Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

zamienniki tuszy do drukarki

Utworzony przez ed, 16 listopada 2017 r. o 15:58
jak to jest z tymi zamiennikami do drukarki? faktycznie między nimi a oryginałami nie ma dużej różnicy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ja jakoś szczególnie tej róznicy nie zauważam, chyba , że tylko w cenie ;) Tylko też dobrze zwracac uwagę na markę, bo czasami mozna kupić i żałować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tez nie widzę dużej różnicy, używam active jetów, jak oryginały drukują, kosztuja mniej, nie ma problemu z rozmazywaniem się czy dziwnymi kolorami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat active jety mają dobre ceny, od oryginałów tańsze a jakoscią w ogóle nie są gorsze. Ja je bardzo lubię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja polecam zamienniki, używałem już różnych producentów i jakoś nie widzę wielkiej różnicy między nimi - zamiennikami a też między zamiennikami i oryginałami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja widzę różnice, te tańsze są jednak gorszej jakości, nie ma sie co oszukiwac, kiedyś skusiłem się na jakieś za chyba 1,50 gdzie oryginał do mojej drukarki kolo 60 zł, nie dało się na nich dukwać, potem posły w ruch active jety i różnica kolosalna, wydruk jak na oryginalach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...