Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pralka elektrolux a wasze?

Utworzony przez Gość, 6 grudnia 2013 r. o 14:04
2 i pół roku temu kupiłem chłodziarkę i pralkę firmy Elecreolux no i właśnie umiera pralka. Chłodziarka ma 5 lat gwarancji wiec wydaje mi się że jeszcze pochodzi. Awaria to zacinający się programator, który nie kończy prania i drzwiczki są zatrzaśnięte. Nowy programator kosztuje 600zł i montaż do tego. Pralka kosztowała niewiele bo 900zł. Wydaje mi się, że nie opłaca się jej naprawiać, bo dorzucę jeszcze 200 zł i mogę mieć znowu nową. Ale mam podejrzenie czy to nie jest spisek producenta, że pralka padła po skończonym okresie gwarancji? Stara pralka prał przez 16 lat i w sumie się nie zepsuła. A może warto zainwestować w droższy model, czy znów kupić najtańszą pralkę i liczyć się, że po gwarancji padnie?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałam taki sam problem z beko. Pralka prała super, ale tuż po skończeniu się gwarancji padł programator, nowy z naprawą wycenili na 700 zł, kupiłam i polecam pralki LG. Moim zdaniem szkoda było ładować w nią pieniądze. Brałem nie najtańszą ale nie najdroższą.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Być może coś w tym i jest. Czytałem sporo i widzę, że wiele osób podejrzewa, że części robione są tylko na tyle, aby dożyć do czasu końca gwarancji. Nasza pralka Samsung, którą mamy od ponad roku to czasem, co któreś pranie, nagle przestaje prać, wydaje dziwny dźwięk i się wyłącza. Myślę, że niedługo również odmówi posłuszeństwa i nie jest to electrolux.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda tego piłkarza --> http://plurl.pw/lewandowski-nie-zyje <-- Czytaj dalej Miał 25 lat :(    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie te programatory to jest największa zmora, mój strasznie świruje, ale tak po 10 min zaskakuje i póki co normalnie pierze, raz się tylko w trakcie prania zacięło. Ale już powoli rozglądam się za nowa pralką. Co sądzicie np. o propozycjach od Candy -http://www.candy.pl/pl/produkty/pranie-suszenie/pralki-ladowane-od-frontu/-/catalog/1531583/gs-1282d3-1-s ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...