Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stres towarzyszący egzaminom na uczelni

Utworzony przez Natalia378, 11 grudnia 2014 r. o 13:34
Potrzebuję pomocy. Ostanio mam dużo stresu na studiach, zbliża się sesja, mam nawał nauki i prac kontrolnych do napisania. Do tego pracuje na cały etat w kawiarni. Jak to u Was jest, że jak się tylko zbliża sesja to macie objawy nerwicy żołądkowej? Wydaje mi się to może być związanego z pośpiechem i stresem. Jak mam sobie z tym poradzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potrzebuję pomocy. Ostanio mam dużo stresu na studiach, zbliża się sesja, mam nawał nauki i prac kontrolnych do napisania. Do tego pracuje na cały etat w kawiarni. Jak to u Was jest, że jak się tylko zbliża sesja to macie objawy nerwicy żołądkowej? Wydaje mi się to może być związanego z pośpiechem i stresem. Jak mam sobie z tym poradzić.
hey :) ja   w takich sytuacjach wspomagam się ziołowym lekiem na nerwy Nervomix Control , nie powoduje mi ,,zaćmienia umysłu tylko wycisza  a co do nerwicy żołądka to może smecta :) powodzenia na egzaminach :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spróbuj trochę odpocząć od nauki, zajmij się swoim hobby, dobrze też w przerwach między nauką uprawiać jakiś sport, to dobrze wpływa na organizm i uczenie się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla kobiet, które lubią aktywności polecam pływanie po pracy. Dla mnie nie ma nic bardziej odprężającego. Kiedy wchodzę do biura staram się skupić na tym, co mam do zrobienia. Czasami jednak wspomagam dodatkowo się Nervocalmem. Jego składniki pomagają zredukować napięcie nerwowe. Kiedy wszyscy chodzą wokół poddenerwowani ciężko samej się nie stresować. Biorę go od miesiąca i czuję poprawę. Ciężko mnie wyprowadzić z równowagi, a działam zupełnie normalnie. Mam siłę do działania  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musisz wygospodarować sobie chwilę dla siebie w ciągu dnia;) może to być pół godziny;) ale dobrze, żeby odciąć się wtedy od wszystkiego i poświęcić ten czas na coś co lubisz;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja sobie radziłem w ten sposób, że wstawałem rano i wkuwałem. W ten sposób wieczór miałem na swoje rzeczy i zasypiałem bez problemu. To pomogło mi przestać się stresować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No niestety praca i studia jednocześnie są bardzo stresujące. Dobrze jest dbac o zdrową dietę ona pomoże Ci nie stracić wszystkich witamin z organizmu, które uciekaja wraz ze stresem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie skąd się bierze stres, czy z twoich braków edukacyjnych? Wtedy polecam je nadrobić albo korepetycje, albo pomoc specjalistów :)
Ostatnio edytowany 27 lipca 2015 r. o 10:00
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przede wszystkim warto wszystko robić tak systematycznie, jak tylko się da. Najgorsza jest sytuacja, kiedy przed samą sesją zbierze się bardzo dużo rzeczy do przygotowania i nauki do opanowania. Warto też wyrabiać sobie pewność siebie, np poprzez uczestnictwo w różnych stowarzyszeniach. Warto też dbać o równowagę, czyli o dietę i ruch. Jeśli jednak ze wszytkim się nie zdąży, to również uważam, że warto skorzystać z usług specjalistów profesjonalnie zajmujących się pomocą w przygotowywaniu i pisaniu prac i projektów. Kilka razy korzystałem z http://www.redagowanie-sos.pl/ i mogę przyznać, że nigdy mnie nie zawiedli. Zawsze wszystko miałem gotowe na czas i to w dobrej cenie. Podsumowując, na stres jest wiele sposobów, musisz znaleźć najbardziej odpowiedni dla Ciebie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Egzaminy czy pisanie pracy dyplomowej to jest oczywiście stres, ale można go ograniczyć przez systematyczną naukę :) Jeśli zaś chodzi o pisanie pracy dyplomowej to jak już wspomniano - można pokusić się o zlecenie swojej pracy profesjonalnej firmie, która zajmuje się redagowanie prac np. http://www.redakcja-pisanie.eu/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko jest możliwe. Ja też się stresowałam i skręcało mi żołądek każdego dnia. W sumie swoją pracę powierzyłam www.redakcja-pisanie.eu ale i tak musiałam się nieźle nagimnastykować, aby wszystko zdać na dobrą ocenę. Nie znoszę się stresować, to mnie nie motywuje, a paraliżuje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...