Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek śmiertelny- Odszkodowanie

Utworzony przez AnLex, 25 lutego 2014 o 12:39
Kancelaria AnLex zajmuje się dochodzeniem odszkodowań dla ofiar wypadków: ·         komunikacyjnych ·         przy pracy ·         przy pracy w rolnictwie ·         w miejscach użyteczności publicznej (poślizgnięcia na chodnikach)   Reprezentujemy również osoby, które w wypadkach straciły osoby bliskie.   Nie pobieramy opłat wstępnych. Nasze wynagrodzenie uzależnione jest od sukcesu i nie przekracza 17 % + VAT.   Zajmujemy się sprawami wypadków, które miały miejsce po 10.08.1997 r.   Nasz Zespół gwarantuje wysoką jakość obsługi i skuteczne egzekwowanie odszkodowań.   Sprawdź nas i bezpłatnie skonsultuj swoją sprawę. Wyślij sms o treści WYPADEK – oddzwonimy!!!   Nawet jeśli otrzymałeś odszkodowanie zadzwoń do nas i sprawdź czy uwzględniono wszystkie roszczenia.   Prowadzimy również sprawy związane z podwyższaniem rent powypadkowych, nawet jeśli były przyznane w latach 80 – tych, 90 – tych.     Kontakt:   tel. 721 401 000        
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Polecam. W 2000 r. w wypadku straciłam męża. Otrzymałam odszkodowanie za wypadek w 2004 r. W 2012 zgłosiłam się do AnLex. Sprawa trafiła do sądu i otrzymałam jeszcze 50 tys zadośćuczynienia. Bardzo skutecznie i rzetelnie prowadzona sprawa. Szczerze polecam i dziękuję panu Andrzejowi za pomoc -Justyna.
Zaloguj się, aby oddać głos
1
My korzystaliśmy z usług p. Andrzeja po kolizji za uszkodzony samochód i dostaliśmy dopłatę, bo ubezpieczyciel zaniżył odszkodowanie. Polecamy   Darek i Ania K.
Zaloguj się, aby oddać głos
1
W imieniu Kancelarii dziękujemy za miłe komentarze. Cały czas skupiamy się na rzetelnym i uczciwym działaniu na rzecz naszych Klientów, co przynosi wymierne korzyści.    W ostatnim czasie zmodernizowaliśmy stronę www(.)kancelariaanlex(.)pl. Można zapoznać się na niej z zasadami współpracy, wynikami naszych działań oraz wzorem umowy.   Jako nieliczni na rynku nie pobieramy wynagrodzenia na nasze konto, ale jest ono wypłacana na konto Klienta co zapewnia mu maksymalne bezepieczeństwo w trakcie obsługi. W przypadku kiedy sprawa trafia do sądu jest możliwość uiszczenia wszystkich opłat za Klienta.   Zachęcamy do bezpłatnych konsultacji.   Pozdrawiamy AnLex
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A jeśli miałem wypadek 10 lat temu, to czy mam szanse dostać odszkodowanie?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A jeśli miałem wypadek 10 lat temu, to czy mam szanse dostać odszkodowanie?
  Jeśli był to wypadek a nie kolizja tzn. sprawca pańskiej szkody został skazany za przestepstwo z Kodeksu karnego (ewentualnie warunkowo umorzono postępowanie) to można wystąpić z roszczeniami. zachecam do kontaktu z Kancelarią i dokładnego przedstawienia sprawy, co pozowli na rzetelną ocenę możliwości dochodzenia świadczeń. Konsultacje są oczywiscie bezpłatne.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mi kilka miesięcy po wypadku pomogła Kancelaria Pionier. Nie spodziewałam się nawet złotówki od ubezpieczyciela, bo cały czas był na NIE. Sprawa jednak dzięki Pionierowi zakończyła się pomyślnie. Ubezpieczyciel wypłacił mi odszkodowanie za uraz kręgosłupa. Ta kancelaria odszkodowawcza nie pobiera opłat z góry (nie wiem jak jest w innych kancealriach, ale tu mają system prowizyjny czyli pobierają swoje wynagrodzenie dopiero po odzyskaniu odszkodowania). W ten sposób mamy pewność, że będą starać się uzyskać jak największą kwotę dla swojego klienta :)  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Korzystałem z Kancelarii AnLex Odszkodowania i polecam. Profesjonalne podejście, maksimum zaangażowania i rzetelna obsługa.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Do EuCO warto się zgłosić. Firma jest naprawdę solidna. Zajmują się odzyskiwaniem odszkdowań w całej Polsce.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
  • jeżeli wypadek by następstwem przestępstwa to nawet do 20 lat jeżeli zaistniało wykroczenie to tylko do 3 lat .
[li]kancelaria adwokacka ingenio to walka o jak najwyższe odszkodowanie ;[/li] [ul] [li] radcy prawni i adwokaci , kancelaria adwokacka , pomoc prawna w uzyskaniu satysfakcjonującego odszko bezpŁatne cała polska  kto doznał uszczerbku na zdrowiu ? poniósł straty materialne . pomoc prawna adwokata , bezpłatna analiza  ***odszkodowanie-ingenio.pl.tl tel. 798201032 , 573280897 skype; andrzej.frontczak2 [/li] [/ul]
Zaloguj się, aby oddać głos
0
  • zaniżone lub niewypłacone odszkodowanie zaniżanie lub niewypłacanie odszkodowań jest nagminnym działaniem firm ubezpieczeniowych, które w ten sposób doprowadzają do znaczącej szkody osób poszkodowanych w różnych wypadkach. firmy ubezpieczeniowe stosują różne metody mające na celu zaniżenia lub nawet odmowę wypłaty należnego odszkodowania. z naszą pomocą możesz odzyskać pełną kwotę przysługującego ci odszkodowania! ***szkoda-odszkodowanie.pl.tl  , tel 798201032
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Rodzina powinna zwrócić się po pomoc do EuCO. Warto skorzystać z ich usług. Są świetni!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Po wypadku, jakiego doznałam w pracy, zwróciłam się o pomoc do firmy Auxilia. Polecił mi ją znajomy i był to dobry wybór. Auxilia zajęła sie wszystkimi formalnosciami, regularnie informowala mnie na temat postępow w sprawie i działała na tyle skutecznie, ze wysokosc wyplaconego odszkodowania sastyfakcjonuje mnie w 100%
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Japolecam firmę Advoco. W chwili śmierci bliskiej osoby warto powierzyć finansowe sprawy w ręce ludzi kompetentnyvch, którzy zajmą się wszystkim od a do z. Ja nie musiałam chodzic na sprawy sądowe, nie musialam patrzeć się na osoby, ktore skrzywdziły mojeg męza tak tragicznie :( Jestem wdzięczna pracownikom kancelarii Advoco. Za tak, za skuteczność, za bycie człowiekiem w tak trudnej chwili. Dziękuję Wam. Dziękuję.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jeśli miałabym wybierać firmę odszkodowawczą, to na pewno byłoby to euco. Oni są ok i mają własną kancelarię prawną.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
EuCO faktycznie zna się dobrze na takich sprawch. Sama mogę ich polecić.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
po wypadku, jakiego doznałam w pracy, zwróciłam się o pomoc do firmy  ***med-legal.pl naprawdę mogę im być wdzięczny za to co dla mnie zrobili.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: