Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Vouchery na bezpłatne noclegi

Utworzony przez Bartunia, 5 listopada 2011 r. o 22:08
Czy ktos z Was otrzymał na swoją skrzynkę mailową informację o voucherach na bezpłatne noclegi? Ja otrzymałam taką informację w październiku od Omnigeo. Podobno wystarczy wypełnić ankietę na tematy turystyczne, a płaci się tylko za wyżywienie w danym ośrodku oraz za przesyłkę vouchera. Czy to się opłaca? Myślę o wyjeździe do Zakopanego w przyszłym roku. Czy ktoś z Was wykorzystał ten voucher? A może wiecie jaki ma termin ważności? Czy ktoś z Was wykorzystał ten voucher w Zakopanem? Jeśli tak, to w jakim ośrodku i czy ceny posiłków są zawyżane dla klientów Omnigeo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej - ja wypełniłam ankietę, czekam az to coś mi przyjdzie. Zasadniczo od początku wiedziałam, że musi byc tu jakis kruczek, gdyz nie ma nic za darmo. I nie myliłam się - generalnie poszperaj po forach turystycznych, tam znajdziesz dyskusje na ten temat. Generalnie jest tak, że te noclegi są niby bezplatne, lecz tak naprawdę musisz zawsze wykupic obowiązkowe całodzienne wyżywienie w tym hotelu. Różnie ludzie pisali - albo że sie opłaca, albo że nie. Jak odbiorę voucher, i zaloguje się na stronę omnigeo, przejrze sobie oferte hoteli. Masz pół roku na skorzystanie z tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...)
Ostatnio edytowany 20 stycznia 2012 r. o 10:43
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki Folkatka,ja wypełnie ankietę w lutym i zobaczę jak będzie dalej. O efektach powiadomię. A Ty jeśli możesz, też daj znać. P.S. Nie mogę zrozumieć Gościa, który napisał po Tobie.
Ostatnio edytowany 20 stycznia 2012 r. o 10:45
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakis porąbany spamer. On wszędzie się wkleja z tymi anglojęzycznymi tekstami.Zazwyczaj go kasuję. Co do vouchera - wszystko zalezy od hoteli. Ludzie pisali, że w niektórych przypadkach można oszczędzić ok. 30 - 50 proc. kosztów. PS nic nie edytowałam w Twoim poście. Kliknełam przez przypadek.
Ostatnio edytowany 20 stycznia 2012 r. o 10:46
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wierzycie, że coś można dostać "za darmo" ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korzystałem w maju 2012r. w Zakopanem.Udało mi się, bo nie musiałem korzystac z ich stołowki( była nieczynna), a ja miałem noclegi za 30,-zł/dobę.Też życzę takich fuksów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sciema, stawki zywieniowe są podiesione do koszt\ow noglegow. Wiec na jedno wychodzi z voucherem i bez tyle samo zaplacisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...