Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezent dla mamy na urodziny

Utworzony przez Domson, 7 listopada 2017 r. o 09:42
Zastanawiam się co kupić mamie na jej 45 urodziny. Widziałem niedawno ładne portfele ze skóry Money Kepper i myślę czy jej takiego nie kupić, pytanie tylko czy dorzucić do tego coś jeszcze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myslę, że jeżeli dołożysz to tego portfela jeszcze jakieś perfumy to będzie to już niezły zestaw na prezent. nie zapomnij tylko wszystkiego odpowiednio zapakować. tutaj ***s://e-hurtownia-opakowan.pl/ jest bogaty wybór toreb prezentowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie zapomnij wrzucić do portfela grosik na szczęście, a jako dodatkowy prezent kup może coś z biżuterii. nie myślę o czymś drogim, ale o modnej sztucznej biżuterii. mogę ci zaproponować sklep   ***s://***edibazzar.pl/   w którym sama często kupuję, mają np. śliczne zegarki geneva, które są hitem modowym blogerek. taki zegarek kosztuje tylko16 zł.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
portfel nadaje się jak najbardziej ja ostatnio na urodziny mojej mamy kupiłam jej zestaw portfel+okulary ze strony ***s://natty.pl/prezenty/dla-mamy/ była bardzo zadowolona!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Portfel to super pomysł, ja kupiłam swojej Mamie na ostatnie urodziny, była mega zadowlona. Nie pamiętam jakiegro prodecenta, ale kupilam czarny, skórzany lakierowany, piekny :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myśle,że jakiś fajny biustonosz będzie dobrym prezentem. z tego co widziałam to ten sklep ma duży wybór   ***s://***gaia.com.pl/biustonosz/semi-soft.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja bym kupiła dobry telefon, na takie rzeczy zawsze szkoda pieniędzy a jak znajdziesz w dobrej cenie warto. zobacz sobie tutaj ***bestcena.pl/ ja u nich od sporego czasu zamawiam już elektronikę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szczotka prostująca babyliss to jest hicior, sama sobie kupiłam i mojej mamie bardzo sę też spodobała,ładnie prostuje włosy, daje taki naturalny efekt, bo nie nagrzewa się bardzo mocno, zresztą na yt i na blogach można znaleźć zdjęcia i filmiki jak to wygląda w praktyce, dla mnie bomba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja bym jej kupiła np. szlafrok albo piżamę, mojej mamie ostatnio kupiłam (z ***s://sklep.kz.com.pl/) i go uwielbia, bo ma delikatną skórę a szlafrok jest bardzo miękki, myślę, że fajny prezent.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pomysł na świetny prezent to zestawy herbat.. ja zawsze dodaje do prezentu herbatki od teekanne :)  podsyłam link.. :) ******teekanne.pl/shop/kolekcje/363-world-of-fruits-collection-5901086049271
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli wybierzesz dla mamy skórzany portfel to może fajnie będzie się komponować razem jakieś małe etui na klucze - też skórzane. albo rękawiczki ze skóry - zawsze się przydadzą i będzie to fajne dopełnienie prezentu, a mama będzie wyglądać jak dama z klasą :) ja etui na klucze brałam z tej strony, akurat kupowałam betlewskiego, ponieważ znam tego polskiego producenta i bardzo lubię jego rzeczy ***s://zeskory.com/etui-na-klucze-damskie-37.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja mama ciągle coś pichci w kuchni i uwielbia różne gadżety do kuchni, to jej na 50 urodzinki zamówiłam śliczne foremki do pieczenia ciasteczek 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja swojej kupiłam lokosuszarkę babyliss, dokladnie model as250e, mama zachwycona, ma krótkie włosy i bardzo często tego sprzetu używa, nie ciągnie on włosów, fajnie je podnosi że nie są takie ochlapnięte, jest regulacja temperatury, jonizacja i ma też zimny nawiew.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja mama ma niedługo urodziny i chyba w tym roku postawię na kosmetyki, znalazłam fajne rzeczy na doz.pl, znacie markę botame? Kupiłam sobie na wypróbowanie ich kilka produktów, super są i niedrogi i chyba  mamie zrobię taki duży zestaw, bo mają i maski, olejki masła do ciałą, bedzie w czym wybierać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja chociaż raz nie będę miała problemu z wyborem dla niej prezentu. Niestety zniszczyła swoją ulubioną torebkę i to markową od fabioli. Rozpacz była z tego powodu ogromna, a mi pozostało tylko zajrzeć do jagodowegkota i wybrać najbardziej do niej podobną. Wiem, że będzie zachwycona i już nie mogę doczekać się niedzieli aby jej ją wręczyć, no i oczywiście jej miny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może taki voucher na wyjazd :) ***s://***sunandsnow.pl/promotion/2 mojej mamie na pewno coś takiego by się przydało, dawno nie wyjeżdżała a na sun&snow lokalizacji jest sporo i nad morzem i w górach, lokalizację już może mama wybrać sama
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej, a może zegarek. Moja mama się ucieszyła jak dostała pod choinkę zegarek xonix. Dalej nosi codziennie i widzę, że polubiła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej delikatnie podpytać mamę albo obserwować co się jej zepsuło albo czy coś mówiła co by się przydąło, ja tak badałam prawie pół roku przed urodzinami żeby od mamy wyciągnąć że by jej się przydała nowa uszarka, kupiłam model 6732e z babyliss, mama bardzo ucieszona, używa codziennie praktycznie, sprawić jej radość to była dla mnie ogromna frajda a dobry sprzęt posłuży jej wiele lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja kupiłam mamie voucher na przejazd sportowym autem w Devil-Cars :) Mają duży wybór aut, więc każdy najdzie coś dla siebie również kobiety z klasą na pewno chętnie by się przejechały Lamborghini Gallardo :) Wystarczy wejść na ich stronę i dokonać zakupu. Łatwo i szybko a satysfakcja i emocje gwarantowane :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem prostym, a dobrym pomysłem jest fotoksiążka. Koszt niewielki, a powinna się na bank sprawdzić - przynajmniej w większości przypadków. Jak to się robi? Skłasza zamówienie na Empik Foto, całość składasz ze sobą online. Musisz mieć sporo fotek, ale dzięki temu przynajmniej efekt będzie fajny. No i takie prezenty się sprawdzają. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...