Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

porady prawne

Utworzony przez agazaw88, 20 maja 2013 o 11:20
porady prawne wrocław - jak w temacie. Szukam dobrego prawnika z Dolnego Śląska. PILNE!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kancelaria Prawna Fides kancelaria@kancelaria-fides.pl tel.510404334 Zapraszam do kontaktu.
0
Witam Jeżeli chodzi o woj. mazowieckie polecam kancelarię z Rawy Mazowieckiej http://adwokatgalecka.pl Zapraszam do kontaktu często wiele rzeczy można załatwić bez osobistej wizyty. Jest taniej i sprawniej.
0
Jaka sprawa? Bardzo skomplikowana? Zresztą nawet jak tak to na e-prawnik.pl sobie dadzą radę, bo można dokumentu w plikach załączać i wysyłać. Bardzo fajna sprawa z tą pomocą online u nich i cennik w miarę rozsądny.
0
ja jak słysze o e-prawniku, e-księgowych to zastanawiam sie kiedy wszyscy zaczniemy uprawiac e-seks :/
0
Być może szybciej niż Pan myśli :) czy Krzyżacy pod Grunwaldem myśleli, że kiedyś będą laptopy,samoloty itp. ?? :) Póki co musi wystarczyć kancelaria przez internet i księgowa.
0
Prawnik Wrocław - z tej kancelarii na Dolnym Śląsku korzystałam i byłam bardzo zadowolona z tych usług. To profesjonalni i rzetelni ludzie, którzy zajmą się nawet najtrudniejszą sprawą. Polecam.
0
Pomocne mogą też być porady ubezpieczeniowe  :) Polecam
0
Też nie jestem przekonany do porad i księgowości zamykającej się w internecie. Sam miałem z tym problem i na szybko pod koniec roku musiałem szukać ludzi, z którymi się zobaczę nie tylko w sieci. Wybrałem biuro 12tka z Katowic i ich księgowa ogarnęła moją sytuację. Na szczęście. Nie popełnij mojego błędu i wybierz standardowe biuro.
0
Mi porady prawnej udzieliła Pani adwokat Katarzyna Słapczyńska. Udziela ich zarówno przez internet (online) jak i "twarzą w twarz", więc nikt nie powinien mieć żadnego problemu.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: