Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Reklamacja Towaru

Utworzony przez Krzysztof, 26 lipca 2012 r. o 02:19
Osoby szukające porady w sprawie reklamacji zapraszam na stronę: http://www.moj.reklamacyjny.pl/forums/11/pytania-i-porady-prawne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niby sporo informacji odnośnie różnych form reklamy można znaleźć w sieci, ale jak przychodzi co do czego, to człowiek nie bardzo wie, czy i na co się zdecydować. Każdy sklep - duży supermarket i mały sklep osiedlowy ma przecież swoją specyfikę. I tu dochodzimy do sedna mojego pytania, jak ocenić co będzie optymalne? Wiem, że to pewnie nie jest takie proste, trzeba się nieco orientować w tym temacie, chodziłoby mi jednak o takie proste przesłanie, co się Waszym zdaniem może sprawdzić, co nie, jakie są ogólne obserwacje. Mam wiedzę na temat rożnych rozwiązań, bazuję głównie na informacjach ze strony Fabryki Reklamy  - fabrykareklamy.pro Szukam czegoś odpowiedniego, będę wdzięczna za rady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...