Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

skup katalizatorów

Utworzony przez janek, 30 lipca 2015 r. o 09:41
Może mi ktoś polecić firmę w naszym mieście, która zajmuje się skupem katalizatorów? Słyszałem, że Tomkat jest ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam ich są naprawdę konkurencyjni 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprzedawałem im ostatnio katalizator, cena naprawdę była bardzo dobra w porównaniu z innymi 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wie ktos moze gdzie w okolicy Lublina moge sprzedac katalizator za dobre pieniadze ? Szukam jakiegos poleconego skupu, bylem w kilku, ale az szkoda gadac...ceny jakie proponuja to porazka jakas :/.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja w tej samej sprawie, panowie polecacie kogos ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomkat-Lublin.pl, teść ostatnio sprzedawał i powiedział, ze ceny maja naprawde konkurencyjne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Również polecam Tomkat jeżeli chodzi o Lublin. Katalizatory są sporo warte, a najczęściej skupujący najczęściej na nich kantują. Ja sprzedałem właśnie w tomkacie i dostałem za niego przyzwoite pieniądze. Lepszej ceny w okolicy raczej nie znajdziesz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomkat jak najbardziej ok, mają naprawdę wysokie stawki, a trochę porówannaia mam. Monolity tez skupuję, mają abrdzo dobry sprzęt, tylkjo sprzedawać, hehe :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzieki za tomkat! czegoś takiego szukałem, ceny wyższe niż u firmy co poprzednio u nich sprzedawałem, ma troche dalej, to fakt, ale za to pianiążki lepsze, czyli elegancko! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tomkat też skupuje wysyłkowo. Czyli jak ktoś ma daleko no i ma tego trochę, to nie musi u siebie sprzedawać za słaby hajs tylko dzowni, umawia się co i jak i wysyła ! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo fajna firma, nie ma co ukrywać, liczy się uczciwosc i cena, i tutaj jeśli chodzi o te rzeczy, to bardzo polecam. ceny konkurencyjne i nikt na niczym nie kantuje! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też dołaczam do grona entuzjastów Tomkatu. Faktycznie maja najwyższe ceny, a musze powiedzieć, że robiłem rozezanie w wielu skupach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha, chyba wszyscy u nich sprzedają jak tak na to patrze :D ale ja też w sumie. Ale ja się ma takie ceny, to sorry, ale jak sie można z tego dziwić? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no nie ma co się dziwic, bo ceny świetne, sam tylko raz sprzedawałem, bo normalnie nie mam takich rzeczy, ale z tego co sie potem od kumpli dowiedziałem, to ciężko o lepsze ceny - więc dobrze trafiłem 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***katalizatorychrzanow.pl cennik jest na stronie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre ceny mają w Tomkat-Lublin, ładnie tam zarobiłem na starym, zurzytym katalizatorze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdecydowanie skup Tomkat Lublin jest przyzwoity zarówno cenowo jak i w profesonalności wykonania. Polecam jestem stałym bywalcem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja korzystałem z oferty skupu "katalizatorów u kowala"  ******katalizatoryukowala.pl/  i mają naprawdę spoko cennik, polecam sprawdzić :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja korzystałm z oferty ***s://katalizatorychrzanow.pl/. Wszystko super. Polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...