Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

odszkodowania dla rodzin ofiar wypadków

Utworzony przez AnLex, 17 grudnia 2013 o 10:01
Kancelaria Prawno – Odszkodowawcza AnLex zajmuje się kompleksową obsługą postępowań o odszkodowania z tytułu: ·         wypadków komunikacyjnych ·         wypadków przy pracy ·         wypadków przy pracy w rolnictwie ·         błędów medycznych i zakażeń szpitalnych Zajmujemy się sprawami wypadków, które zaistniały po 10.08.1997 r. Nie pobieramy opłat wstępnych. Nasze wynagrodzenie uzależnione jest od sukcesu i w większości przypadków nie przekracza 20 % brutto uzyskanego odszkodowania. W przypadku szkód o dużym rozmiarze lub szkód, w których występuje wiele osób  poszkodowanych / uprawnionych (wypadki śmiertelne) prowizja jest ustalana indywidualnie i nie przekracza 18 % brutto. Posiadana wiedza i doświadczenie pozwalają nam skutecznie dochodzi świadczeń odszkodowawczych zarówno na etapie przedsądowym jak i sądowym. Nasza Kancelaria specjalizuje się w przeprowadzaniu postępowań o świadczenia odszkodowawcze w sprawie wypadków ze skutkiem śmiertelnym. Ten rodzaj wypadków ze względu na swój skutek wymaga szczególnej empatii, a przede wszystkim wiedzy i doświadczenia, czyli elementów jakie posiadamy. W związku z wypadkiem śmiertelnym najbliżsi osoby zmarłej mają prawo do: ·         odszkodowania za poniesione koszty leczenia i pogrzebu (w tym wybudowania nagrobka) ·         renty odszkodowawczej ·         stosownego odszkodowania z tytułu pogorszenia sytuacji życiowej ·         zadośćuczynienia za śmierć osoby bliskiej Każde z roszczeń wymaga indywidualnego badania i ustalania jego wysokości.      
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kancelaria Prawno – Odszkodowawcza AnLex zajmuje się kompleksową obsługą postępowań o odszkodowania z tytułu:
 • wypadków komunikacyjnych
 • wypadków przy pracy
 • wypadków przy pracy w rolnictwie
 • błędów medycznych i zakażeń szpitalnych
Zajmujemy się sprawami wypadków, które zaistniały po 10.08.1997 r. Nie pobieramy opłat wstępnych. Nasze wynagrodzenie uzależnione jest od sukcesu i w większości przypadków nie przekracza 20 % brutto uzyskanego odszkodowania. W przypadku szkód o dużym rozmiarze lub szkód, w których występuje wiele osób  poszkodowanych / uprawnionych (wypadki śmiertelne) prowizja jest ustalana indywidualnie i nie przekracza 18 % brutto. Posiadana wiedza i doświadczenie pozwalają nam skutecznie dochodzi świadczeń odszkodowawczych zarówno na etapie przedsądowym jak i sądowym. Nasza Kancelaria specjalizuje się w przeprowadzaniu postępowań o świadczenia odszkodowawcze w sprawie wypadków ze skutkiem śmiertelnym. Ten rodzaj wypadków ze względu na swój skutek wymaga szczególnej empatii, a przede wszystkim wiedzy i doświadczenia, czyli elementów jakie posiadamy. W związku z wypadkiem śmiertelnym najbliżsi osoby zmarłej mają prawo do:
 • odszkodowania za poniesione koszty leczenia i pogrzebu (w tym wybudowania nagrobka)
 • renty odszkodowawczej
 • stosownego odszkodowania z tytułu pogorszenia sytuacji życiowej
 • zadośćuczynienia za śmierć osoby bliskiej
Każde z roszczeń wymaga indywidualnego badania i ustalania jego wysokości.   Niektóre przykłady naszych spraw:
 1. Pani Barbara l. 78 w wypadku straciła męża. Ubezpieczyciel w wyniku naszego działania wypłacił na jej rzecz kwotę 75.000,00 zł. zadośćuczynienia i stosownego odszkodowania
 
 1. Pani Joanna i. 35 w wypadku straciła matkę. Ubezpieczyciel po 3 miesięcznym postępowaniu likwidacyjnym przyznał na jej rzecz 85.000,00 zł. zadośćuczynienia za krzywdę, a dla jej synów odpowiednio 12.000,00 zł. i 15.000,00 zł. zadośćuczynienia za śmierć babci
 
 1. Pan Dariusz l. 43 w wypadku stracił ojczyma. W wyniku naszego działania ubezpieczyciel przyznał na jego rzecz kwotę 25.000,00 zł.
 
 1. Pani Magdalena l. 40 w wypadku przy pracy straciła męża. Ubezpieczyciel w wyniku mediacji przyznał na jej rzecz łącznie kwotę 170.000,00 zł. zadośćuczynienia i stosownego odszkodowania oraz 650,00 zł. comiesięcznej renty. Poza tym trójka dzieci po śmierci ojca otrzymała odpowiednio: 155.000,00 zł. zadośćuczynienia i stosownego odszkodowania (najstarsze dziecko) i po 140.000,00 zł. zadośćuczynienia i stosownego odszkodowania (dwójka młodszych dzieci). Każde z dzieci otrzymało po 650,00 zł. comiesięcznej renty.
 
 1. Pan Artur l. 25 w wypadku w 2000 r. stracił ojca. Prokuratura umorzyła postępowanie z powodu braku dowodów na popełnienie przestępstwa. W 2013 r. w wyniku naszego działania Pan Artur otrzymał od ubezpieczyciela kwotę prawie 17.000,00 zł. stosownego odszkodowania i zadośćuczynienia. Wymieniona kwota wydawać się
  Zachęcamy do kontaktu. Spotkanie i analiza dokumentów są całkowicie bezpłatne. http://www.kancelariaanlex.pl/ tel. 721 401 000  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
http://www.kancelariaanlex.pl/  
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Uwaga czytelniku!
Nie teraz Przeczytaj i wyraź zgodę

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.