Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ubezpieczenia domu

Utworzony przez arkadiuszk, 9 czerwca 2016 r. o 17:20
witam mam w planach zbudowanie domu. narazie kupilem dzialke i mam prawie skonczony caly plan. zastanawia mnie jedna rzecz, czy warto wedlug was wykupic ubezpieczenie na wysoka kwote? z jednej strony to raczej jest nikla szansa na to, ze cos sie stanie. z drugiej strony troche szkoda kasy. jesli juz to gdzie najlepiej brac takie ubezpieczenie? slyszalem, ze pko ma dobra oferte (ich strona  pkoubezpieczenia.pl/ubezpieczenia-na-zycie-i-zdrowie ). ktos moze ma u nich wykupione ubezpieczenie? prosze w takim razie o opinie. pozdrawiam                                                                                                                      
Ostatnio edytowany 9 czerwca 2016 r. o 17:22
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję niektórym więcej rozwagi. Czasami warto przemyśleć niektóre kwestie, zanim podejmie się odpowiednie działania. Deb0308 - Dobre case:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To na pewno :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...