Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

chwilowki

Utworzony przez chwilowkakredyty, 13 lutego 2014 r. o 08:02
witam czy ktoś sie orientuje gdzie u nas można wziąsć pożyczkę? ostatnio na ww.chwilowkakredyty.pl znalazłem kilka parabanków w naszej okolicy ale chciałbym więcej  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raczej dobrze się zastanów, czy chcesz wziąć chwilówkę, ponieważ oprocentowanie może być zabójcze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobacz tu: www twojkredytzaufania.produktyfinansowe.pl i skorzystaj z pożyczki 0%. Jak spłacasz w terminie, to nie ma problemu z jakimikolwiek dodatkowymi odsetkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w zeszłym miesiącu brałem chwilówkę w jednej firmie, pod tym adresem można znaleźć ich ofertę http://ekspresowykredyt.pl/ i nie narzekam. jak masz pewność, że będziesz miał kasę na spłatę, a potrzebujesz pieniędzy na już to nie zastanawiaj się tylko bierz chwilówkę właśnie bo to najszybszy sposób. prawda jest taka że na koszty jęczą Ci co później nie mają za co zwrócić kasy. chwilówka jest kosztowna, ale to przecież wiadomo przed zaciągnięciem kredytu. A jak ktoś bierze kasę a potem myśli skąd weźmie żeby oddać no to sam sobie winny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chwilówki to najbardziej nieopłacalny sposób zdobycia pieniędzy... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chwilówki są dla ludzi, ale trzeba pamiętać o kilku zasadach: - jeśli nie masz dochdou, chociaż nieudokumentowanego, to chwilówka nie jest dla Ciebie - jeśli nie jesteś w stanie spłacić, to jak najszybciej postaraj aby poszła do windykacji, a tam możesz rozłozyć ją na raty - nie bierz jednej chwilówki, aby spłacic inną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z powyższych chyba najlepszy jest Vivus
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem uciekać od chwilówek jak od ognia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na stronie chwilowki.com możesz znaleźć spis korzystnych i sprawdzonych firm, które udzielają pożyczek typu chwilówka oraz wiele ciekawych artykułów na ten temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie takie pożyczki często nie prowadza do niczego dobrego, bardzo szybko można się zapędzić w pętlę. Na końcu okazuje się że nasze zadłużenie wychodzi tyle że nie dajemy rady go spłacać. Mój przyjaciel miał podobny problem i postanowił zapytać doradcy finansowego z http://www.wyjsczdlugow.pl/ o radę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poszukajcie informacji o faraon24 bo to największa lista pożyczek jaką widziałem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firmy pożyczkowe to nie są żadne "parabanki", bo nie działają na podstawie ustawy bankowej, a tym samym nie mogą przyjmować depozytów. Udzielają pożyczek z własnego kapitału (mogę emitować obligacje).
  • kredyty-expert.pl/firmypozyczkowe/roznica-miedzy-bankiem-a-parabankiem.php
  • kredyty-expert.pl/firmypozyczkowe/banki-a-parabanki-moje-finanse.php
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam serdecznie. Mam do Was zapytanie.Czy wierzycie, iż wykorzystywanie z ofert pożyczkowych to odpowiednie droga, żeby przywrócić do równowagi trochę swój domowy budżet? Ja w tym momencie mam trochę niespodziewanych wydatków i zastanawiam się, czy nie byłoby dobrym rozwiązaniem skorzystanie z tego typu możliwości. W ręce wpadło mi na przykład Tani Kredyt ratalne pozyczki pozyczkowydoradca.pl/oferty-pozyczek/tani-kredyt/ ... Czy Waszym zdaniem jest to droga godne atencji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...