Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

polecam salon meblowy NEW IDEA MEBEL lublin

Utworzony przez ~gość~, 8 grudnia 2009 r. o 13:25
witam! Polecam wszystkim salon meblowy w lublinie NEW IDEA MEBEL na ul.Łęczyńskiej w galerii Wokulski, maja tam fajne meble oraz super dekoracje wnętrz. Polecam serdecznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak byłam tam kupiłam super obraz oraz nie drogi wypoczynek.polecam również .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MIŁA OBSŁUGA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szczególnie gdy się czeka na reklamacje 2 miesiące
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam tylko tym, którzy lubią czekać miesiącami na zamówione meble. Nigdy więcej. Jeśli chcecie coś tam kupować to tylko to, co mają na stanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
troszeczke ceny wyższe od Black R.White ,ale zdecydowanie lepsza jakość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam,chcialbym napisać całą prawde na temat tej firmy. A więc to prawda że na reklamacje czeka się miesiącami. Ta osoba która zajmuje się tymi reklamacjami jest nieodpowiedzialna i nie potrafi docenic swojego klijenta, a na dodatek nie potrafi liczyc, bo składalem reklamacje na 10 szyn a dostałem 9. Zakupione prze ze mnie meble w tej firmie po złożenie, nadają się jedynie pod siekiere. Jak je złożyłem to lataja od jednej strony do drugej, po włożeniu malej ilosci rzeczy do szawki nocnej cala sie mi rozpadla po miesiącu, szyny sie pourywały, po przykreceniu srubek, nie chce się szuflada dosunąc do konća, a na dodatek jescze opada z tych szyn .Odradzam kupna meblli w tej firmie bo te które ja zakupiłem to juz będe wymienial, bo już sie nie nadaja do użytkowania.A ceny są zbyt droge jak na takie meble które rozsypują sie po paru miesiącach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem doświadczony w składaniu mebli, kupiłem w tej firmie sypialnię, składanie samej szafy zajęło mi cały dzień, ale efekt extra! Przy składaniu używałem wkrętarki i wszystko trzyma się jak trzeba. Złożyłem wcześniej jedną szafeczkę śrubokrętem i nie była stabilna okazało się, że śruby nie były dobrze dokręcone. Na zamówienie czekałem ok. miesiąca, a znajomy w Black Red W. oczekiwał prawie 4 miesiące a w tym samym czasie składaliśmy zamówienie. Co więcej, musiałem zgłosić reklamację na jeden uszkodzony element, oczekiwałem na niego ok.1,5 m-c. Ten sam znajomy już po dostawie, musiał reklamować kilka elementów i czeka na nie już 3miesiąc i nadal nic!! Ja cieszę się swoją sypialnią, a znajomy dalej się boryka. Podsumowując, jestem zadowolony z wyboru. Cena jest adekwatna do jakości mebli, cudów nie ma bo nie są to meble drewniane, czy nawet fornirowane, ale widziałem co kupuję i jaka jest tego cena. Obsługa miła, opiekują się klientem, nie obiecują gruszek na wierzbie. Nie mam nic do zarzucenia. Polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZGADZAM SIĘ Z POPRZEDNIKIEM , NAPEWNO JAKOŚĆ MEBLI JEST LEPSZA NIEŻ BLACK.., KLIENT JEST W NOWEJ IDEI TRAKTOWANY INDYWIDUALNIE ,OBSŁUGA NAPRAWDE JEST REWELACYJNA. POZDRAWIAM DZIEWCZYNY JESTEŚCIE SUPER , DZIĘKI WAM UMEBLOWAŁEM SOBIE FAJNIE SALON , JEŚLI TO CZYTACIE SERDECZNE DZIĘKI !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
witam! Polecam wszystkim salon meblowy w lublinie NEW IDEA MEBEL na ul.Łęczyńskiej w galerii Wokulski, maja tam fajne meble oraz super dekoracje wnętrz. Polecam serdecznie
Ten salon to MASAKRA!!! na meble czeka sie 13 tygodni i nic nie mozna sie dowiedzieć - Panie łaskawie nawet nie zadzwonią a jak idzie sie osobiscie to nawet nie wiedza co powiedziec i leją wode na predce - czekałam na meble 13 tygodni i sie nie doczekałam - wiec NIE POLECAM!!! No chyba, że ktoś ma czas na wieczne czekanie i lubi wywalać pieniądze w błoto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro nie doczekałaś się mebli to raczej nie wywaliłaś pieniędzy "w błoto"... prawda ???!!! nie zapłaciłaś chyba za meble, których nie otrzymałaś??? a obsługa sklepu nie produkuje przecież tych mebli, więc raczej pretensje do obsługi są w tej sytuacji są zupełnie bezzasadne. Sam kupowałem meble w tym salonie, było małe opóźnienie, ale obsługa zawsze udzielała mi konkretnych odpowiedzi, czym jest to spowodowane. Nie miałem do czynienia z "laniem wody". Kupiłem tam meble, z których jestem bardzo zadowolony. W moim przypadku, zakup w tym sklepie przebiegł bezproblemowo, życzę wszystkim udanych zakupów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEŻELI KUPNO MEBLI TO TYLKO W NEW IDEA MEBEL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, Również zamawiałem meble w tej firmie tylko że w salonie w Poznaniu. Świetna obsługa. Pani Aneta świetnie doradziła nam co wybrać , jesteśmy zadowoleni. Mielismy reklamację ale to było miesiąc czekania. Siostra Kupowała w BRW I Czekała 2 miesiące po czym okazało sie że to nie ten element. Polecam Salon w Poznaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupiłam meble w sklepie , który jest w Tesco w Warszawie. Bardzo miła obsluga, meble super wystawione- chciałabym tak sobie zrobić w domu:) Kupiłam sypialnie jestem zadowolona, teraz pojade jeszcze raz do tego salonu zobaczyć kolekcje tapicerki skórzanej, oferowanej jak sprzedawca powiedział w przystępnych cenach , jestem bardzo ciekawa. Salon przytulny aż nie chciałam wyjść
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprzedawca w lublinie jest bardzo miły i obsługuje profesjonalnie klienta,naprawdę potrafi doradzić i zna się na rzeczy! dziękuje Panu serdecznie jeśli pan to czyta! wypoczynek EXTRA;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak zgadzam sie sprzedawca zna się na rzeczy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprzedawca może i zna się rzeczy, ale dziewczyny... Dziwić się, że o pracę ciężko, jak teraz konkursy piękności widać są przeprowadzane:) No i oprócz tego udzielają wyczerpujących informacji i znają się na rzeczy jak nikt inny. Warto zajrzeć, popatrzyć i kupić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z powyższą wypowiedzią. Dziewczyny w tym sklepie są THE BEST. Miłe, zasze uśmiechnięte, z poczuciem humoru, znają się na temacie i zawsze dobrze doradzą. Pełen profesjonalizm ! polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do jakości mebli firmy New Idea Mebel, to szczerze odradzam...okleina papierowa ( wszystkie meble taką mają) odchodzi maksymalnie po roku czasu!!! Szczerze nie kupiłam nigdy gorszych mebli...niektórzy sprzedawcy w ogóle nie wiedzą na jakim świecie żyją...stanowczo brakuje im szkoleń, są mało profesjonalni!!! Szczerze polecam meble firmy Wajnert, porządna firma, która wykonuje w Polsce jedne z lepszych mebli:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja polecam mebelki do kuchni na zamowienie w Studio Mebli Kuchennych GRATIS w Lublinie na ul. Rusałka 8
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...