Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Powódź odszkodowanie

Utworzony przez balonik, 28 sierpnia 2010 o 14:24
Szkody spowodowane powodzią PZU wyceniło mi na jakieś 40 % faktycznych strat, znajomy polecił mi firmę Refundum www.refundum.com i twierdzi, że to normalne bo muszą jakoś przyoszczędzić inaczej by z torbami poszli. Powiedział, że walczą też ze Skarbem Państwa gdy Organa Administracji zbyt późno poinformowały ludność o zagrożeniu powodzią. Twierdzi, że oni zarabiają nie tylko na siebie ale, że to odszkodowanie dla nas będzie o wiele wyższe i biorą prowizję procentową po wygraniu sprawy. Załatwiali mu już jakieś odszkodowanie i jak sam walczył to dostał 2600 a oni mu wywalczyli jeszcze 15000 bo podobno to norma w towarzystwach. Czy lepiej samemu walczyć z PZU czy dać im do prowadzenia?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
lepiej samemu, bo skoro nie mają kasy na normalną reklamę tylko na takiego naganiacza jak ty, to nie wróżę im sukcesu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: