Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy przystojni mają łatwiej?

Utworzony przez Krzysiek77, 15 września 2012 r. o 12:22
Byłem wczoraj na 3 rozmowie o pracę, było 3 kandydatów, więc szanse duże, ale niestety nie udało się. Pracę dostał najmniej doświadczony, ale za to najprzystojniejszy i taki typ że wszędzie go pełno, z każdym zagada. Czy taki gość jak ja (przeciętnej urody i raczej oszczędny w słowach) ma szanse na równie dobrą pracę jak mega ciacho? Zaczynam już powątpiewać... Dla jasności rozmowę przeprowadzał z nami facet :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie możesz się zrażać już po pierwszej rozmowie.Jak nie ta to inna.Oczywiście każdy pracodawca jest inny i ma swoje wymagania-czasem niestety niesprawiecliwe.Takie już jest życie.Trzeba próbować dalej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygląd w dzisiejszych czasach ma znaczenie, ale nie powinien mieć wpływu na całokszałt osoby która stara się o pracę. Nie wiem czy tak było w twoim przypadku, może nie powinieneś tego brać tak do siebie. Ważne, żebyś dalej próbował, nie poddawał się i wierzył w siebie i w swoje możliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinieneś trochę poczytać w internecie. Ja jestem starej daty, ale w dzisiejszych czasach istnieją kursy które powinny Cię zainteresować. Dotyczą one kandytatów na rozmowy kwalifikacyjne, kursy na przedstawiciela handlowego i inne. Pomagają Ci się rozwinąć a przede wszystkim zmienić podejście do potencjalnego klienta czy pracodawcy. To idzie wyćwiczyć w głowie - wiecej wiary w siebie, inne podejście do siebie i masz w garści wszystko co chcesz. Pierwszy jaki mi do głowy przychodzi kurs kodatrakcyjności.pl . Mam nadzieję,że na następnej rozmowie już nie będziesz mieć problemów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinieneś trochę poczytać w internecie. Ja jestem starej daty, ale w dzisiejszych czasach istnieją kursy które powinny Cię zainteresować. Dotyczą one kandytatów na rozmowy kwalifikacyjne, kursy na przedstawiciela handlowego i inne. Pomagają Ci się rozwinąć a przede wszystkim zmienić podejście do potencjalnego klienta czy pracodawcy. To idzie wyćwiczyć w głowie - wiecej wiary w siebie, inne podejście do siebie i masz w garści wszystko co chcesz. Pierwszy jaki mi do głowy przychodzi kurs kodatrakcyjności.pl . Mam nadzieję,że na następnej rozmowie już nie będziesz mieć problemów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinieneś trochę poczytać w internecie. Ja jestem starej daty, ale w dzisiejszych czasach istnieją kursy które powinny Cię zainteresować. Dotyczą one kandytatów na rozmowy kwalifikacyjne, kursy na przedstawiciela handlowego i inne. Pomagają Ci się rozwinąć a przede wszystkim zmienić podejście do potencjalnego klienta czy pracodawcy. To idzie wyćwiczyć w głowie - wiecej wiary w siebie, inne podejście do siebie i masz w garści wszystko co chcesz. Pierwszy jaki mi do głowy przychodzi kurs kodatrakcyjności.pl . Mam nadzieję,że na następnej rozmowie już nie będziesz mieć problemów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinieneś trochę poczytać w internecie. Ja jestem starej daty, ale w dzisiejszych czasach istnieją kursy które powinny Cię zainteresować. Dotyczą one kandytatów na rozmowy kwalifikacyjne, kursy na przedstawiciela handlowego i inne. Pomagają Ci się rozwinąć a przede wszystkim zmienić podejście do potencjalnego klienta czy pracodawcy. To idzie wyćwiczyć w głowie - wiecej wiary w siebie, inne podejście do siebie i masz w garści wszystko co chcesz. Pierwszy jaki mi do głowy przychodzi kurs to kodatrakcyjności . Mam nadzieję,że na następnej rozmowie już nie będziesz mieć problemów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
racja, wygląd to nie wszystko, chociaż czasami może zaplusować, pracodawca szybciej wybierze z dwóch równie dobrych "wiedzowo" pracowników tego przystojniejszego i bardziej wpadającego w oko. Ale zainteresował mnie ten kurs co podała Sylwia31, http://kodatrakcyjnosci.pl/ , bo to jest racja, że można być atrakcyjnym wcale nie będąc modelem, najbardziej liczy się osobowość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestetu to jest prawda, mając do wybrou kogoś z doświadczeniem a porzecietnej urody, mało przebojowego, pracodawcy wolą wybrać osobe charyzmatyczną typ gwiazdy. Dużo zależy od rodzaju wykonywanej pracy, jeśli idziesz na rozmowę na stanowisko przedstawiciela handlowego to nie zatrudnią osoby skrytej, nieśmiałej o urodzie nie obrażając nikogo goryla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...