ładowanych od frontu równie wąskie jak te ładowane od góry, która będzie lepsza?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba mieć świadomość, że tak mała pralka ładowana od przodu jest mało stabilna i w czasie wirowania może się przemieszczać. Nie zawsze pomocne jest staranne wypoziomowanie czy działanie systemu wyważania wsadu. Moim zdaniem, weźmy pod uwagę raczej wąskie pralki ładowane od góry. Ich bęben jest zamocowany na obu końcach osi obrotu, nie ma tak silnej tendencji do wpadania w wibracje, a jej mechanizmy są mniej obciążone i dzięki temu bardziej niezawodne.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W mojej ocenie najlepiej zakupić pralkę ładowaną od dołu ... Bo, od góry to trzeba się postarać ... pojawiają się problemy jak ktoś ma za krótkie nóżki lub rączki. Gdy chodzi o pralkę ładowaną od frontu, to zawsze pojawia się ten dylemat - jak mocno trzeba ładować, ile to tak na prawdę kosztuje i gdzie gędziesz, jak front okaże się ciut za blisko ... Apeluję do wszystkich - ładujcie z dołu ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z wlasnego doswiadczenia wiem ze te ladowane od gory sa bardzo kiepskie.. ciagle musi byc otwarta pokrywa zeby sie wietrzylo bo jak nie - szybko pojawia sie czarne plamy.. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Posiadam dwie pralki ładowane od frontu i na stabilność nie mogę narzekać, nie wpadają w drgania podczas wirowania a już tym bardziej podczas prania.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To, czy pralka ładowana jest od góry czy od frontu, to chyba zależy od tego jak wygospodarowaliśmy miejsce na pralkę? W niektórych pomieszczeniach jest zbyt ciasno, by otwierać drzwiczki od pralki i wtedy lepiej mieć taką ładowaną od góry. I chyba tym należy kierować wybierając, a więc pytanie co będzie lepsze dla mnie trochę traci sens.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...