Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Solidna drukarnia internetowa?

Utworzony przez ulala, 10 lipca 2013 r. o 18:06
zamawiałem w Dimlabie, wydruki spoko, wszystko na czas, ceny w zależności od ilości.Polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja drukowałem sporą ilość Plakatów promocyjnych dosyć dużego formatu i zamawiałem w klikdruk.pl . Wszystko poszło tak jak należy. Dobry kontakt, szybki druk, wysyłka i dostawa ogarnięte jak trzeba. Jest dużo drukarni internetowych teraz a ja jakbym miał polecić to pewnie ich.
Ostatnio edytowany 16 maja 2014 r. o 11:58
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA korzystałam już z paru i z czystym sumieniem mogę polecic swiatdruku.org Przekonali mnie do siebie (nie czarujmy się ;d) przede wszystkim ceną i indywidualnym podejsciem do klienta. Niedługo mają wejść na rynek z drukarkami 3D, ciekawy temat, mysle że warto do nich zajrzeć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam usługi drukarni internetowej Drukostrada. Fizycznie drukarnia istnieje od kilku lat, natomiast od kilku miesięcy podjęła wyzwanie i otworzyła sklep internetowy, zaistniała w sieci. Drukostrada jest producentem, nie pośrednikiem. Działa wg nowego systemu oraz wg starych, sprawdzonych metod - poprzez konsultanta. Cenowo - ok, na poziomie drukarń internetowych; terminowo - zazwyczaj krócej, niż to jest podane; jakość - ok, druk offsetowy, Heidelberg. Polecam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pozytywnie oceniam współpracę ze Sklepem Reklamowym, znalazłem przez przypadek, szukając gadżetów reklamowych i zamówiłem też ulotki, mają swoich grafików, więc tez ułatwienie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam usługi leaderprint.p. Drukowałem plakaty, Panowie graficy pomogli mi usunąć błędy. Niska cena i szybki czas realizacji, to dodatkowe atuty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pozytywnie oceniam współpracę ze Sklepem Reklamowym, znalazłem przez przypadek, szukając gadżetów reklamowych i zamówiłem też ulotki, mają swoich grafików, więc tez ułatwienie
zgadzam się, załatwiłem wszystko przez telefon z p.Sandrą i już czekam na swoje wizytówki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bardzo pozytywnie oceniam współpracę z drukarnią w jakiej obecnie drukuję materiały reklamowe do swojej firmy. Jest to drukarnia OpenPrint. Zanim do nich trafiłem przetestowałem już w zasadzie bardzo wiele przeróżnych drukarni - niestety jedne były droższe inne tańsze ale niestety zawsze coś mi nie pasowało. W Openprint za to jak na razie wszystko odbywa się bez problemów. Wydruki są tanie, jako stały klient dostałem zresztą mały dodatkowy rabacik, jakość papieru super, tak samo jak druku.  Wszystko również dochodzi na czas  ( raz się zdarzyło mini opóźnienie ale poinformowali mnie o tym tak więc luz). 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a korzystam z usług drukarni internetowej MAIODRUK. Fajnie i tanio! Polecam) http://www.maiodruk.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Print24 - Rewelacyjna drukarnia! Szybko sprawnie w najwyższej jakości. Ceny wzorowe i obsługa 24h znająca się na rzeczy! Gorąco polecam!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja prowdzę dwa punkty usługowe w Łodzi i w tym mieście korzystałem z różnych druków firmy Apla. Było to zarówno oznakowanie wenątrz biura, wydruk na szkle, reklamy na mieście, etc. NA tej stronie jest przykładowa oferta firmy dotycząca druku wielkoformatowego http://www.apla.eu/oferta/druk/druk-wielkoformatowy/ - nie wiem czy wykonują usługi tylko w Łodzi, ale na pewno mogę polecić ze względu na dobry kontakt i wysokiej jakości druk.
Ostatnio edytowany 25 października 2014 r. o 10:18
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktora byscie polecili?
Drukuje dużo ulotek i zamawiałem w wielu drukarniach. Moim zdaniem najlepiej wypada ulotkownia.pl. Nie tylko jakość i cena, ale przede wszystkim nie trzeba się denerwować na automaty i rozumieją, że nie każdy jest grafikiem. Cena internetowa, a obsługa jak stacjonarnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drukarnia WYDRUKUJEMY.TO - od kilku miesięcy działają w internecie. Zamawiałem u nich stacjonarnie w Zielonej Górze a teraz przez internet i jest wygodnie i w dobrej jakości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zawsze polecam Viperprint, dobrą jakość mają i nie znam niezadowolonej osoby, zresztą zobacz sobiena ich FB https://www.facebook.com/pages/Viperprint/311299082326017
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam drukarnie TanieDruki, zamawiałem tam już wizytówki firmowe i klika kalendazy na ścianę. Bardzo polecam tą solidną drukarnię ponieważ jest duży wybór artykółów papierniczych. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tania, ale dobra jest drukarnia internetowa ze strony web-to-print.pl. Najlepiej to jak sobie zamówisz na początek darmowe próbki. Będziesz od razu wiedział jak to wygląda u nich jakościowo. A nie jest źle. Mam porównanie z innymi firmami, gdzie płaciłem kilka razy więcej, a dostawałem praktycznie ten sam typ wydruku i papieru.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mogę polecić Labcreation. Jakość trzyma wysoki poziom, a ceny zoptymalizowane. Mają od czasu do czasu fajne promocje, np. na wizytówki czy ulotki. To co ja sobie zwłaszcza cenię, to terminowość i szybkość w realizacji. Czyli jest jak być powinno: dobrze, szybko i całkiem tanio :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym polecił CopyRak.pl. Bardzo solidna drukarnia, wszystko wydrukowane na czas w bardzo dobrej jakości. :) Ceny też są spoko. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Również znam te drukarnie copyrak i faktycznie można ich polecać. Bardzo dobrze, fachowo i dokładnie drukują, poza tym ceny tez są ok. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korzystam z usług drukarni inetrnetowej MAIODRUK. Polecam :blush:
Ostatnio edytowany 11 lutego 2015 r. o 16:22
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...