Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przestrzeń nad ścianką?

Utworzony przez Gość, 13 września 2013 r. o 16:25
Wc podwieszane, montowane na obudowanym stelażu tworzą ściankę, to coraz częściej spotykane w naszych łazienkach. Jak wykorzystać przestrzeń nad ścianką? Jakieś pomysły?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kup kilkanaście opakowań papieru toaletowego pakowanego po 8 rolek. Wypełnisz przestrzeń i będziesz miał zapas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wc podwieszane, montowane na obudowanym stelażu tworzą ściankę, to coraz częściej spotykane w naszych łazienkach. Jak wykorzystać przestrzeń nad ścianką? Jakieś pomysły?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzieś widziałem szafki typu cargo z półkami i koszami wysuwającymi się wraz z frontem. Zazwyczaj to rozwiązanie wykorzystywane jest w kuchniach, ale równie dobrze mogą sprawdzić się w łazience. Front szafki jak i stelaż podtynkowy oklejony jest płytką więc warto kupić solidne materiały aby uniknąć awarii i nie rujnować wszystkiego.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgodzę się z Tobą, ja także w kilku stylizacjach łazienek tam gdzie jest podwieszane wc, widziałem właśnie szafki typu cargo i jak dla mnie przestrzeń jest dzięki nim w 100% zapełniona, myślę, że warto o nich pomyśleć. Najprościej i ładnie też wygląda oświetlenie punktowe wypuszczone nad półką nad zabudową stelaża. Ale to bardziej opcja dekoracyjna niż funkcjonalna.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie to nieważne co tam wymyślisz ale już jest duży plus za tego typu pomysł. Jak dla mnie rozwiązania podtynkowe cechują się bardzo dużą estetyką im miej widać tym lepiej i łatwiej dbać o czystość, optycznie zyskujemy przestrzeń jestem za.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za namową żony, przy ostatnim remoncie łazienki również zastosowaliśmy stelaż podtynkowy firmy Roca kupiony w zestawie z miską WC, estetyka i wygląd łazienki poprawiły się bardzo na plus, co ważne to fakt, że Roca daje aż 10letnią gwarancję na swoje produkty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...