Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Reklama salonu

Utworzony przez Rosiczka, 12 maja 2017 r. o 19:45
wiem, że media społecznościowe są wązne jak i strona *** ale co poza tym? bo konkurencja nie śpi. ktoś mi powiedział, że najpierw trzeba zainwestować w wielki szyld czy banner, a już na pewno jak ma się lokal w jakimś kiepskim miejscu. ciezko powiedzieć czy mam lokal w kiepskim miejscu, bardziej martwi mnie sąsiedztwo podonych uslugodawców. zastanawiam sie raczej nad tym aspektem. widziałam w w fabryce reklamy w Łodzi na piłsudskiego 143 fajne rozwiąznia w stylu właśnie wydruków wielkoformatowych i nad tym sie obecnie głowie. możecie dorzucić od sibie jaka jest skuteczność takich form? i co będzie najlepiej wybrać? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej, sprawdź LEVEL 5  w Lublinie, widziałem że mają dobrą oferte w przystępnej cenie, sam myślę żeby skorzystać z ich usługi ^^ level5.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...