Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

odszkodowania-info.pl

Utworzony przez odszkodowania-info.pl, 5 listopada 2012 r. o 21:41
Jeżeli zostałeś poszkodowany w wypadku jako kierowca, pasażer, pieszy czy rowerzysta Wypadek miało Twoje dziecko (każdemu które nie skończyło 13 roku życia należy się odszkodowanie bez względu na okoliczności) Straciłeś bliską osobę Zakład ubezpieczeń nie wypłacił Ci odszkodowania lub je zaniżył. Chcesz wiedzieć czy istnieją jeszcze możliwości prawne do złożenia roszczenia lub odwołania ? Wejdź na stronę http://www.odszkodowania-info.pl Zadaj pytanie przez e-mail lub zadzwoń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
solidna firma, warta polecenia. początkowa sama się ubiegałam o odszkodowanie ale po krótkim czasie towarzystwo ubezpieczeniowe przestało odpowiadać na moje pisma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja skorzystałam z Kancelarii Prawnej AnLex ( www.kancelariaanlex.pl ) i również jestem bardzo zadowolona. Sprawa doptyczyła wypadku z 2004 r. ze skutkiem śmiertelnym, uzyskali dla mnie zadośćuczynienie po mimo tego, że wcześniej dostałam pieniądze od Ubezpieczyciela. warto!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EuCO dobrze się sprawdza w kwestii odzyskiwania odszkodowań. Firma jest naprawdę solidna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...