Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Profesjonalna bezpłatna opieka nad obłożnie chorymi!

Utworzony przez kcypara, 21 stycznia 2011 o 15:30
NZOZ ,,Joloko” w Zamościu świadczy usługi w zakresie pielęgniarskiej opieki długoterminowej na terenie miasta i gminy Zamość . Pielęgniarska opieka długoterminowa jest to opieka nad obłożnie i przewlekle chorymi przebywającymi w domu, którzy ze względu na istniejące problemy zdrowotne wymagają udzielania systematycznych świadczeń pielęgniarskich. Jest to opieka bezpłatna refundowana przez NFZ . Do pielęgniarskiej opieki długoterminowej mogą być zakwalifikowani pacjenci w dowolnym wieku, obłożnie i/lub przewlekle chory, z dowolną jednostką chorobową, z ograniczeniem zdolności do samoopieki. Warunkiem objęcia chorego opieką przez pielęgniarską opiekę długoterminową jest: ●wniosek lekarza poz lub lekarza prowadzącego pacjenta z oddziału szpitalnego po zakończonym procesie leczenia w warunkach szpitalnych, ●zgoda pacjenta wyrażona na piśmie, ●kwalifikacja pielęgniarska do objęcia opieką przez pielęgniarkę opieki długoterminowej. Kontakt dla zainteresowanych tel 846381124.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Polecam firme 4Care która się zajmuję odzieżą dla seniorów, chorych i niepełnosprawnych. Polecana szczególnie dla osób z zaburzeniami snu oraz skłonnościami do częstego niepożądanego rozbierania. Odzież 4Care ułatwia lub ogranicza dostęp do pieluchy pacjenta. Ułatwia ubieranie pacjenta Zapraszam na strone www.4care.com.pl
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: