Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ręczniki do łazienki mogą być dekoracją?

Utworzony przez gość, 20 marca 2013 r. o 14:07
Ręczniki do łazienki... czy ktoś również tak jak moja żona przywiązuje do tego wagę jakiego koloru mają być aby pasowały do reszty wystroju, czyli ładnie się komponowały na tle płytek obok fioletowych mebli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie ręczniki pochowane są przeważnie po szafkach, jeden koło umywalki wisi zawsze i tyle a tak to moim zdaniem meble łazienkowe to dobra dekoracja w kolorze fioletowym, dość odważnie no i inne dodatki do łazienki,a ręczniki to nam mają służyć nie ozdabiać według mnie oczywiście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne, że ręczniki mogą być ozdobą. Dodatki do mojej łazienki są kolorze fioletowym i takie też mam ręczniki, żeby pasowały do reszty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście, że mogą być ozdobą. Osobiście nie mam super ładnych ręcznikó, ale todlatego, że moja łazienka jest w fatalnym stanie. Jak tylko ją wyremontuje, pewnie też będe przykładać wagę do takich szczegółów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam że dobrze gdy ręczniki pasują do łazienki, chociaż ja mam tylko białe reczniki i własciwie dla mojej łazienki sa neutralne, w mojej łazience ozdobą jest natomiast wanna na tle czarnej mozaiki wygląda super
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie dekoracją jest czerwona wanna w stylu retro, ale uważam, że ładne ręczniki elegancko poskładane też mogą być ozdobą łazienki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...