Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

pellet drzewny

Utworzony przez gp, 15 listopada 2017 r. o 12:28
możecie polecić jakiś dobry pellet? Lada moment wyjeżdzam za granicę i nie chcę żonie zostawiać problemu na głowie, jeszcze trochę pelletu starego mamy ale jakiś taki sobie jest imylę żeby zapas nowego, lepszego robi. Ten ze stelmetu warto kupić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez epellety.pl możesz zamówić do domu dobry pellet, ja kupuję lavę, dobrze się pali, zostawia mało popiołu, nic nie kopci i worki są poręczne, dobrze chronią przed wilgocią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja ogrzewam Stelmetem i według mnie bez względu czy to będzie Lava czy Olimp masz gwarancję że kupiłeś pellet najwyższej jakości. Na dobrych składach też spokojnie idzie go kupić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogrzewam dom pelletem od kilku lat. Z perspektywy czasu mogę powiedzieć że to był dobry wybór
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile Wam wychodzi tego pelletu na sezon? Mam dom 150 m2, do tej pory ogrzewany ekogroszkiem, ale żona narzeka ze wszędzie pyl, sadza i też często jak wyjeżdżam to na nią spada całe ogrzewanie, małe dzieci w domu i też pod tym kątem patrzę zeby było wygodniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bromik napisał:
Ile Wam wychodzi tego pelletu na sezon? Mam dom 150 m2, do tej pory ogrzewany ekogroszkiem, ale żona narzeka ze wszędzie pyl, sadza i też często jak wyjeżdżam to na nią spada całe ogrzewanie, małe dzieci w domu i też pod tym kątem patrzę zeby było wygodniej.
Witam! Bromik, przybliżonych obliczeń zapotrzebowania na pellet (i nie tylko) dokonasz dzięki kalkulatorowi kosztów różnych źródeł opału, który znajdziesz na stronie: polishpellet.com/kalkulator_kosztow/ Zachęcam do skorzystania z niego. Andrzej Wysocki eRzecznik marek Lava i Olimp - pelletu firmy Stelmet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy jest jakiś konkretny typ drzewa z którego powstaje najlepszy pellet?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zygmunt napisał:
Czy jest jakiś konkretny typ drzewa z którego powstaje najlepszy pellet?
Witam! Zygmunt, pellet Lava oraz Olimp produkowany jest z bardzo dobrej jakości trocin sosny i świerku. Andrzej Wysocki eRzecznik marek Lava i Olimp - pelletu firmy Stelmet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka jest kaloryczność Waszego pelletu? Mam spory dom i muszę szukać w miarę ekologicznego opału. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacyk napisał:
Jaka jest kaloryczność Waszego pelletu? Mam spory dom i muszę szukać w miarę ekologicznego opału.
  Witam! Jacyk, pellet Olimp ma kaloryczność 18 MJ/kg, z kolei pellet Lava 17.8 MJ/kg. Posiadają one następujące certyfikaty: FSC (Lava oraz Olimp) oraz ENPlus A1 i DINPlus (tylko Olimp). Andrzej Wysocki eRzecznik marek Lava i Olimp - pelletu firmy Stelmet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuje za odpowiedź. Sądzę że taka kaloryczność jest wystarczająca. Jeszcze dziś odwiedze wasz sklep internetowy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...