Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Odszkodowania i kary: Ile może nas kosztować zima?

Utworzony przez am, 1 grudnia 2010 r. o 10:01
A ile wynosi kara dla służb miejskich za nieoczyszczenie głównych ulic np. al Kraśnickiej do dnia dzisiejszego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za nie odsniezenie ulicy o jednym pasie ruchu pstryczek w nos za ulice o 2 pasach dwa pstryczki w nos i wytarganie za ucho a za chodnik pogrozenie palcem a nastepnie przekazanie mieszkancom ze zrobilo sie co sie tylko dalo i ze sytuacja jest opanowana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam!!!Przyjedzcie do Świdnika zobaczycie co tu sie dzieje na ulicach ,chodnikach.Ostatnio widziałem jechał traktor pług podniesiony do góry.Ciekawy czy w tym zadupiu na lubelszczyznie zajmie sie w koncu ktos tym i posypia sie kary!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żeby kogokolwiek ukarać bohaterska SM Lublin musiałaby przerwać konsumowanie należnego posiłku regeneracyjnego z wkładką dla pracujących w ciężkich warunkach atmosferycznych. Jednakże konsumpcja trwa od poniedziałku i SM nie opuszcza ciepłych pomieszczeń lub pilnują wasilewskiego prze zasypaniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik zamieścił dziś artykuł: "Odśnieżanie na telefon". Moją dzielnicą ma 'opiekować się' MPO Sita. Ulice są od poniedziałku nieodśnieżone, nieodśnieżony jest też chodnik na przejściu dla pieszych na Boh. Monte Cassino - codziennie rano chodzą tamtędy ludzie do kościoła. Moja mama już się przewróciła. Zachęcona przez dziennikarza, dzwonię do MPO Sita i chcę prosić ich o zadbanie o ten chodnik. Wiecie, co robią? ODKŁADAJĄ SŁUCHAWKĘ!!! Firmy dostały już przecież 350 tys. za 'odśnieżenie' miasta, wiec po co teraz męczyć się i NAPRAWDĘ odśnieżać? PS. Złożę skargę do miasta za nieodśnieżenie chodnika - tak będzie łatwiej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...