Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Agencja Artystyczna INFERNAL - Statyści, Hostessy, Modelki

Utworzony przez darek2021, 31 października 2013 o 14:07
Agencja Artystyczna INFERNAL jest agencją zajmującą się głównie obsadzaniem oraz wynajmowaniem na różne zlecenia, gdzie potrzebne są takie osoby jak statyści, hostessy albo modelki. Posiadamy bazę z osobami najbardziej profesjonalnymi z całej Polski, gdyż i my również działamy na terenie całego kraju. Agencja jak dotąd liczy bazę osób ponad trzech tysięcy osób a są to ludzie w różnym wieku z dość dużym doświadczeniem. Na pewno my jako agencja artystyczna jesteśmy podzieleni na kilka branż i każda branża zwana działem odpowiada za konkretne osoby i tak na przykład agencja statystów Infernal obsługuje plany zdjęciowe i czasem programy rozrywkowe na zapewnianie statystów. Jak wiadomo statyści z naszej agencji są na planach serialów, reklam i filmów. Kolejnym naszym fajnym działem jest agencja hostess, która to zapewnia śliczne a przede wszystkim komunikatywne w stosunku do klientów hostessy. Te dziewczyny zazwyczaj zapewniamy na eventy, konferencje, gale, targi oraz akcje promocyjne. Ostatnim już działem naszej wielkiej agencji to agencja modelek, która to bardzo rzetelnie odpowiada za nabór modelek i modeli na pokazy kolekcji mody i sesje zdjęciowe. Nasze piękne modelki posiadają odpowiednie kursy modelingu, dzięki temu potrafią dobrze pracować z fotografami i poruszać się na wybiegu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
unikajcie tej agencji, jak pójdziecie od nich statystować, to będziecie musieli się o głupie 50 zł dopraszać przez pół roku
0
unikajcie tej agencji, jak pójdziecie od nich statystować, to będziecie musieli się o głupie 50 zł dopraszać przez pół roku
0
philip co ty gadasz za głupoty ? ? ? ! Powiedz bardziej że robisz tutaj sobie reklamę jakieś beznadziiejnej ścianki wspinaczkowej a ty jako deb*** to nie masz co robić tylko piszesz bez sensu komenatrze. Jak znam ta agencje to zawsze wypłaca wynagrodzenie Statystom od razu po planie. Wiem bo byłam u nich juz na kilkudziesięciu planach i jako nieliczna agencja wypłaca wynagrodzenie od razu
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: