Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Porady dobrego dietetyka w Lublinie

Utworzony przez Grażynka, 6 maja 2013 r. o 12:49
Czy korzystał ktoś z poradni dietetycznej Pana Grzegorza Kowaluka z www.isto.pl? Bo bardzo dużo osób poleca go i mówi się, że to najlepszy dietetyk w Lublinie, jego diety naprawdę działają no i ludzie serio chudną, nawet ma na stronie zdjęcia swoich pacjentów przed i po
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje wrażenia są bardzo pozytywne, z Panem dogadałam się świetnie, dobrze zrozumiałam z czym mam konkretnie problem. Tak mam dopasowaną dietę, że schudłam już 9 kg, i właściwie to już tak się sobie podobam, że nie wiem czy o 15 będą dążyć. I niewiem czy ja tak szybko schudłam bo mam taki organiz, czy po prostu diety i porady Pana Kowaulak są takie aż megaśnie skuteczne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porównanie dietetyków działających w Lublinie. Może być pomocne w poszukiwaniu dobrego gabinetu i skutecznej pomocy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze możesz zapoznać się również z informacjami zawartymi w sieci. Konsultacja z dietetykiem może kosztować spore pieniądze a w sumie każda oszczędność się przyda ;) Tutaj znajduje się dobry poradnik dla otyłych, w którym zawarte jest wiele korzystnych informacji na temat zdrowego odżywiania się ;) O tym jakie potrawy warto jest jeść a także jaka będzie najbardziej korzystna dla nas aktywność fizyczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa aplikacja umożliwiającej ustalenie pozycji innego użytkownika telefonu. Wejdź na strone: http://fw.pl/radardokladny Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "szukaj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi. Dokładność pomiaru do 150cm.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze możesz zapoznać się również z informacjami zawartymi w sieci. Konsultacja z dietetykiem może kosztować spore pieniądze a w sumie każda oszczędność się przyda Tutaj znajduje się dobry poradnik dla otyłych, w którym zawarte jest wiele korzystnych informacji na temat zdrowego odżywiania się O tym jakie potrawy warto jest jeść a także jaka będzie najbardziej korzystna dla nas aktywność fizyczna.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja np zamawiam mobilna diete ktorą komoonuje Pan Kowaluk, ver 1200 kcal. mimo ze nie jest ich duzo to nie chodze głodna i udało mi sie zrzucic 12kg, jeszcze tylko 8 i bede fit ;d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karina, daj jakiś namiar na tego dietetyka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogólnie to Pana Kowaluka odnajdziesz na Królewskiej, nr tel.: 500 259 770, pozdro         
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogólnie to Pana Kowaluka odnajdziesz na Królewskiej, nr tel.: 500 259 770, pozdro         
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogólnie w Lublinie mają fachowców dobrych, sam korzystałem z kliku nie tylko dietetyka. I faktycznie nigdy się nie zawiodłem. Nie jestem z Lublina ale jeżdżę tam aby korzystać z wszelkiego rodzaju usług.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dietetyczka Aneta Falczyńska jest dobra i nie taka droga, kontakt tutaj http://szczuplabyc.net/dobrze zrobić sobie od razu testy na nietolerancje pokarmową, to sie zawsze przyda a robi się tylko raz. Są też konsultacje online http://www.szczuplabyc.net/dieta-on-line/  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porady dietetyka są dobre, jeśli ktoś faktycznie przez długi czas ma problem ze schudnięciem. Jeśli ktoś dopiero zaczyna odchudzanie, lub odchudza się zrywami, to zdecydowanie polecam poczytać chociażby o piperine. Aby schudnąć tak naprawdę nie trzeba dużo wysiłku. Liczą się chęci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam więcj samodzielności. Przede wszystkim warto poczytać o oleju kokosowym, bo on powinien być podstawą każdej diety. W internecie jest mnóstwo informacji na temat metod odchudzania, więc dietetyk nie jest potrzebny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajna sprawa, tylko nie każdego stać na drogiego dietetyka. Mnie bardzo urzekła wiedza, która jest opisana tutaj Co Wy o tym wszystkim sądzicie? Mi się to bardzo podoba :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre rady, na pewno wielu osobom się przydadzą. Tylko pytanie, czy faktycznie od razu trzeba iść do dietetyka? Jeśli ktoś ma poważne problemy, to owszem, ale jeśli nadwaga nie jest duża, to wystarczy http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/9146262,witamina-k2-mk7-z-natto-d3-duet-na-zdrowie,id,t.html W ten sposób można zaoszczędzić sporo pieniędzy i samemu zadbać o swoje zdrowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja polecam Panią Dorotę Hucał. poświęciłam wiele czasu na wizyty u różnych dietetyków, ale dopiero Pani Dorota mi pomogła. Dieta była smaczna, a przepisy proste i szybkie do przygotowania. warto!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a u mnie zadziałała pomoc p.Justyny z vitanutrica.pl. Poszłam jakieś 2 miesiące temu (chociaż moje koleżanki chodziły parę lat temu i bardzo polecały) i cieszę się, że się zdecydowałam :) Tam się stosuje taką dietę - nie dietę. W sumie je się normalnie, tylko p. Justyna uczy jak te posiłki komponować, żeby było zdrowo, do syta i się chudło. Samo jedzenie kosztuje tyle co wcześniej, na wizyty kontrolne chodzę raz na miesiąc a jak czegoś nie wiem to pytam w mailach, więc cała kuracja nie wychodzi też drogo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie mam czasu na chodzenie po gabinetach, wieć zdecydowałam się na pomoc online. znalazłam na forum opinie o pani paulinie roziewskiej, były bardzo dobre, więc zdecydowałam się na jej pomoc. jestem bardzo zadowolona. schudłam po ciąży 8 kg i bez efektu jojo. dieta smaczna i łatwa. polecam i zostawiam namiar ***dietetyka-medyczna.pl/ 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja z kolei mam bardzo dobre doświadczenia w kontakcie z Panią Moniką Wojteczko o której wcześniej słyszałam też wiele dobrego i faktycznie mogę potwierdzić. Nie ma żadnego głodowania, danie są smaczne i nigdy nie chodziłam głodna, a kilogramy odpadały jeden za drugim. Efektu jojo też nie ma bo po diecie wcale nie miałam i nadal nie mam ochoty wracać do dawnych nawyków. Niewątpliwie dla mnie osobiście dużym atutem jest mobilność, bo Pani Monika ma gabinet własnie mobilny, a więc przyjeżdzała do mnie na umówiony dzień, godzinę i sympatycznie przy dobrej cheratce koncentrowałyśmy się na tym co dla mnie istotne. Polecam Wam spróbować, u mnie to okazało sie bardzo wygodne no i skuteczne. Adres jakby ktoś potrzebował prosty do zapamiętania: smacznie.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...